Twitch می دهد سنتی ورزشی جریان خود را دسته

Twitch

حرکت یا کشش ناگهانی

کشش قرار دادن یک نور افکن در آن ورزش های سنتی streamers برای کمک به طرفداران همیشه در ارتباط ماندن با مورد علاقه خود را با تیم ها و ورزشکاران حتی اگر آنها نمی تواند حضور در رویدادهای زندگی می کنند هنوز. آمازون فرعی است که راهاندازی رسمی /Twitchsports کانال و ساخت “ورزشی” مستقل دسته. /Twitchsports نمایش خواهد محتوا از لیگ مانند NBA, UFC و NHL و همچنین از ورزشکاران حرفه ای مانند لس آنجلس شارژر Austin Ekeler و کشتی گیران WWE Rusev, Paige و Cesaro. آن را نیز به نمایش برجسته جریان راهنمای که در آن شما می توانید ببینید که رفتن زندگی می کنند که در هفته.

جریان پلت فرم در حال لگد زدن به همه چیز توسط teaming تا با باشگاه های فوتبال — و بله ما به این معنی فوتبال غیر آمریکایی-طرفداران — رئال مادرید, آرسنال, یوونتوس و پاریس سنت ژرمن. هر چهار را تولید منحصر به فرد و محتوای تعاملی طرفداران قادر خواهد بود برای دسترسی به از طریق کانال جدید.

در واقع /Twitchsports خواهد شد نمایشگاه یک سیستم زنده و تعاملی جریان امروز با هر یک از در حال اجرا تا دو ساعت. این نشان می دهد خواهد بود میزبانی لیگ برتر فوتبال ستاره جیمی کنراد, NBA, آرسنال, خانه از نکات برجسته و UFC و آنها قول دادند که در پشت صحنه زیرچشمی نگاه کردن به جهان خود را. طرفداران می توانند انتظار AMAs (از من بپرسید هر چیزی جلسات), نظر سنجی و, چیزهای بی اهمیت و میزبان را ظاهرا حتی ارتباط برقرار کردن با آنها را در Twitch چت.

در این مقاله: حرکت یا کشش ناگهانی, حرکت یا کشش ناگهانی, ورزش, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de