مغلوب ساختن پیشی جستن است رسما بزرگتر حریم خصوصی حامی از هر کدام از این افراد


 Speaker of the House Nancy Pelosi (L) D-CA and Rep. Adam Schiff (D-CA) look on during a press conference on the impeachment against Donald Trump on Capitol Hill January 15, 2020, in Washington, DC.

مجلس نانسی پلوسی (L) D-CA و تشکر. آدام شیف (D-CA) نگاه کنید در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز استیضاح در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل ژانویه 15, 2020, در واشنگتن, DC.
عکس: اولیویه Douliery (گتی)

صرف نظر از انگیزه خود و آگاهی از موضوع و یا در نظر گرفتن امنیت ملی مفاهیم درگیر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه بالا بردن موقعیت خود را در آمریکایی ها حقوق و حریم خصوصی بالا که از حزب دموکرات—قدرتمند ترین اعضای آن اختصاص داده اند چند ماه nا به تضعیف تلاش در اصلاحات.

تبلیغات

اگر چه آن را واقعا چیزی از یک توهم جمعی در حالی که این ایده است که دموکرات ها به نحوی بهتر از جمهوری خواهان در متمم چهارم قانون اساسی است که از این هفته هیچ چیز از یک شوخی است. در حالی که دموکرات ها به مدت طولانی در مورد شکایت از “مک کانل موانع” بودن دلیل آنها می تواند هر چیزی را در دستور کار خود انجام, طرفداران حفظ حریم خصوصی را در حال حاضر و برای آینده قابل پیش بینی سرزنش تشکر. آدام شیف برای اذیت نمودن تمام تلاش ها برای محدود کردن نظارت ،

به Tweeting در همه کلاه خود را به 80 میلیون پیروان در اطراف 2pm چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر هماهنگی خود را مترقی جناح از حزب دموکرات اعلام کرد که “ضمانت نظارت آمریکایی ها اشتباه است!” (خود وزارت دادگستری به شدت مخالف است.) و در حالی که یک صدای جیر جیر به معنی دقیقا جک-گه از نظر سیاست و یا اجرای—و همچنین احتمال دارد که اف بی آی بوده است warrantlessly جاسوسی آمریکا در اینترنت برای فعالیت بیش از سه سال در حال حاضر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن—بیانیه خود را هنوز هم می رود بیشتر از هر چیزی دموکراتیک رهبری ادا کرده است در ماه.

تبلیغات

در حدود همان زمان که تهمت بود فریاد در مورد wrongness بودن از surveilling شهروندان آمریکایی بدون حکم آمریکا در روند حصول اطمینان از این که اف بی آی می تواند انجام درست آن. خانه قوانین کمیته به ریاست Rep. پاتریک مک گاورن (D-جرم.), رسما اعلام کرد لایحه به reauthorize چند کلید FBI نظارت قدرت نمی خواهد اصلاح شود بیشتر است. این با وجود اصلاحیه ارائه شده توسط دو حزبی از قانونگذاران دیروز که محدود شده اند در حداقل محدود راههای FBI را تقریبا دسترسی نامحدود به آمریکایی ها جستجو در اینترنت و مرور سوابق.

رئیس جمهور حساب توییتر است نه آنچه که شما می خواهم تماس بگیرید یک چشمه حکمت. اکثر روزها حتی شبیه ملایم رفتار قابل قبول. اوایل این هفته برای مثال او cravenly دوباره دچار آسیب های روانی ضعیف ایم با استفاده از همسر مرده اش مانند یک چوب بیس بال به کوبیدن یک رئیس منتقد. امروز او صادر صریح تهدید—به نمایندگی از حزب جمهوری خواه به نقض متمم اول قانون اساسی حقوق دهها میلیون نفر از کاربران اینترنت است. و آن را هنوز هم تنها چهار شنبه.

تبلیغات

اما رئیس جمهور نمی انصراف از نشانه گذاری شنیدن این فوریه بنابراین او می تواند کشتن یک تلاش برای محافظت از شهروندان آمریکایی از ضمانت نظارت یک: رهبران دموکرات بود. او نمی مذاکره به اجازه دادستان کل لایحه Barr—که اتفاقا راه اندازی یکی از بزرگترین نظارت داخلی برنامه در تاریخ ایالات متحده—اقتدار بیش از آن مبارزات سیاسی می تواند surveilled توسط FBI در انتخابات سال: رهبران دموکرات بود. و او نمی درج یک عظیم گریز به یک اصلاح است که یک بار دیگر با هدف محافظت از آمریکایی ها از داشتن فعالیت های آنلاین خود را مخفیانه جاسوسی توسط اف بی آی است.

بود که آدام شیف که موظف به ارائه نظارت از جامعه اطلاعاتی به طرز مشکوکی شبیه لابی طرف آن.

تبلیغات

این واقعیت است که ایران با کنترل سنا موفق به عبور پیشرفته تر حفظ حریم خصوصی اصلاحات از حزب دموکرات اکثریت در مجلس است که تا به معرفی دقیق هیچ کدام نباید دور بماند. اما آن را نیز ممکن است زمان برای متوقف کردن feigning تعجب زمانی که چیزهایی مانند این اتفاق می افتد و قبول که وقتی که می آید به حریم خصوصی شیف موانع است در حال حاضر بزرگترین مانع از همه آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>