Illustration for article titled Trump Proposes Phase One Gym Reopenings Day After Call With Owner of SoulCycle, Equinox

عکس: آنجلا Weiss (خبرگزاری گتی ایماژ)

در طول این همه گیر هیچ چیز مهم تر است از دوستان است. خوشبختانه برای استفان راس موسس و رئیس شرکت که صاحب Equinox منابع و شرکت های تابعه آن SoulCycle, چشمک زدن در تناسب اندام و خالص یوگا, او ممکن است بسیار beefheaded, اشاره کردنی دوستان در مکان های بالا.

تبلیغات

راس یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی یکی از 16 رهبران کسب و کار در یک کنفرانس تلفنی روز قبل از کاخ سفید تجدید نظر فدرال دستورالعمل های بهداشتی برای بازگشایی کسب و کار شامل ورزشگاه در موج اول با توجه به گزارش the Daily Beast. کاخ سفید بازخوانی آن تماس را نشان می دهد که رهبران شرکت های بزرگ از جمله مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, بانک مرکزی آمریکا, مدیر عامل برایان Moynihan و جزیره گنج هتل مدیر عامل فیل Ruffin “مشترک ایده برای راه های صنایع خود می توانید با خیال راحت بازگشت.”

یک سخنگوی راس شرکت های مرتبط شرکت های محروم به هیولایی که راس که اهدا کرده است در مورد $300,000 به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه پس از سال 2016 به ارمغان آورد تا موضوع ورزشگاه: “استفان راس هرگز مورد بحث ورزشگاه, ورزش در باشگاه و یا هر چیزی شبیه به آن با رئیس جمهور و این داستان اساسا نادرست زباله.”

تبلیغات

تجدید نظر اجتماعی فاصله دستورالعمل برای دولت و دولت های محلی دولت است که فاز یک reopenings باید شروع پس از تعدادی از معیارهای راضی هستند از جمله رو به پایین مسیر از آنفولانزا مانند بیماری و موارد مستند, “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران” و توانایی افزایش مراقبت ويژه ظرفیت. مدارس و میله باید بسته باقی می ماند در طول فاز یک این دستورالعمل های پیشنهادی دولت و بازدید کنندگان باید ممنوع در زندگی ارشد مراکز و بیمارستان ها. اما سالن بزرگ قادر خواهد بود برای دوباره باز تحت “سخت فیزیکی فاصله پروتکل” در حالی که در ورزشگاه “می تواند باز شود اگر آنها را به رعایت دقیق فاصله فیزیکی و بهداشت پروتکل.”

دانشگاه جورج تاون اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون مدیر لورنس Gostin شد بلانت به هیولایی: “ورزشگاه هستند مانند یک ظرف پتری.”

“مردم در حال نزدیک شدن به یکی دیگر از آنها در حال عرق کردن آنها سرفه و عطسه آنها لمس چندگانه سطوح آنها های تجهیزات آنها در داخل خانه” Gostin گفته سایت. “به معنای واقعی کلمه همه از افزایش عوامل خطر برای COVID انتقال هستند همه در هم پیچیده با هم در یک باشگاه ورزشی… بود قطعا وجود دارد هیچ تلاشی برای قرار دادن در هر گونه شواهد علمی که چرا آنها امن و یا چگونه آنها احتمالا می تواند ساخته شده و امن است.”

تبلیغات

علم پشت که سطوح در ورزشگاه ها به ویژه جوانه-مکان های رایگانو همچنین به عنوان که ورزشگاه ممکن است در معرض خطر, مکان, برای, پخش كردن, کروناویروس, هر چند افراد را کاهش می دهد که خطر تا حدودی توسط فعالانه تجهیزات شستشو.

دانشگاه ایالتی کنت اپیدمیولوژی تارا اسمیت گفت: بورسی که عرق به طور کلی و نه یک مسیر انتقال برای covid-19 خطرات ناشی از رفتن به ورزشگاه در طول همه گیر نیست ذاتا بالاتر از رفتن به هر گونه دیگر بزرگ محل عمومی در طول شیوع ارائه شده توسط آنها بسیار دقیق در مورد تمیز کردن هر گونه تجهیزات با مواد ضد عفونی کننده قبل از دست زدن به آن را به عنوان ویروس می تواند به راحتی به سطوح توسط مسیرهای چندگانه از جمله عرق تبدیل شده است که آلوده پس از این واقعیت است.

تبلیغات

به عنوان مراقب باشید به عنوان “… هر جای دیگری که در آن شما خواهد بود با لمس کردن چیزها و تا حدودی در تماس نزدیک با مردم—اما به عنوان ویروس در حال گسترش است و همه این فعالیت ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک به خصوص اگر شما در یک گروه است که به احتمال زیاد بیشتر به شدت تحت تاثیر Covid-19” اسمیت گفت: Vox. “من فکر می کنم افراد ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن هر جنبه ای از چگونه آنها در طول این زمان هر دو را برای خود و بقیه جامعه به ویژه افراد آسیب پذیر.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف دوشنبه تشویق راست-هافبک کنار که نشان داد تا به statehouses در سراسر ایالات متحده خواستار پایان دادن به محدودیت های همه گیر در روزهای اخیر (برخی از آنها حامل سلاح گرم) به نگه دارید تا فشار. بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور خواستار آن شدند که فرمانداران “آزاد” مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا که در آن ویروس است که هنوز هم در حال گسترش و مجامع عمومی ممنوع است به دلایل بهداشتی.

تبلیغات

اصلاح: نسخه قبلی این پست شناسایی راس به عنوان شرکت های مرتبط’ مدیر عامل شرکت. او در واقع موسس آن رئیس و صاحب اکثریت ما پشیمانی از خطا و همچنین درک, سهام خود در باشگاه کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت