مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد چاقو به کلید قانون فدرال نیاز به انجام ارزیابی اثرات زیست محیطی


The Standing Rock Sioux Tribe and allies protesting the construction of the Dakota Access Pipeline in September 2016.

ایستاده راک سو قبیله و متحدان در اعتراض به ساخت و ساز از داکوتای دسترسی به خط لوله در ماه سپتامبر 2016.
عکس: رابین بک/AFP (گتی ایماژ)

روز چهارشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت eviscerated یک کلید قانون است که نیاز به آژانس های فدرال ارزیابی اثرات زیست محیطی پروژه های برنامه ریزی شده به احتمال زیاد آن را به مراتب مشکل تر است برای جلوگیری از ساخت و ساز های جدید در خطوط نفت و گازو معادن و بزرگراه ها و زیرساخت های دیگر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن خود را “بالا به پایین تعمیرات” ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) به امضا رسید و به صورت قانون توسط ریچارد نیکسون در سال 1970 به عنوان از بین بردن “کوه ها و کوه ها از نوار قرمز اداری” با توجه به NPR. چه NEPA در واقع می کند این است که اطمینان حاصل شود که تمام اثرات زیست محیطی یک پروژه فدرال (و همچنین پروژه های است که می تواند تنها با ادامه فدرال مجوز) مورد بررسی قرار می گیرد و جایگزین در نظر گرفته شده قبل از ساخت و ساز حرکت رو به جلو و همچنین به جوامع محلی مناسب برای صدای آنها را شنیده بود در طول روند تصویب. زمانی که این تغییرات برای اولین بار اعلام کرد در اوایل سال جاری وزیر کشور دیوید برنارد مورد ستایش قرار داد و آنها را به عنوان مؤثر “تقریبا در هر تصمیم مهم ساخته شده توسط دولت فدرال است که بر محیط زیست است.”

هر NPR, the White House تغییرات در حال انتظار به بریده بریده تعداد و انواع پروژه های مشمول ارزیابی زیست محیطی داشتیم. قوانین جدید محدودیت زمانی برای آن ارزیابی به یکی دو سال غیر واقعی جدول زمانی با توجه به این که بسیاری از گزارش ها در حال حاضر بسیاری از سال دیگر به نتیجه گیری. به گزارش نیویورک تایمزکاخ سفید را در حال حاضر اجازه می دهد تا سازمان های فدرال برای ایجاد دسته از پروژه های معاف از ارزیابی زیست محیطی به طور کامل و همچنین حذف نیاز این گزارش در نظر گرفتن “تجمعی” اثرات مانند تغییر آب و هوا. به جای این گزارش مورد نیاز خواهد بود برای بررسی “قابل پیش بینی” اثر است.

تبلیغات

به عنوان آستانه اشاره کرد, NEPA بوده است در حقوقی پیروزی برای فعالان محیط زیست و گروه های بومی. ایستاده راک سو قبیله جولای سال 2020 پیروزی خاموش کردن ساخت و ساز از داکوتای دسترسی به خط لوله متکی در پیدا کردن که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده نمی درستی نگرانی که نفت می تواند نشت به دریاچه Oahe و Missouri River. یک قاضی فدرال دستور داد ساخت و ساز در این خط لوله متوقف تا زمانی که مناسب NEPA ارزیابی به پایان رسید (هر چند آن را از آنجا آغاز شده تا در انتظار نتیجه یک روند تجدید نظر). در سال 2018 نیمه assed ارزیابی های زیست محیطی منجر به حکم دادگاه متوقف ساخت و ساز از Keystone XL pipeline و NEPA است ادامه داد: به مرکزی به پرونده های حقوقی مداوم در تلاش برای متوقف کردن این پروژه به طور دائم.

از نظر تاثیر این تصمیم صفوف در کنار بسیاری از کاخ سفید را بدترین حملات در دهه های حقوق محیط زیست از جمله حرکت صعودی به گونه های در معرض خطر عمل, شل انتشار گازهای گلخانه ای مورد نیاز برای خودروها و نیروگاهgutted آب تمیز حمایتو به طور چشمگیری کاهش می یابد در اجرای آژانس حفاظت از محیط زیست. دیگر از خطوط لوله تضعیف و تحلیل محیطی مورد نیاز می تواند کمک به طلیعه چیزی بودن در همه چیز از بیشتر صنایع سنگین و عمده آلوده در سطح پايين درآمد محله به زیرساخت های جدید و معدن حفاری و بزرگراه ها در اکوسیستم های حساس.

“این ممکن است بزرگترین سادگی به آلوده در 40 سال گذشته,” مرکز تنوع زیستی دولت مدیر امور برت Hartl گفت: بار. وی افزود کاخ سفید است “تبدیل ساعت به زمانی که رودخانه گرفتار آتش هوایی ما بود unbreathable و ما محبوب ترین حیات وحش بود فزاینده نسبت به انقراض است.”

“چه برگ برنده دولت در حال انجام است و اساسا تغییر آن مقررات و واقعا برش آنها را” منابع طبیعی شورای دفاع دادستان ارشد شارون Buccino NPR گفت.

تبلیغات

“[تهمت] و دولت او را بدون توجه به تاثیر اقدامات خود را بر ما آسیب پذیر—که در حال حاضر سبب شیوع آلودگی و عدم دسترسی به بهداشت و درمان نژادپرستی ساختاری و محیطی دیگر بی عدالتی,” سابق سازمان حفاظت محیط زیست از محیط زیست و عدالت دانشیار مدیر مصطفی سانتیاگو علی گفت: آستانه, در بیانیه ای. “این حرکت است که بی عاطفه و بی پروا. واقعا که ساده است.”

این NEPA عقبگرد را تحت تاثیر قرار نمی در حال حاضر پروژه های تصویب شده. آن را نیز ممکن است کوتاه زندگی می کردند. به عنوان قانون به تصویب رسید اجرایی فیات دموکرات ها به راحتی می تواند به سرنگونی آن را ظرف 60 روز از آن نهایی تحت کنگره بررسی قانون با اکثریت آرا در کنگره و رئیس جمهور را امضا می کند. اگر تهمت است و انتخاب مجدد یک چشم انداز است که به نظر می رسد دیمر روز به روز است اما به هیچ وجه غیر ممکن است جدید NEPA قوانین می تواند مبارزه در دادگاه فدرال برای سال.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>