کشش با استفاده از پرچم در حال اهتزاز dance pad به پایان Dark Souls 3 با سطح 1 شخصیت

The Dark Souls سری بدنام است برای آن مشکل اما بازیکنان دیگر هیچ بهانه ای برای از دست دادن پس از یک حرکت یا کشش ناگهانی پرچم در حال اهتزاز بود و قادر به ضرب و شتم Dark Souls 3 با سطح 1 شخصیت در حالی که با استفاده از یک رقص پد به عنوان کنترل کننده.

در حالی که Dark Souls 3 آسان تر است در مقایسه با پیشینیان خود از آن باقی می ماند به چالش کشیدن به اندازه کافی برای خنثی کردن بازیکنان اعم از مبتدیان به جانبازان از سری. Twitch streamer Luality اما قادر به ضرب و شتم بازی با استفاده از یک dance pad که باید بیشتر Dark Souls 3 بازیکن سوال مهارت های خود را با عادی کنترل.

ساخت موفقیت حتی بیشتر چشمگیر است که Luality تکمیل Dark Souls 3 با سطح 1 ، در حالی که ممکن است برای مقابله آسیب قابل توجهی از طریق ارتقاء سلاح از بین بردن مزایای درست کردن خیلی محدودیت شدید به خصوص از آنجا که اکثر بازیکنان باید هر مزیت آنها می توانید به ضرب و شتم بازی.

Luality, اما, است بیشتر بازیکنان می شود همانطور که در کلیپ بالا از ضرب و شتم روح خاکستر نهایی بازی boss با سهولت نسبی. او حتی تکمیل Dark Souls 3 در حالی که ظاهرا cosplaying به عنوان Final Fantasy VII‘s Tifa Lockhart مناسب است که با توجه به او ساخته شده همه چیز نگاه بسیار آسان است.

تیره ارواح سه گانه و Bloodborne

تیره ارواح سه گانه بخشی از روندهای دیجیتال’ لیست بهترین بازی به بازی در حالی که در خانه گیر کرده. این بازی در دسترس در PlayStation 4, Xbox One و PC ارواح تاریک Remastered نیز در دسترس بر روی نینتندو سوئیچ. علاوه بر این بازیکنان همچنین می توانید نگاه به جانشین معنوی Bloodborneکه یک پلی استیشن 4 منحصر به فرد.

بازیکنان با این حال توصیه به استفاده از رقص پد خود را برای اولین بار اجرا می شود برای این بازی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر