کشش علائم رپ منطق و منحصر به فرد هفت رقم معامله

رپ منطق امضا منحصر به فرد هفت رقم مقابله با Twitch به جریان بارگیری در این هفته.

رپر که آهنگ 1-800-273-8255 و قتل هر دو ترک خورده Billboard top 10 در چند سال گذشته به تازگی اعلام کرد که او از بازنشستگی از موسیقی به “پدر بزرگ است.” او همچنین یک آلبوم جدید بیرون می آید در چند روز. کشش معامله او گفت: طبیعی بود, فرمت, به عنوان او شده است بازی بازی های ویدئویی در یوتیوب برای سال در حال حاضر.

این جریان شامل “مخلوطی از در استودیو جلسات مهمانان ویژه [ask me anything]-سبک, فرمت, و, بازی” شرکت گفت: در آزادی مطبوعات, و اضافه کرد که “امضای منطق است که شرکت تعهد کشش را ادامه سرمایه گذاری در غير محتوای بازی و سازندگان.”

“من نه این رپر مرد, مرد,” او گفت: آستانه. “من خوش شانس به اندازه کافی به میلیون ها نفر از طرفداران و پیروان. پس از آن یک همکاری بزرگ است.”

منطق گفت که او می خواهد به استفاده از پلت فرم (او شده است در سایت پس حداقل 2016) برای ارتباط برقرار کردن با طرفداران خود را بیشتر. رپر خود را راه اندازی کانال Twitch در سال 2019 پس از او به نظر می رسد در TwitchCon.

“من فکر می کنم آن را قدرتمند پلت فرم است که اجازه می دهد تا به من برای ارتباط با طرفداران من در بهترین راه ممکن است. و مطمئن ترین راه ممکن برای کسی در موقعیت من,” او گفت: همچنین ذکر است که او دوست داشت که چگونه شما می توانید چت برای جلوگیری متنفر. حرکت یا کشش ناگهانی خواهد شد یک محل برای او به آرامش با طرفداران خود است.

“من قصد دارم به حرکت یا کشش ناگهانی, داشتن بحث های سیاسی. من قصد دارم به حرکت یا کشش ناگهانی, کمک به مردم پس از آنها تا به حال یک روز از اعتراض و یا بحث های سیاسی باز کردن از پیچ و بخندید و لبخند بزنید.”

در حالی که مشهور در حرکت یا کشش ناگهانی غیر معمول نیست هفت رقم معامله (تعداد دقیق آن را منتشر نکرده اند) نادر است و این اولین بار است که موسیقی منحصر به فرد خالق مشارکت معامله است. این حرکت نشان می دهد نه تنها کشش رشد جریان اصلی محبوبیت اما چگونه سرگرمی است در حال تغییر و ادغام با بازی های ویدئویی آوردن آنها را بیشتر و بیشتر به جریان اصلی.

“منطق مظهر تکامل از سازندگان است که ما دیده ایم در طول چند سال گذشته در حرکت یا کشش ناگهانی. او آمد به حرکت یا کشش ناگهانی به عنوان یک gamer اما درک ارزش از کشش جامعه و چگونه ما پرشور و مشغول مخاطبان همچنین می توانید با اتصال و حمایت از موسیقی” مایک اولسون, حرکت یا کشش ناگهانی معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس موسیقی گفت. “این نوع از جریان مشارکت جدید برای حرکت یا کشش ناگهانی اما صحبت می کند به آنچه اتفاق می افتد در خدمات با رشد ما در سراسر non-محتوای بازی و به خصوص عظیم علاقه ما شاهد در موسیقی است.”

رپر اول شریک یک جریان انتشار آلبوم برنامه ریزی برای 5 p. m. ET در جولای 21, جایی که او اولین آهنگ از آخرین کار خود را بدون فشار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de