مغلوب ساختن پیشی جستن CDC اطلاعات سیاست نمی خواهد صدمه دیده مورد علاقه خود را coronavirus ردیاب

کارشناسان بهداشت کردم تکان دهنده اخبار این هفته به عنوان برگ برنده دولت گفت: بیمارستان ها برای دور زدن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و گزارش داده های خود را در COVID-19 بيمار به طور مستقیم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش “سلامت و خدمات انسانی پایگاه داده است که دریافت اطلاعات جدید است به روی عموم باز است که می تواند بر کار نمرات از محققان افسران و مقامات بهداشتی که تکیه بر C. D. C. داده ها را پیش بینی و مهم تصمیم گیری است.”

که ممکن است نگرانی مردم علاقه مند به ردیابی گسترش ویروس. وجود دارد برخی از محبوب ابزارهای آنلاین مانند دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 داشبورد که ارائه دقیق و به روز در مورد آمار عفونت نرخ در ایالات متحده و کشورهای.

خوشبختانه دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد خواهد بود و تاثیر پذیری از سیاست جدید. یک سخنگوی دانشگاه جانز هاپکینز گفت: روندهای دیجیتال که دانشگاه “با استفاده از CDC به عنوان مرجع در اوایل بیماری همه گیر در ژانویه و فوریه … ما در حال حاضر منبع هر گونه اطلاعات از CDC بنابراین گزارش در JHU را coronavirus داشبورد (ایالات متحده & Global) خواهد شد نمی شود.”

برای تحصیل در دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد منابع داده ها از دولت, سازمان ها و ادارات بهداشت. یک لیست کامل از هر منبع داشبورد تا به حال کشیده از در اینجا واقع شده است.

در حالی که اطلاعات جدید سیاست نمی خواهد صدمه دیده داشبورد این سوال باقی می ماند که آیا HHS شفاف خواهد بود با داده های آن را جمع آوری. ما رسیده ایم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان را با هر گونه اطلاعات جدید است.

برای آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس, بازدید از سازمان بهداشت جهانی COVID-19 صفحه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>