Twitch آوردن رادیو به صورت خود


Illustration for article titled Twitch Is Bringing Radio to Your Face

تصویر: حرکت یا کشش ناگهانی

Twitch به محبوب esports streamers با همکاری Radio.com پدر و مادر Entercom به صورت تعاملی livestreams ورزشی ایستگاه های رادیویی در شهرستانها عمده در ایالات متحده

تبلیغات

مشارکت برای اولین بار گزارش شده توسط انواع مختلفیرا دیدن محبوب Radio.com ورزشی ایستگاه در بوستون (FARZIN در بوستون), نیویورک (WFAN 101.9 FM/660 AM), Dallas (105.3 فن) شیکاگو (670 امتیاز) آتلانتا (92.9 بازی) و دیترویت (97.1 بلیط) livestreamed از طریق اختصاص داده شده مارک کانال در حرکت یا کشش ناگهانی پلت فرم. معاونت دیوید Rosenbloom گفت: مشارکت خواهد, معرفی ورزش های سنتی به پخش “نسل جدیدی از طرفداران ورزش است.”

حرکت یا کشش ناگهانی نیست فقط یک hub برای esports streamers دیگر کشش را آغاز کرده است در حال گسترش محتوای آن ارائه شده بر روی پلت فرم شامل سرگرمی های دیگر نیز هست. جین Weedon, مدیر جدید عمودی در حرکت یا کشش ناگهانی در بیانیه ای گفت که Twitch در سال های اخیر دیده می شود یک جامعه در حال رشد از طرفداران ورزش بر روی پلت فرم.

تبلیغات

“Twitch محل که در آن مردم می آیند برای ارتباط و تعامل خود را بیش از منافع مشترک و شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک گروه از مردم پرشور تر از طرفداران ورزش” Weedon در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این با رادیو ورزش در هوا استعداد و طرفداران را قادر به تعامل و بحث خود را در مورد علاقه ورزشکاران و تیم ها و لیگ را با یک دیگر در زمان واقعی است.

Weedon اضافه شده که با بلند گرامی تماس در قالب بحث های رادیویی که چگونه شما انجام همکار olds—Twitch کاربران قادر خواهد بود برای پیوستن به در در گفتگو با Twitch را با قابلیت چت.

صدا و سیما همکاری می رسد بسیار نامشخص زمان برای ورزش به عنوان covid-19 دهنی صنعت و استادیوم ورزشی باقی می ماند no-go برای آینده قابل پیش بینی. اما رادیو هنوز هم مقدار زیادی از فرصت های به نگه داشتن طرفداران متصل به تیم آنها را دوست دارم از جمله با تجزیه و تحلیل و مصاحبه های منحصر به فرد و به خصوص اختصاص داده شده برای فن جوامع از تیم ها مثل Red Sox و یانکی ها.

Livestreamed رادیو ورزش قطعا نمی جایگزین شادی نشسته در می ایستد در یک IRL ballfield یک چیزی که من شخصا از دست رفته زیادی در حال حاضر. اما این ممکن است کمک به خراش خارش تا زمانی که ما مجاز به بازگشت با خیال راحت به استادیوم ها—هر آنچه که به نظر می رسد در یک پست-covid-19 جهان است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>