مغلوب ساختن پیشی جستن Antifa توطئه تهدید به جنبش آب و هوا


Illustration for article titled Trumps Antifa Conspiracy Is a Threat to the Climate Movement

عکس: گتی

در پاسخ به این کشور در جریان تظاهرات علیه قتل بی رحمانه از جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته پلیس مستقر کرده اند گاز اشک آور, گلوله های لاستیکیو باطوم و حتی کشته شدن یک مرد سیاه و سفید در لوییویل. به تشویق و حتی بیشتر سرکوب و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرزنش خود را مورد علاقه جن, antifa, برای قیام. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که آمریکا “خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است.”

تبلیغات

او نمی تواند انجام دهد که نه تنها به این دلیل که او نمی باید قدرتبلکه به دلیل antifa است نه یک سازمان در همه—آن را اشاره به یک ایدئولوژی مشترک ضد فاشیسم است. اما از آنجا که وجود دارد هیچ مفرد رسمی گروه به نام “antifa,” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با استفاده از حملات در آن به توجیه گسترده سرکوب هر گونه حرکت آن را بداند خطرناک به متحدان آن است. در این مورد, که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اما بر روی آن ضبط دفاع از صنعت نفت و گاز این هدف می تواند آب و هوا معترضان و همچنین قرار دادن یک سرما در حرکت رو به رشد.

بین لابی پول و کمک های مبارزات انتخاباتی و هیئت مدیره کرسیهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سیاستمداران دیگر باید منافع خود را پیچیده در سوخت های فسیلی شرکت های بزرگ. آنها می تواند کمک به حفظ آن دسته از شرکت های اجتماعی مجوز و مدل های کسب و کار با حمله به مخالفان خود را تحت پوشش از توقف یک را باور سایه سازمان تروریستی است.

تبلیغات

خشونت آمیز و سرکوب و آب و هوا و عدالت تظاهرات تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن. به ویژه هنگامی که آب محافظ های جمع آوری شده در در ایستاده راک در سال 2016 به تقاضای انتقال انرژی شرکای حفظ داکوتای دسترسی به خط لوله کردن سو قبیله زمین, آنها ملاقات, با , وحشیانه, حملات از پلیس و گارد ملی. یک شرکت امنیتی خصوصی نیز راه اندازی یک سرزده نظامی به سبک نظارت و ضد جاسوسی علیه برخی از فعالان. برخی از معترضان هنوز در مواجهه با اتهام فدرال است که می تواند زمین آنها را در زندان برای 110 سال.

از آن زمان به بعد جنبش آب و هوا منفجر شده با جهانی آب و هوا حملات, پرونده های حقوقی, سیاست جامع پیشنهاداتو افزایش نگرانی عمومی در مورد محیط زیست است. آمریکایی ها بیشتر از همیشه خواستار اقدام آب و هوا و نشست آن خواسته خواهد نیاز به پیچ کردن آمریکا در صنعت نفت و گاز.فشار اعتراضات و اقتصاد شده اند و نصب در شرکت های نفتی و روشن است برخی از آنها شروع به عرق.

به عنوان جنبش آب و هوا رشد کرده است بنابراین باید دولت و سیاست های فدرال به سرکوب آن است. در سال های پس از ایستاده راک 21 متحده باید معرفی و مجازات های کیفریبرای نشان دادن نزدیکی زیرساخت های نفت و گاز. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد قانونی که تجویز به 20 سال زندان برای “مهار عملیات” خطوط لوله و یا حتی فقط مبهم “توطئه” برای انجام این کار. مقامات اجرای قانون نیز در ادامه به نظارت محیط زیست , فعالان, شامل آنها را در لیست از افراط گرایان و در غیر این صورت هدف آنها را با به اصطلاح مبارزه با تروریسم اقدامات. بسیاری از اقدامات استفاده شده است به هدف Black Lives Matter.

تبلیغات

در antifa, توطئه دولت یک ابزار جدید برای نظارت و آزار و اذیت معترضان زیست محیطی و سبز-نور حتی بیشتر نظامی پاسخ به صدای مخالف. در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد راه اندازی یک FBI تحقیقات به “antifa و دیگر گروه های مشابه” و همچنین اعطا مبارزه با مواد مخدر در دولت فراگیر جدید قدرت را به “انجام نظارت پنهان” در آن “با استفاده از Antifa مانند تاکتیک است.”

جدید سیاست های فدرال نیز می تواند به عنوان یک سیگنال را به دولت و پلیس شهر به سطح شیب دار تا حملات. آب و هوا فعالان می تواند حتی بیشتر از خشونت های پلیس نظارت و مجازات های کیفری برای تلاش برای حفظ یک سیاره قابل سکونت است. برای فعالان رنگ که نامتناسب با هدف اجرای قانون خطرات خواهد بود به خصوص بالا است.

تبلیغات

همه از این می تواند یک اثر سرما در جنبش آب و هوا درست است که ما وارد یک مهم دهه از عمل است. جهان به سادگی نمی تواند ادامه سوزاندن سوخت های فسیلی در آن زمان سرعت. پس از سالها ناکامی در به دست آوردن کشش آب و هوا جنبش به تازگی دیده می شود رشد انفجاری. سرکوب می تواند شیرین کاری شتاب که با نگه داشتن مردم در آستانه پیوستن به جنبش در خانه بمانند. هر گونه تلاش برای برچسب زدن به جنبش آب و هوا به عنوان نوعی از افراط گرایان نیز می تواند در خدمت به سلب مشروعیت خواسته های خود را—و خشم خود را در مورد گرفتن سوخت های فسیلی افراطیون باید در قدرت است.

پس اخیر شورش علیه خشونت پلیس شروع به تهمت و دیگر مقامات کاشته اند پارانویا با ساخت اظهارات بی اساس که antifa وابسته به “رادیکال چپ آنارشیست” در حال تحریک به خشونت و شورش. آنها به راحتی می تواند می گویند همان مورد آب و هوا اعتراضات به خصوص آنهایی که با استفاده از تاکتیک های تهاجمی. مقامات در حال حاضر کشیده شده از این “خارج از آشوبگران” راهکار برای بی اعتبار ساختن خط لوله شد. در میان هیستری در مورد antifa تروریست ها بیشتر از آن می تواند در راه است.

تبلیغات

البته خواسته های فوری به منظور جلب کردن انتشار کربن توقف استخراج سوخت های فسیلی و کمک به جوامع انطباق با آب و هوا حوادث نیست رادیکال. آنها لازم برای جلوگیری از مجموع سیاره ای فاجعه است. اما به عنوان برگ برنده دولت به ما نشان داده شده و منافع شرکت های بزرگ اول مخالفت سر در گم می شود. رک و پوست کنده که به نظر می رسد نوع فاشیستی و من باید اعتراف, من در برابر آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>