در تلاش برای خرید یک سوئیچ در حال حاضر فقط مسخره


Illustration for article titled Trying To Buy A Switch Now Is Just Ridiculous

تصویر: نینتندو (Kotaku)

این covid-19 شیوع ایجاد یک اقتصاد کمیابی. یک شبه محصولات مانند کاغذ توالت, تمیز کردن محصولات و ضد عفونی کننده دست شد و ارزش کالا است. در ضمن scalpers کشف و ضبط بر این فرصت را به ذخیره کردن و فروش آن موارد در مسخره علامت یو پی اس. اما به عنوان سهام در حال جایگزینی یک مورد که هنوز دیده شده است در بسیاری از قفسه است که نینتندو سوئیچ.

تبلیغات

تولید در سوئیچ متوقف با توقف به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری در چین است. ماندن در خانه سفارشات گسترش در سراسر جهان مردم را وادار به صرف زمان بسیار زیادی cooped در خانه های خود. و چه حوصله مردم گیر در خانه با هیچ جایی برای رفتن?

آنها پخت نان در واقع. مقدار زیادی و تعداد زیادی از نان است.

اما آنها همچنین بازی های ویدئویی. به خصوص عبور از حیوانات. مصرف کنندگان و فروشندگان جامعی هر کنسول در دسترس آنها می تواند پیدا کنید. نتیجه این است که یک بازار که در آن شما می توانید دیگر خرید یک سوئیچ یا یک سوئیچ Lite در قیمت عادی امتیاز.

تبلیغات

و من نیاز به یک سوئیچ.

داشتن یک شغل جدید می آید با مسئولیت های جدید. چند هفته پیش یک سوئیچ یک سرگرمی لوکس خرید من می تواند بدون انجام, در حال حاضر آن را هزینه کسب و کار. با تشکر از scalpers من قادر به کار راه من می خواهم به. (نه به ذکر است همیشه در حال رشد مورد Animal Crossing: New Horizons FOMO.)

آنچه نگران کننده است در حالی که تولید در سوئیچ آمار چند coronavirus به شکل برجستگی های آنها در تامین کوتاه مدت. امروز من تعداد 147 کنسول های موجود در Amazon.com تنهایی…این درست است که من می خواهم به صرف $450 حداقل به یکی— 50% بالاتر از قیمت خرده فروشی.

Illustration for article titled Trying To Buy A Switch Now Is Just Ridiculous

تصویر: آمازون (Kotaku)

تبلیغات

نه تنها زمانی که سهام جدید trickles به خرده فروشان مانند بهترین خرید در آن قیمت عادی آن رفته در عرض چند ثانیه. به نظر می رسد که یک ربات ایجاد شده توسط 16 سال بچه های قدیمی تا حدی مقصر با توجه به واشنگتن پست. آمازون در تلاش است برای محدود کردن scalpers با از بین بردن gouged سوئیچ از پلت فرم آن است. اما مثل سوسک در حال ظهور از بحران هسته ای بالاتر از قیمت کنسول به سادگی ظهور تحت کمی نام های مختلف برای جلوگیری از آمازون تصفیه.

در اوایل ماه مه نینتندو جمهور Shuntaro فوروکوا گفت: سرمایه گذاران که او انتظار دارد تاثیر بر تولید به “فروکش به برخی از درجه تابستان” اما آنها باید ارائه جزئیات در زمانی که موجودی انبار را به حالت عادی بازگشت.

تبلیغات

آن را خسته کننده بودن قادر به بازی من می خواهم در حالی که تماشای بی پروا dickweasels امکان استفاده از ناامید مصرف کنندگان است. اما من مطالب را به من صبر کنید شانس خود را به یک تغییر دهید. من یک سخاوتمندانه پسر از آنها من گاهی اوقات می تواند فضولی زمان سوئیچ بین خود نانامی به بازی از بازی Dragon Quest 11 و پانل د Pon. امیدوارم من نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی هر چند او با وسواس آن بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>