مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم اسنپ چت یک پلت فرم است که هنوز هم وجود دارد از ‘تلاش برای دکل انتخابات’


Illustration for article titled Trump Campaign Accuses Snapchat, a Platform That Still Exists, of ‘Trying to Rig the Election’

عکس: دنیس Charlet/AFP (گتی ایماژ)

پس توییتر سرب در (نهایت) ابراز مخالفت خود از رئیس جمهور التهابی توییتهایی, Snapchat, است, خوب, جامعی بیش از حد. ضربه محکم و ناگهانی شرکت پشت Snapchat برنامه می گوید آن را متوقف کرده است ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن حساب Snapchat در آن کشف صفحه اصلی اخبار و داستان های خود را به دلیل نظرات عمومی در سیستم عامل های دیگر می تواند تحریک خشونت های نیویورک تایمز گزارش.

تبلیغات

آن تهمت را توییتهایی دربارهی تبریک معترضان با “سگ باطل” و “شوم سلاح” است که به نظر می رسید به نقطه اوج برای ضربه محکم و ناگهانی. “ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف” راشل Racusen یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی گفت ، قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این کشور تظاهرات گسترده ای که شامل زور پاکسازی معترضان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای یک عکس op—حساب او شد به طور منظم به ویژه در کشف همراه با دیگر مشخصات بالا مشهور است.

ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل نیز ارسال شده طولانی وبلاگ به ضربه محکم و ناگهانی وب سایت که در اصل فرستاده شده به کارکنان در 31 ماه مه سال 2020 است. در آن اشپیگل می گوید: پس از اسنپ چت را کشف سرپرستی یک پلت فرم (به این معنی که ویژه حساب کار دست-انتخاب) ضربه محکم و ناگهانی می شود به تصمیم می گیرید که آن را ترویج و هنگامی که. “We به سادگی می تواند به ترویج حساب در امریکا است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت که آیا آنها این کار را به روشن یا خاموش پلت فرم ما گفت:” اشپیگل.

تبلیغات

ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد همچنین “کمک به سازمان است که در حمایت از برابری و عدالت” اگر چه اشپیگل اشاره نمی کند چه کسانی که در سازمان هستند و یا چقدر اهدا خواهد شد و یا اگر آن را مطابقت کارمند سهم در حالی که دیگر شرکت های فن آوری داشته باشد. سیسکو به عنوان مثال گفت: این امر اهدای 5 میلیون دلار نسبت به گروه های خاص مبارزه نژادی و بی عدالتی است. یوتیوب متعهد $1 میلیون نفر است. حتی Facebook گفت: این امر کمک 10 میلیون دلار, حتی اگر آن را نمی خواهد حذف و یا ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن پست از پلت فرم آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با صدور یک بیانیه به زودی پس از خبر شکست از ضربه محکم و ناگهانی تصمیم. براد Parscale تهمت 2020 مدیر کمپین گفت:

“اسنپ چت در تلاش است تا دکل 2020 انتخابات غیر قانونی خود را با استفاده از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری برای ترویج جو بایدن و سرکوب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رادیکال اسنپ چت مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل را به جای ترویج افراطی چپ شورش ویدئوها و تشویق کاربران خود را به نابود کردن آمریکا از به اشتراک گذاری کلمات مثبت وحدت و عدالت و نظم و قانون از رئيس جمهور ما است.”

برای ثبت هیچ نشانه ای وجود دارد که اسنپ چت است که انجام هر کاری برای ترویج جو بایدن. همچنین fیا رکوردآن را مقدار زیادی قانونی برای استفاده از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری برای ترویج یک نامزد آن را به معنای واقعی کلمه در راه آمریکا.

با توجه به اشپیگل ضربه محکم و ناگهانی اجازه خواهد داد که “تفرقه مردم” باقی می ماند بر روی پلت فرم به طوری که زمانی که آنها انتشار مطالب که در خط با Snapchat را به استانداردهای جامعه. که شامل تهمت حساب می گوید: بار. با توجه به بلومبرگتهمت حدود 1.5 میلیون پیروان در Snapchat—یک قطره در سطل در مقایسه با 81.7 میلیون پیروان او berates در توییتر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>