بیش از آخر هفته 2020 پیش نویس NFL دیدم 255 مردان جوان انتخاب شده توسط تیم های بزرگ اولین گام در رویای خود را از تبدیل شدن به بازیکنان حرفه ای فوتبال.

اما اگر شما به تماشای حوادث در تلویزیون شما ممکن است متوجه شده اند بر روی صفحه نمایش گرافیک رو کمی … گرافیک.

هر بازیکن دارای موانع برای غلبه بر آن را به NFL. کوچک شانس بودن پیش نویس — با توجه به 2013 مطالعه آن در حدود 0.08 درصد (یا 8/10,000) از فوتبال بازی کردن سالمندان دبیرستان که پیش نویس توسط یک تیم NFL — تاکید باور نکردنی دشواری ساخت آن و حتی به این نقطه است.

مردان که اسامی آنان ارائه شده برای انتخاب آخر هفته گذشته را باید جشن گرفت که حتی اگر آنها هرگز کت و شلوار به طور منظم در یک فصل بازی.

برخی از پیشینه خود و چیزهایی که آنها قادر به غلبه بر بخش عظیمی از داستان خود را. توا Tagovailoa برای مثال تحمل یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر هیپ مصدومیت تحت عمل جراحی قرار گرفتند سوار بر یک ناتوانی روند انتخاب شد پنجمین کلی توسط میامی در روز پنج شنبه شب. که مهم است.

Shaquem گریفین متولد بدون دست چپ او است وابسته به توانایی او به عنوان یک بازیکن فوتبال.

سه راهی هیگینز و نبرد خود را در برابر اعتیاد به مواد مخدر برای سال است.

New Cincinnati Bengals wide receiver Tee Higgins has publicly acknowledged his mother's struggles with addiction, and commended her for getting clean. But it's his story to tell, not ESPN's. (Photo by John Byrum/Icon Sportswire via Getty Images)
جدید Cincinnati Bengals گسترده گیرنده توپ را روی گوه و هیگگینس علنا اذعان مادر خود را در مبارزه با اعتیاد و تقدیر او را برای پاک شدن. اما این داستان خود را به بگویید نه ESPN است. (عکس از جان بیروم/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

روز جمعه هیگینز standout در کلمسون در پاییز گذشته بود که پیش نویس توسط Cincinnati Bengals با اولین انتخاب در دور دوم. ESPN “می دانم” گرافیک در کنار هیگینز headshot شامل این: “مادر Camilia, مبارزه, اعتیاد به مواد مخدر برای 16 سال است.”

دوباره آمده است ؟

ESPN از عذرخواهی کرد با پیش نویس تهیه کننده ست Markman گفت گرافیک “باید پخش شد.” Higgins توییتی که او افتخار مادر خود را برای تبدیل زندگی خود را در اطراف او بوده است هوشیار برای یک دهه.

این Higgins لحظه بود نادر از پخش است که با تمرکز به شدت در backstories که از محدوده دشوار است ویرانگر که اگر به سیگنال به بینندگان “شما فکر می کنم که گیر کرده در داخل به دلیل coronavirus بد است ؟ نگاه آنچه که این بچه ها غلبه!”

جعبه برای کلرادو گیرنده Laviska Shenault جونیور به ما گفت مادرش جان سالم به ویروس نیل غربی در سال 2012. جعبه برای آلاباما cornerback Trevon Diggs به ما گفت که پدرش در اثر نارسایی قلبی در سال 2008. در آن رفت و بسیاری از ورزش های جهان معرفی شده به این مردان جوان از طریق برخی از بدترین لحظات جای خود را به بهترین.

آن استثماری در لحظه ای که عمل ساده از تماشای این پیش نویس بود بیش از اندازه کافی برای ورزش گرسنگی بینندگان برخی از آنها را تماشا سنگ-کاغذ-قیچی مسابقات در این مرحله اگر آن را به آنها داد کسی به ریشه و در برابر (و اجازه دهید صادقانه شروط برخی از پول بیش از حد).

طرفداران در حال مشاهده و با استفاده از توییتر قطعا در زمان اطلاع با برخی آن را “تراژدی درآورد.”

یکی از مشاغل تویتر, @FitzGSN_ ساخته شده خود را مجموعه ای از گرافیک این بر اساس نقاط قوت و مبارزات قهرمانان کتاب کمیک.

شاه T’Challa, همچنین شناخته شده به عنوان پلنگ سیاه نوشت:

  • بالاترین Sparq نمره در پیش نویس تاریخچه

  • برخی از پیشاهنگان معتقدند او باید انتقال به WR (همه آمریکایی QB تمام چهار سال در کالج)

  • دیدم پدر کشته در حمله تروریستی; مربی چاقو به مرگ در مقابل او

این یک راه خلاق به نور عجیب و غریب, تقریبا وضعیت ناراحت کننده.

Markman آسوشیتدپرس گفت که ESPN “قرار می دهد تاکید زیادی بر داستان سرایی” و قطعا وجود دارد یک معامله بزرگ از ارزش دانستن کمی بیشتر از این مردان جوان به عنوان انسان است. اما آن را از محل خود را لحظه ای در آفتاب لکهدار با ذکر چیزی است که به طور کامل از دست آنها در تقریبا در هر مورد.

وجود زمان برای رفتن در عمق در و هیگگینس و مادر خود را در برخی از نقطه به برجسته نبرد با اعتیاد تاثیر آن ممکن است تا به حال در و هیگگینس و چگونه او در مبارزه برای به دست آوردن بهتر برای خودش و برای کودکان خود. بدون دانستن اگر و هنگامی که NFL اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد و با فصل به طور منظم در همه وجود دارد در حال حاضر است زمان برای ایجاد امکانات در برخی از ده ها تن از بازیکنان که پیش نویس شد. آنها ممکن است به عنوان slickly تولید شده به عنوان ما به زوم تصویری دقیقا نمی high-def — اما داستان هنوز هم می تواند گفته شود.

فراتر از آن است که یک بازیکن نباید نیاز به یک داستان غم انگیز قلب در نظر گرفته شود جالب است. ما لازم نیست برای برجسته کردن فقر و اعتیاد به مواد مخدر و مرگ است. این مردان در حال حاضر بازیکنان NFL منحصر به فرد است.

چیز دیگری که به خاطر داشته باشید: برخی از بازیکنان ممکن است می خواهید بدترین جزئیات زندگی خانوادگی خود را برای تبدیل شدن به دانش عمومی. اگر آن را مربوط به توانایی خود را به بازی فوتبال و کمک به یک حق رای دادن و آنها می خواهند به نگه داشتن آن خصوصی آن را واقعا کسب و کار ما. این داستان خود را به بگویید.

Higgins نوشت: یک قطعه در اوایل این ماه برای بازیکنان تریبون در مورد رابطه اش با مادر خود و سفر خود را به هوشیاری در این بعد او متوجه او شده است می خواهم به ضرب گلوله توسط یک فروشنده مواد مخدر و آسایش او در مادربزرگش زندگی می کردند که فقط یک زن و شوهر از درب پایین. Higgins (و احتمالا مادرش) راحت بحث در مورد آن. این داستان خود را به بگویید.

اما یک خط در گرافیک, متن, نمی آیند نزدیک به توضیح آن است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت