مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی می تواند یک فاجعه برای خنثی کردن اطلاعات غلط

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی با توییتر فقط تبدیل به یک ماده قانونی به عنوان رئیس جمهوری یک فرمان اجرایی را امضا که به نظر می رسد به تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها با هدف قرار دادن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت قانون محافظت از شرکت های اینترنتی از قبال محتوای پست کاربران در سایت های خود را.

این فرمان اجرایی به دنبال طبقه بندی سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook به عنوان ناشران — نتیجه گیری آنها را مسئول محتوا در سیستم عامل خود — گفت: “ما نمی توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به میان سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال آنلاین.”

آیا چنین تفسیر برگزار خواهد شد تا در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن منظور می آید در یک زمان وحشتناک. با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم مواج در سراسر جهان و انتخابات ریاست جمهوری آینده بعد از این سال اطلاعات آنلاین است که به عنوان خطرناک به عنوان آن را تا به حال بوده است — و این حکم اجرایی می تواند تشویق شرکت های فن آوری به پشت کردن تلاش های خود را.

رسانه های اجتماعی شرکت ها کلید توقف اطلاعات غلط

از سپیده دم از اینترنت, مردم دروغ شده اند بر روی آن. اما اطلاعات غلط آنلاین حرکت سریع تر و بیشتر از همیشه قبل از اینکه در رسانه های اجتماعی گاهی با عواقب ویرانگر.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است بنابراین بیش از حد هم اطلاعات غلط آنلاین. توطئه در مورد ریشه های این ویروس ملتهب و تنش بین ایالات متحده و چین; مردم ادعا کرد این ویروس از یک چینی آزمایشگاهی باعث منابع چینی را متهم به آمریکایی بودن منبع ویروس است. سیاستمداران شروع به پریدن کرد در توطئه طلبی.

اطلاعات غلط نیز تهدید مردم, بهداشت و درمان به عنوان hucksters ترویج سوال مکمل های بهداشت و درمان و حتی نوشیدن آب ژاول به عنوان درمان برای این بیماری است.

این ویروس نمی روند تنها باعث شدید اطلاعات غلط. ظهور فناوری 5G شده است یک فانوس دریایی برای نظریه پردازان توطئه متهم 5G برج از coronavirus گسترش سرطان و حتی کنترل آب و هوا. این شایعات رهبری مردم به رایت کردن 5G برج در بریتانیا و آزار و اذیت کارگران و نصب آنها.

در یکی از غم انگیز ترین نمونه هایی از رسانه های اجتماعی قدرت نظامی میانمار استفاده Facebook به عنوان یک پلت فرم به تحریک خشونت علیه کشور Rohingya اقلیت مسلمان یک کمپین دیوان بین المللی دادگستری تلقی یک نسل کشی است.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook به حق انتقاد گرفته در گذشته برای امتناع خود را به tamp پایین بر روی اطلاعات غلط اما به اعتبار خود را از آنها گرفته اند گام های مهمی شده است. هر دو Facebook و Twitter را ساخته اند یک تلاش هماهنگ برای خنثی کردن coronavirus اطلاعات غلط یا حذف پست و یا ضعیف آنها را با لینک کلیک کنید برای حقایق در مورد این موضوع.

توییتر خود را نشان داد تعهد به آن سیاست جدید هنگامی که آن را واقعیت-بررسی یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای مقابله با رئیس جمهور ادعا می کند که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود جعلی. این تحریک حادثه که باعث تهمت به دنبال یک فرمان اجرایی در مورد رسانه های اجتماعی.

در یک جهان که در آن اطلاعات درست یا غلط جریان آزادانه و به طور مداوم آن مهم است برای سازمان هایی مانند توییتر به منبع اطلاعات دقیق و سرکوب دروغ.

“وجود دارد فقط بیش از حد برای افراد به فرایند می گوید:” کریستی Roschke مدیر عامل اخبار/شرکت آزمایشگاه در ASU را Cronkite مدرسه روزنامه نگاری. “ما نمی تواند انجام تحقیقات در هر چیزی که ما می بینیم که آیا آن یک صدای جیر جیر یا الگوی رفتاری یا مقاله ما به عنوان خوانده شده از اخبار سازمان, و انتظار است که مردم در حال رفتن به انجام است که تحقیقات من فکر می کنم بسیار ساده لوحانه است. بنابراین این نوع از زیبایی شناسی اکتشافی مانند یک واقعیت را بررسی کنید و یا یک برچسب (زمانی که پشتیبانی شده توسط تحقیقات) با ارزش هستند.”

با توجه به Roschke, توییتر, جدید سیاست حرکت مناسب برای پلت فرم را.

“من فکر می کنم که انتظار ما خواهد بود ارائه شده با اطلاعات واقعی در سیستم عامل چیزی است که ما به عنوان پلت فرم-کاربران باید تقاضا,” او می گوید. “و این است که یک گام به سوی ایجاد برخی از فرآیندهای است که می تواند به عنوان هنجاری رفتار در نهایت.”

یکی از موانع بزرگ در آنلاین گفتمان راه افراد تفسیر اطلاعات در راه است که مناسب خود باورهای سیاسی یک فرآیند ذهنی است که روانشناس Jonathan Haidt یک بار نسبت به مطبوعات ، هنگامی که مردم روبرو می شوند و اطلاعات آنها تفسیر آن را در راه است که هم راستا با هویت و اعتقادات.

با توجه به قدرت انگیزه و استدلال آن را سخت به تصور کنید که کسی که به شدت طرف با یک صدای جیر جیر خاص می تواند تحت تأثیر واقعیت را بررسی کنید اما Roschke معتقد است این ارزش کار به هر حال.

“Tدر اینجا همیشه مردم از رفتن به افراط و, که فقط می تواند تحت تأثیر” او می گوید: “اما من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از افرادی که در وسط آن و شواهد وجود دارد که برای حمایت از واقعیت چک و تصحیح اطلاعات غلط در سیستم عامل می تواند مفید باشد برای آن دسته از مردم است.”

آن را بسیار مهم برای سازمان های رسانه ها اعم از رسانه های اجتماعی مانند توییتر و یا سنتی رسانه های خبری به ارائه چارچوب و بینش مناسب از کارشناسان. وجود دارد هیچ پاسخ آسان, اما,

“سیستم عامل نیاز به یک چند جانبه رویکرد” Roschke می گوید: “که شامل رویه و اولویت وابسته کارشناسان و کیفیت اطلاعات از منابع معتبر و چک حقیقت … و از بین بردن و یا حداقل کاهش و کمرنگ جلوه دادن محتوای مشکوک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش می تواند تاثیر ناگواری بر اطلاعات غلط سیاست

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره به نظر می رسد که واقعیت-چک کردن او یک حزبی تصمیم گیری و اجرایی خود را جهت لازم است به نگه داشتن سیستم عامل رسانه های اجتماعی از انتخاب می شود که به صحبت می کنند آنلاین.

آن را وسوسه انگیز به این امید که دادگاه خواهد اعتصاب کردن تهمت تفسیر به عنوان آنها به طور کلی گرفته شده از طرف شرکت های اینترنتی وقتی که می آید به احکام در مورد بخش 230. این روند می تواند مدت زمان طولانی, اما, به خصوص اگر آن حرکت را از طریق دادگاه های مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر به منظور اجرایی برای مثال درخواست بیش از یک سال و قانونی مبارزه به عنوان دادگاه به چالش کشیده و یا تایید بخش هایی از قانون است.

در این زمان بین یک فرمان اجرایی و حکم دادگاه عالی بر روی آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی ممکن است تجربه یک اثر سرما به آنها دریغ سرکوب اطلاعات غلط برای ترس از عکس العمل قانونی.

کوتاه و مختصر Levey رئیس دولت محدود غیر انتفاعی کمیته عدالت گفت: واقعیت-بررسی می شود “وضعیت بدون برنده” برای رسانه های اجتماعی شرکت ها اگر آنها با چالش های قانونی برای تصمیم گیری کنند.

“ما نمی دانیم که چه 230 چشم انداز است که به مانند سال از در حال حاضر,” او گفت:. “امن ترین چیزی که به انجام خواهد بود برای متوقف کردن واقعیت-چک کردن. هیچ کس می گذرد به شما برای شکایت نیست واقعیت-چک کردن.”

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی ایستاده بود توسط خود شرکت تصمیم به واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting که آن را “نقطه اتصال از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت خود را دارند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن آینده اجرایی جهت ممکن است در حال حاضر متقاعد کردن دیگران به عقب.

Facebook تا به حال تبلیغ آن تلاش برای حذف و نظارت بر اطلاعات غلط در آن پلت فرم اما در مصاحبه با فاکس نیوز, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به نظر می رسد می گویند که مخالف دقیق.

“من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور از حقیقت است،” “من فکر می کنم به طور کلی شرکت های خصوصی — به خصوص این پلت فرم شرکت — نباید در موقعیت انجام آن است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im