‘Trover موجب صرفه جویی در جهان’ می رسد در Oculus تلاش

Trover Saves the Universe
Squanch بازی

Trover موجب صرفه جویی در جهانbonkers بازی ماجراجویی از bafflingly ذهن خلاق Rick and Morty‘s Justin Roiland — در نهایت وارد Oculus تلاش. در حال حاضر در دسترس است بر روی تقریبا در هر پلت فرم های دیگر این sweary روانگردان ماجراجویی از Roiland را fledging استودیو Squanch بازی شده است یک ضربه عظیم با بازیکنان پس از راه اندازی آن در سال گذشته است.

این قضیه قابل پیش بینی Roiland-eqsue: شکست بد Glorkon که به سرقت رفته خود را سگ راندند و آنها را به چشم خود سوراخ و تخلیه نیروی زندگی خود را در تلاش برای نابود کردن جهان است. همراه وفادار آشنا Trover که fella انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین در طول تلاش خود را – شما وظیفه دارید با کنترل اقدامات خود را از راه دور. آن را مانند یک بازی در داخل بازی است که به خصوص به خوبی مناسب به VR. بر خلاف دیگر عناوین که شامل در حال اجرا در اطراف سیخ زنی در چیزهای مکانیک بازی شما جدا از اقدام فوری فقط به اندازه کافی برای جلوگیری از معده تان شدیدا بیماری حرکت است که اغلب همراه با VR بازی.

آن را نه یک epically طولانی بازی – شما آن را کامل در یک فرصت 12 ساعت – اما چند وجود دارد نتایج و حالات و Roiland درخشان بیعار روایت به معنی شما می خواهید به سعی کنید از تمام برخوردهای بنابراین شما تقریبا قطعا بازی را از طریق بیش از یک بار. به عنوان Roiland خود می گوید: “خرید Trover موجب صرفه جویی در جهان در تلاش اگر شما مانند حفظ برخی از صورت ظاهر از شادی در زندگی خود را.” آن را در دسترس در حال حاضر از Oculus فروشگاه برای 30 $/£23.

  

در این مقاله: Squanch, Trover موجب صرفه جویی در جهان Justin Roiland, Oculus, Quest, Rick and morty, VR, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>