توییتر می افزاید: واقعیت این بررسی به مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه در تقلب انتخابات


Illustration for article titled Twitter Adds Fact Check to Trumps Conspiracy Theories on Voter Fraud

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

توییتر در میان یک بحث بیش از آن انفعال در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس توییتهایی تصریح می کند که میزبان MSNBC جو Scarborough قاتل است, برای اولین بار شروع اتصال واقعیت-چک کردن لینک به برخی از رئيس جمهور در پست.

تبلیغات

این… قطعا چیزی ؟ دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه توییتهایی نرده در مورد خیالی دموکراتیک رای دهندگان تقلب در حال حاضر یک لینک با عنوان “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که منجر به توییتر لحظه حاوی توییتهایی از سازمان های رسانه ها و روزنامه نگاران و ACLU رد کردن تهمت را ادعا می کنند.

تا کنون به نظر می رسد که به آن می شود. هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر توییتهایی به نظر می رسد شده اند اصلاح از جمله پست های متعدد نشان می دهد که Scarborough کشته لری Klausutis یک کارمند که در سکربروق سابق کنگره دفاتر در سال 2001. (یک معاینات پزشکی مشخص Klausutis را علت مرگ به بیماری قلبی تشخیص داده نشده.) مرد زن مرده تیموتی Klausutis نوشت غم انگیز یک نامه در نیویورک تایمز التماس توییتر برای جلوگیری از “صفرا و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را تحقیر حافظه از همسر و ازدواج ما.”

تبلیغات

که اتفاق افتاده است. اما رئیس جمهور قابل پیش بینی راه اندازی شد و به بیهوده گویی این ادعا که توییتر واقعیت بررسی تقلب انتخابات توییتهایی تشکیل عمدی انتخابات دخالت. (آن را نمی کند اما هر چه.)

در یک بیانیه توییتر سخنگوی کارگردانی Gizmodo به اطلاعیه قبلی که در آن سر از سایت یکپارچگی Yoel راث و جهانی سیاست عمومی استراتژی و توسعه مدیر نیک ترشی نوشت که پلت فرم خواهد بود با در نظر گرفتن یک رویکرد جدید به اطلاعات غلط مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

که پست نورد معیارهای که در توییتر مدیران تعیین اینکه آیا یک ادعا است گمراه کننده مورد مناقشه و یا تایید نشده و سپس جفت آن را با یک “گرایش به آسیب” امتیاز برای تعیین اینکه آیا صدای جیر جیر خواهد بود برچسب برداشته شده نادیده گرفته شده و یا در نتیجه یک هشدار به کاربر.

تبلیغات

توییتر شناسایی دو دسته است که در آن توییتهایی ممکن است دریافت برچسب: کسانی که با “اطلاعات گمراه کننده” و یا یک “مورد مناقشه ادعا” با متوسط تمایل برای آسیب برساند. این پست همچنین به تشریح خمیازه حک کردن که قطعا به نفع رئیس جمهور است که به طور پیش فرض لفظی تاکتیک شامل حکایات بیش از حد مبهم به تایید و یا شناور قرار است شایعات در مورد مخالفان خود را. کسانی که ادعا می کند که صرفا “تایید نشده” خواهد شد در نتیجه هیچ اقدامی صرف نظر از “تمایل برای آسیب برساند.”

توییتر قبلا گفت که آن را ممکن است گسترش است که موضوع به پوشش مسائل دیگر. روز دوشنبه سخنگوی اشاره کرد و در پلت فرم این قوانین در انتخابات یکپارچگیکه ممنوعیت “ارسال و یا به اشتراک گذاشتن محتوا است که ممکن است سرکوب مشارکت و یا گمراه کردن مردم در مورد زمانی که در آن یا نحوه شرکت در مدنی روند.”

تبلیغات

در یک پیگیری بیانیه ای به واشنگتن پستتوییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت که تهمت توييتها “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

تا کنون واقعیت-چک کردن ماژول به نظر می رسد تنها اندازه گیری توییتر گرفته شده برای بررسی تهمت رفتار در سایت (به غیر از حذف به نقل توییتهایی و یا از بین بردن کمپین تبلیغات که نقض کپی رایت). توییتر ساخته شده است آن را روشن و آن را هرگز در واقع ممنوعیت رئیس جمهور و یا حذف توییت خود. برای چند سال گذشته این سایت کشیده رژه سوال بهانه ای از کلاه خود را به توجیه به رئیس جمهور اختیار تام به نقض قوانین خود را که آنها ارزش خبری دارندکه آنها را نگه دارید “منافع عمومی ارزش” که آنها را “مبهم و نامشخص” و یا به سادگی که آنها را نقض نمی کند ممنوعیت نفرت انگیز رفتار با دلایل توییتر ندارد به توضیح.

تبلیغات

این واقعیت-چک کردن ماژول است و نه قابل توجه خروج از این سیاست—
البته بیشتر در آن است که به طور مستقیم infuriates مغلوب ساختن پیشی جستن به جای بسیار امیدوار است چنین modules ثابت خواهد کرد موثر در تغییر ذهن هر کسی. همچنین هیچ کاری نمی کند برای کاهش نرخ که در آن تهمت چرخ کردن تبلیغات بر روی پلت فرم به عنوان وجود دارد عملا هیچ شانسی او می تواند آهسته چشم انداز از خجالت. وجود دارد هیچ نشانه ای روشن است که توییتر تغییر خواهد کرد سیاست های خود را بر رئیس جمهور دیگر زباله توییتهایی.

“ما ترسیم خطوط برای موضوع خاص مناطق از جمله مدنی صداقت و رای گیری” توییتر سخنگوی ترنتون کندی NPR گفت. “با این حال گفت: ما به عنوان در سکربروق توییتهایی ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>