مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بین می برد نما مراقبت های بهداشتی حمایت در طول همه گیر


The Trump administration issued a new rule that eliminates health protections for transgender individuals.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر قانون جدید که حذف بهداشت برای حمایت از تغییر جنسیت افراد است.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

در یک کاملا بی عاطفه حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه حذف سلامت مراقبت حمایت از نما مردم در طول یک جریان همه گیر جهانی است که مدعی زندگی در ایالات متحده از هر کشور دیگر.

تبلیغات

آیا این با نهایی یک قانون در بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), ممنوع است که برنامه های بهداشت و یا فعالیت از اعمال تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، جنسیت و سن و یا ناتوانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانوناعلام کرد در چهارمین سالگرد پالس کلوپ شبانه تیراندازی و در وسط غرور ماه—تغییرات تعریف از تبعیض بین بردن حمایت با توجه به هویت جنسیتی و نظر به کلمه “sex” برای اشاره به “مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

تبلیغات

در مصاحبه با نیویورک تایمز, Roger سورینو مدیر دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی واحد مسئول قاعده گفت که حکومت بود “معادل خانه داری.” دولت فدرال شد به روز رسانی آن کتاب به منعکس کننده واقعیت حقوقی, او گفت:.

سورینو گفت که ارائه دهندگان خدمات سلامت و بیمه سلامت هنوز رایگان خود را اتخاذ هویت جنسیتی سیاست. او همچنین گفت: انتشار قانون جدید در طول غرور ماه و در پالس کلوپ شبانه سالگرد بود “صرفا تصادفی است.”

“این نقش فدرال بوروکرات به خود را تحمیل معانی در کلمات است که نمایندگان خود را مندرج به قانون” سورینو گفت.

این nondiscrimination مقررات تاسیس شد توسط دولت اوباما در سال 2016. که در آن سال دولت اوباما با صدور یک حکومت به اجرای بخش 1557 که تعریف تبعیض جنسی شامل هویت جنسیتی که در آن تعریف شده به عنوان “یک فرد داخلی حس جنسیتی که ممکن است مرد و زن نه و یا ترکیبی از مرد و زن است که ممکن است متفاوت از یک فرد جنسیت داده شده در هنگام تولد.”

تبلیغات

تحت قانون جدید یک فرد تراجنسیتی می تواند رد مراقبت برای یک معاینه در مطب دکتر, با توجه به NPR. دیگر حالات ممکن است شامل تغییر جنسیت مرد محروم برای درمان سرطان تخمدان یا هیسترکتومی نه اینکه تحت پوشش توسط بیمه گر. برخی از کارشناسان می گویند که حکومت باز درب برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی به امتناع از تست کسی برای covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus به سادگی از آنجا که آنها فراجنسیتی.

تبلیغات

وقتی که می آید به بیمه بهداشت و درمان و سلامت مراقبت از نما مردم آسیب پذیر هستند به درمان منفی خود را بیمه و سلامت ارائه دهندگان مراقبت. با توجه به 2015 آمریکا نما نظرسنجی انجام شده توسط مرکز ملی نما برابری فراجنسیتی مردم رد شده است پوشش مراقبت های مربوط به جنس خود, انتقال, برای مراقبت معمول به این دلیل که آنها فراجنسیتی یا برای انتقال مربوط به عمل جراحی است.

این بررسی نشان داد که 23 درصد از پاسخ دهندگان گزارش شده نه رفتن به یک پزشک را ببینید زمانی که آنها نیاز به دلیل ترس از بدرفتاری به عنوان یک فرد همجنسگرا. از کسانی که رفتن دیدن سلامتارائه دهنده مراقبت های 33 درصد گزارش شده است که آنها تا به حال حداقل یک تجربه منفی مربوط به تغییر جنسیتمانند در حال حاضر درمان شفاهی مورد آزار و اذیت و یا فیزیکی یا تجاوز جنسی در میان دیگر وحشتناک تجارب است.

تبلیغات

کمپین حقوق بشر در یک جامعه مدنی, حقوق, سازمان, گفت: این امر شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید با قانون است.

تبلیغات

“تجاوز افراد بیمار. LGBTQ مردم نیاز به سلامتمراقبت از. تجاوز افراد نباید در ترس زندگی می کنند که آنها می توانند مراقبت از آنها نیاز به سادگی از آنجا که آنها چه کسانی هستند. روشن است که این دولت باور ندارد که تجاوز افراد و یا دیگر جوامع به حاشیه رانده شده سزاوار برابری در قانون” گفت: Alphonso دیوید جمهور از حقوق بشر کمپین در بیانیه ای. “اما ما باید یک بررسی واقعیت برای آنها: ما نمی خواهد اجازه دهید این حمله اساسی ما حق آزادی از تبعیض در سلامت مراقبت از رفتن بلامنازع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>