Twitch در حال کار بر روی “زنده و سلامت’ واقعیت تلویزیون نشان می دهد

SAN DIEGO, CA - SEPTEMBER 29: Fans entering TwitchCon at San Diego Convention Center on September 29, 2019 in San Diego, California. (Photo by Martin Garcia/ESPAT Media/Getty Images)
ESPAT رسانه ها از طریق گتی ایماژ

آمازون در حال کار بر روی بیشتر بازی های تعاملی برای جریان و همچنین انتشار خود را بیمه عناوین مانند بوته و جهان جدیداما چه چیز دیگری می تواند جداگانه Twitch در به طور فزاینده ای رقابتی جریان بازار ؟ بلومبرگ گزارش می دهد که این شرکت به دنبال زمینهای برای “unscripted” تلویزیون را نشان می دهد (دفعات بازدید: reality TV) با هدف قرار دادن نر پارسه بین 18 – 24 و 18-24 گروه سنی به طور کلی.

با توجه به سند آنها را دیدم بازی را نشان می دهد قدمت را نشان می دهد و یا بحث نشان می دهد که می توان به تولید در بودجه از $50,000 – 250.000 دلار در هر هفته هستند ترجیح داده است. که باید برای چیزی بهتر از متوسط پادکست ویدئویی در یوتیوب و یا چند پنجره زوم چت نیست در ballpark را از سنتی ترین نشان می دهد.

به وضوح متصل کردن در PS4 و راه اندازی در مقابل اتاق به اندازه کافی برای کاهش آن این روزها اما آمازون است که مایل به پرداخت برای محتوایی که باعث می شود بیننده چوب به پلت فرم حتی اگر آنها با تمرکز بر بازی ستاره است که بسیاری از شرکت ها در حال مناقصه است.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, آمازون, آنلاين, تلویزیون واقعیت, تلویزیون تعاملی, بازی, نشان می دهد, اخبار, سرگرمی, بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>