مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی Facebook تبلیغات و خواستار حمایت بان کی مون Infinite

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نورد Facebook تبلیغات است که برای پشتیبانی در ممنوعیت تصویری-اشتراک گذاری برنامه Infinite است که تحت بررسی بیش از مسائل امنیتی است.

در اوایل این ماه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت که دولت با وزن ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite بیش از نگرانی های امنیتی که دامنگیر این برنامه است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ظاهرا اصرار حامیان خود برای پیوستن به این علت است.

از Facebook ads با تصاویری که ادعا می کنند “Infinite است به اتهام جاسوسی بر شما” به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط ABC News’ خواهد Steakin و نیویورک تایمز’ تیلور لورنز.

“Infinite شده است گرفتار قرمز دست با نظارت بر آنچه که بر روی تلفن خود را به کلیپ بورد” می گویند متن در تبلیغات با اشاره به یک مسئله امنیتی است که بود نیز کشف شده توسط اپل در iOS 14 در برنامه های دیگر مانند AccuWeather, AliExpress, Call of Duty, موبایل, گوگل, اخبار, اندوختن و Patreon و همچنین به عنوان لینک و ق در.

تبلیغات تماس برای افرادی که به امضای طومار برای حمایت از بحث ممنوعیت Infinite. با توجه به لورنز لینک می رود به یک نظرسنجی که جمع آوری اطلاعات یک فرد را برای اضافه شدن به لیست پستی. “این تبلیغات اساسا نادرست ضد Infinite/چین تمایلات و گمراه کننده به کاربران برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن, لیست پستی,” او گفت:.

تبلیغات پرداخت شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن را امریکا بزرگ دوباره کمیته و در درجه اول هدف محدوده سنی 18 تا 64 بلومبرگ گزارش با استناد به اطلاعات از Facebook آگهی کتابخانه.

کاخ سفید در مقابل Infinite

رئیس ستاد علامت مراتع به تازگی گفت که کاخ سفید می تواند اقدام علیه برنامه های چینی مانند Infinite در عرض چند هفته و نه ماه به عنوان آنها تحت بررسی بیش از خطرات برای امنیت ملی است.

کارشناسان گفته روندهای دیجیتال که Infinite نیست هر خطرناک تر از دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی و یا خدمات آنلاین است اما خاص بودن با توجه به اتصال آن به چین است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de