مغلوب ساختن پیشی جستن: این تقصیر شما اگر شما Coronavirus در تظاهرات لطفا ثبت نام اینجا را


Illustration for article titled Trump: Its Your Fault If You Get the Coronavirus at My Rallies, Please Sign Here

عکس: جائه C. هنگ (AP)

گواهی مغز نابغه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا مشکل نه با تقریبا 115,000 آمریکایی مرده از coronavirus همه گیر اما در عوض با کاهش نظرسنجی شماره آغاز برنامه ریزی برای برگزاری پر بسته بندی شده تجمعات انتخاباتی در برخی از کشورهای که در آن ویروس است مواج سخت ترین آن. درست است: این طرح به خودرا برای امتحان اماده ده ها هزار نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن عمدتا مسن حامیان راست در کنار ضد, ماسک, انجمنبا تعداد زیادی از فریاد.

تبلیغات

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پاسخ: مشکل ما نیست—fuck off و می میرند. با توجه به گزارش ایسناشرکت کنندگان که پاسخ به دعوت خود Juneteenth تجمع در Tulsa, اوکلاهما هستند که باعث به قول آنها نمی خواهد شکایت تهمت اگر آنها قرارداد coronavirus در این رویداد است. سریع نمایش داده شده به ثبت نام قبل از آنها می تواند ادعا می کنند یک نقطه از آنها می پرسد به توافق برسند که آنها قبول “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر است.” آن می افزاید:

با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.; BOK Center; ASM جهانی; و یا هر یک از وابستگان خود مدیران افسران, کارکنان, عوامل, پیمانکاران و یا داوطلبان در قبال هر گونه بیماری یا آسیب.

تبلیغات

تلسا محل که در آن تجمع برنامه ریزی شده برگزار می شود, BOK, مرکز است که در داخل خانه. خطر “superspreading” است که در آن تعداد کمی از افراد آلوده در انتقال بیماری به بسیاری از دیگران است که شناخته شده است به بالاترین سطح در شلوغ فضاهای داخلی. رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل خواست مردم به “sصورتش از مکان های شلوغ و جلوگیری از تجمع جرم” با هیچ ابهام ندارند—حداقل تا روز جمعهزمانی که زبان برداشته شد و در کنار جدید CDC دستورالعمل در تجمع جرم.

دستورالعمل جدید اما هنوز طبقه بندی “بزرگ در شخص گردهمایی که در آن دشوار است برای افراد باقی می ماند فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و شرکت کنندگان در مسافرت از خارج از منطقه محلی” به عنوان “بالاترین خطر است.” این امر بدون شک شامل مغلوب ساختن پیشی جستن رویدادهای برنامه ریزی شده.

سی ان ان نوشت که این کمپین معتقد است های اخیر تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی “را باز کرد به حوادث مانند این تظاهرات.” (خطر انتقال در میان اعتراض کنندگان ناشناخته است اما تصور می شود پایین تر از داخل سالن اجتماعات; هنوز هم هر کسی که رفت به یک اعتراض باید تست شده.) علاوه بر آن به تیم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بهانه مناسب برای بی اعتنایی به توصیه مقامات بهداشت عمومی آن می گذارد و زمینه را برای فرهنگ-جنگ gristle که conflates مشروع تظاهرات علیه نژاد پرستی, یک عمده بهداشت عمومی تهدیدبا ضد مستند اعتراضات به صراحت مخالف coronavirus پاسخ تلاش و کاملا اختیاری نامزد تظاهرات.

تهمت نیز با بیان تحقیر در مفهوم اجتماعی فاصله بگیرد در جای خود قرار داده به عنوان آنها خواهد بود بسیار توهین آمیز به نفس خود را. او گفت: ABC News در ماه مه که “من نمی توانم یک رالی با, شما می دانید, هفت کرسی در بین همه است.” شرکت کنندگان در یک میزگرد اخیر در دالاس برگزار شده توسط کاخ سفید بیشتر نیست اجتماعی فاصله و یا پوشیدن ماسک با توجه به Dallas News.

تبلیغات

به گزارش واشنگتن پستاین تهمت کمپین نه روشن چه اقدامات آن را ممکن است به محدود کردن امکان گسترش coronavirus در آن تظاهرات. اما ناشناس ghouls “آشنایی با فرایند تصمیم گیری” گفت: نیویورک تایمز آن را بعید است که به نیاز های اجتماعی فاصله و یا ماسک پوشیدن با استناد به چه حد همراه اوکلاهما است که در آن بازگشایی روند. (این ویروس همچنان به گسترش سریع در دولت.) Tاو homunculi در سوال را می گویند آنها با توجه به ارائه ضد عفونی کننده دست, اما هیچ تصمیم گیری نهایی به حال ساخته شده است.

تبلیغات

دانشگاه نیویورک قانون پروفسور کاترین Sharkey سی ان ان گفت که در حالی که مردم انتظار می رود به امضای بسیاری از جمله چشم پوشی در ماه های آینده آنها ironclad حقوقی سپر در برابر پرونده های حقوقی.

“آنها تنها به محدود حمایت به طوری که آنها هرگز محافظت در برابر مثلا ناخالص سهل انگاری یا بی توجهی” Sharkey سی ان ان گفت. “یکی می تواند استدلال می کنند که برگزاری زیادی بکند که رسم مردم با هم در یک زمینه که در آن آنها قادر به انجام اجتماعی فاصله و یا به دنبال رهنمود از CDC و غیره. یکی می تواند استدلال می کنند که به شدت غفلت.”

تبلیغات

امیدوارم تهمت تظاهرات نمی خواهد تا پایان گسترش ویروس. هیچ کس سزاوار این همه گیر و همانطور که ما دیده ایم در بی حد و حصر در شرایطی بیش از چهار سال گذشته چه اتفاقی می افتد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع هرگز فقط باقی می ماند در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. اما اگر آنها تیم رئيس جمهور روشن ساخته است به هواداران خود: شما خود را درآورد به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>