درختان در حال گرفتن کوتاه تر و جوانتر


Illustration for article titled Trees are Getting Shorter and Younger

عکس: گتی

جهان جمعی جنگل ها تبدیل شده اند کوتاه تر و جوان تر به طور کلی در 50 سال گذشته, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله علم روز جمعه. این به این معنی است که جنگل های کمتر, ظرفیت برای حذف کربن از جو و کمتر مهمان نواز به گونه های بسیاری است که تکیه بر آنها برای پناهگاه. آه و آن را به بدتر.

تبلیغات

این تیم از محققان با بررسی بیش از 160 مطالعات قبلی تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره ای و ایجاد مدل به بررسی چگونگی جنگل تغییر بین 1900 و 2015. آنها دریافتند که بیش از آن که 115 سال دوره جهان دهکدهای از دست داد 14 درصد از آن را جنگل به درخت برداشت به تنهایی. که شامل 30 درصد از جنگل رشد قدیمیکه در خانه به درختان بیش از 140 سال و به طور کلی قد بلند و زیستی.

مطالعه می کند به حساب دیگر زیست محیطی عوامل استرس زا در درختان مانند افزایش دی اکسید کربن لقاح به دلیل افزایش انتشار کربن و بیشتر مکرر و شدید مربوط به آب و هوا اختلالات مانند حشرات هجوم آتش سوزی و خشکسالی. Nate مک داول یک دانشمند در آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام و مطالعه منجر نویسنده گفت Earther این بدان معناست که 30 درصد شیب در رشد قدیمی است که “یک برآورد بسیار محافظه کار.”

تبلیغات

در آمریکای شمالی و اروپا که در آن دقیق تر داده ها در دسترس بود محققان دریافتند که درخت مرگ و میر بیش از دو برابر آن زمان و نسبت بالاتری از این مرگ و میر درختان مسن تر بودند. یافته های آنان نشان می دهد که به طور متوسط در جهان از دست دادن درختان قدیمی. با توجه به فقدان اطلاعات محققان نبودند قادر به ایجاد یک دقیق تخمین می زنند که چقدر کوتاه جنگل ها شده اند.

در مکان های مختلف این ریزش اتفاق می افتد در نرخ های مختلف و به دلایل مختلف. در حالی که آتش سوزی در حال رانندگی از بین رفتن جنگل ها در استرالیا و مغولستان. کالیفرنیا دیده است عظیم آتش سوزی و هجوم سوسک. و ورود در جنگل آمازون است افزایش. وجود دارد برخی از استثنائات نادر. درخت مرگ و میر در بخش هایی از شمال غربی اقیانوس آرام به عنوان مثال در حال کاهش است.

اما اگر این تغییرات متفاوت منطقه ای تاثیر احساس خواهد شد در سطح جهانی. هشتاد درصد از زمین های زمینی زمین-بر اساس گونه های گیاهی و جانوری زندگی می کنند در جنگل. قدیمی, جنگل رشد تمایل به شدت زیستی هستند و به تعداد بیشتری از گونه های در معرض خطر. آنها همچنین ذخیره مقادیر عظیمی از دی اکسید کربن.

تبلیغات

“پیر جنگل رشد هستند و… تا کنون بزرگترین کربن فروشگاه بر روی زمین” گفت: McDowell. “درختان کوچک نمی ذخیره مقدار کربن. درختان بزرگ انجام دهد.”

به عنوان بحران آب و هوا شدید تر می شود این روند ادامه خواهد داد. دماهای در حال افزایش است و اختلالات آب و هوا مثل آتش سوزی خشکسالی و حشرات شیوع بیماری در حال تبدیل شدن بیشتر و شدید است.

تبلیغات

این باعث ایجاد یک باطل حلقه بازخورد. هنگامی که درختان قدیمی مرگ آنها نه تنها توقف sequestering کربن. آنها همچنین آزادی تمام کربن آنها منزوی بازگشت به اتمسفر است. جوان, جنگل که جایگزین کردن آنها به نوبه خود بیشتر مستعد ابتلا به آتش سوزی جنگل ها که از بند باز کردن بیشتر کربن به اتمسفر است. در گرم شدن کره زمین می کشد و درختان و درخت از دست دادن منجر گرمایش جهانی. وجود دارد راه هایی برای کاهش این تلفات ،

“در حال حاضر وجود دارد فعال تلاش در جنگل جامعه مانند پایدار سوزش و نازک شدن درختان از غرب که در آن اکوسیستم با استفاده از تجربه آتش سوزی و در حال حاضر آنها نمی” مک داول گفت.Reintroducing آتش سوزی در یک راه سالم می تواند به کاهش این مرگ و میر حوادث و این disturbance حوادث. بنابراین راه حل وجود دارد که در حال حاضر اعمال می شود اما آنها نمی شود در مقیاس آنها مورد نیاز است. پوسته پوسته شدن که خواهد بود یک چالش جهانی.”

تبلیغات

شاید بزرگترین چالش وقتی که می آید به از دست دادن چند خواهد بود محدود کردن انتشار کربن. انجام این کار کمک خواهد کرد که حفاظت از جنگل ها و حفاظت از جنگل ها کمک خواهد کرد ما مدیریت جهانی ما چرخه کربن. اگر ما کار نمی کند برای حفظ جنگل های ما آن را نه فقط در درختان قدیمی که رنج می برند—تمام زندگی بر روی زمین خواهد شد. دانشمندان در حال انجام تحقیقات بیشتر برای تعیین چه تمام آثار خواهد بود اما روشن است که آنها نمی تواند خوب باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>