سمی ساحل: تمیز کردن از یک قرن از زباله های صنعتی در نیوجرسی

رانندگی از منهتن به NJT 158 اتوبوس لینکلن تونل زیر رودخانه هادسون به نیوجرسی و سپس کاهش شمالی و پیروی از رودخانه تمام راه را تا به پل جورج واشنگتن. جاده ها طول می کشد به نام جاده رودخانه استفاده می شود که برای اجرای همراه در حال حاضر از بین رفته تالاب که صف نیوجرسی ساحل رودخانه هادسون برای بسیاری از تاریخ آمریکا است. زمانی که الکساندر همیلتون به ضرب گلوله کشته شد در ویهاوکن مرگ او در گل است.

امروز گل رفته است و جاده رودخانه جدا شده است از هادسون توسط چند صد متری از زمین اصلاح شده—پر-با خاک از جاهای دیگر برخی از سال 1922 ساخت استادیوم یانکی از کروم رنگ و لعاب محصولات جانبی از زمان جنگ صنعت بسیار از آن با منشا ناشناخته. از پنجره 158, اتوبوس, رودخانه خود را در حال حاضر عمدتا پنهان ساختمان ها آپارتمان های بلند (Riverparc, Avora های صدف) اجاره در قیمت حق بیمه برای چشم انداز خود را در منهتن که برگزار می شود در فاصله و بررسی dispassionately از این طرف رودخانه.

زمانی که 158 اتوبوس می رسد شهر اجواتر وجود دارد ناگهانی شکاف در خط توسعه اسکله در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان نیوجرسی “ساحل طلا.” به جای بالا افزایش می یابد وجود دارد دو زن چادر سفید مطرح شده از خاک. کارگران در آبی مناسب با خستگی راه رفتن در اطراف آنها پاشش گل-قرمز مایع روی زمین است. دیگر کارگران حمل ابزار است که اندازه گیری ترکیب هوا. زرد بیل تلو تلو خوردن در مورد مانند فیل مسطح و تغییر و به طور کلی mucking مورد. ماشین آلات سر و صدا در داخل چادر. صحنه شبیه به یک سیرک تغییر ظاهر به عنوان یک سایت ساخت و ساز. متناوب بر باد است سولفورو, کمرنگ تهوع بوی mothballs.

“اگر Superfund وضعیت هر شاخص نیوجرسی است که پلیدترین خاک در کشور ساحل طلا برخی از پلیدترین خاک در نیوجرسی.”

این کوانتوم منابع Superfund سایت یکی از 1,335 سایت های آلوده در سراسر امریکا است که ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) بداند بیشتر به فوریت نیاز به تمیز کردن. با 114 Superfund سایت نیوجرسی است که خانه را به بیش از هر کشور دیگر در کشور است. Bergen County, که در آن کوانتوم سایت قرار گرفته است و Hudson County, که شامل بقیه Gold Coast هم باید 12 Superfund سایت—بیش از کل ایالت لوئیزیانا. اگر Superfund وضعیت هر شاخص نیوجرسی است که پلیدترین خاک در کشور ساحل طلا برخی از پلیدترین خاک در نیوجرسی.

An illustration of a superfund site.

وقتی که من تعداد بازدید کوانتوم سایت در اوایل ماه مارس آسمان آبی بود و هادسون بود شیری و شیرین و مطلوب. به نظر می رسید swimmable. یک مرد مسن بود راه رفتن سگ خود را در امتداد اسکله گردشگاه در کنار سایت. او تا به حال زندگی می کردند در اجواتر برای 25 سال بود و بی مورد پاکسازی بدانند که در نهایت تبدیل به یک آپارتمان ساختمان مانند هر چیز دیگری. “این همه در ساخته شده است در چیزهای بد,” او گفت: با تکان دادن دست خود را به پایین رودخانه زیرکی.

همه که “چیزهای بد” در سمت چپ بیش از نیوجرسی طولانی صنعتی تاریخ است. در واقع پترسون نیوجرسی واقع در پاسائیک رودخانه فقط چند مایلی غرب اجواتر شد و زادگاه انقلاب صنعتی در امریکا است.

“تمام صنایع واقع شده در New Jersey” گیلرمو Rocha, یک استاد جامعه شناسی در کالج بروکلین و سابق محیط زیست مهندس نیوجرسی Superfund پاکسازی به من گفت. از اولین کارخانه های تاسیس شده در پاترسون در اواخر قرن 18 توسعه صنعتی در سراسر کشور و به ویژه در هادسون که در آن نزدیکی به منهتن تضمین بازار گرسنه. بریدن از تالاب smushed بین صخره پالیسیدز طوفان یا گرداب شدید و رودخانه تبدیل شد به طور فزاینده ای با ارزش و در پایان قرن 19 بسیاری از آن پر شده بود ، کارخانه ها و نیروگاه های پردازش شلوغ در زمین اصلاح شده و بارج انجام کالاهای خود را به کلان شهر در سراسر آب است.

“این همه در ساخته شده است در چیزهای بد.”

برای بیش از یک قرن است که 32 کیلومتر از زمین اصلاح شده بود spittoon و زیرسیگاری برای کسانی که در کارخانه ها. خاص ترکیب زباله های خود را تعيين الزامات سن—قطران زغال سنگ از زغال سنگ و گاز به نوبه خود از قرن لامپ های خیابانی کروم برای سرباز چکمه در هر دو جنگ جهانی دیوکسین (یک.k.یک. عامل نارنجی) برای جنگ در ویتنام—slopped بر روی زمین در روغن لجن و فرآیند آب است. همه این آلاینده ها بودند و خطرناک برای انسان اما بسیاری از آنها باقی می ماند و تا امروز. فلزات: سرب از رنگ و بنزین است. آرسنیک. جیوه. فرار و Sub-ترکیبات آلی فرار. بنزن. فنل. Methylphenol. Dimethylphenol. تولوئن. نفتالین. Acenaphthene و acenaphthylene. Benzoanthracene. همه آنها یک بار ریخته به خاک شناخته شده است به عنوان خوش “شيرابه.”

“نیوجرسی معروف” توضیح مهندس محیط زیست با من ملاقات کرد در کوانتوم سایت آشنا با کار در جریان است. (او با من در شرایط استفاده نکردم نام خود را از او است نه یک سخنگوی رسمی برای هر یک از طرفین مسئول پاکسازی. من به او مراجعه کنید از اینجا به عنوان “داگ.”

“همه پایین رودخانه” داگ گفت: “پر می شود و آن را آورده و یا به ارمغان آورده بود در بازگشت در روز و…که پر بود سوز خاکستر هر آنچه که آنها می توانند دست خود را بر روی زمین. وجود دارد یک نوع به طور کلی از سطح پایین از آلاینده ها وجود دارد که همراه هر صنعتی آبراه…من کار بر روی سایت و ما آمده ایم تا با کفش پاشنه بلند. و شما می دانید چرا ؟ زیرا آنها نمی سوخته در کوره های زباله سوز…تشخیصی از پر واضح است.”

“وجود سابقه بسیار در خاک” من پاسخ داد.

“من آن را حفاری گفت:” داگ.

از سال 1896 به سال 1974 کوانتوم سایت بود به یکی از آن چکه کن اسکله کارخانه: یک بام و قیر در کارخانه های صنعتی نوار در انتهای جنوبی عمدتا مسکونی اجواتر به نام Shadyside (پشت و سپس اجواتر شعار این بود: “که در آن خانه های صنعت و ترکیب”). Shadyside را مستاجران شامل یک sheetrock کارخانه قهوه سرخ و چه در یک زمان بزرگترین بزرک روغن گیاهی در جهان است. در طول سال های بام تار گیاهی دست و نام تغییر چندین بار اما آن مواد خام و از این رو خود سهم اصلی به سمی غذای مختصر باقی مانده همان: قطران زغال سنگ.

زغال سنگ تار است ناپاک, سیاه, ماده چسبنده و مانده از carbonizing زغال سنگ برای تولید گاز زغال سنگ و کک که اصلی سوخت برای روشنایی لامپ و ذوب فولاد قبل از استفاده گسترده از گاز طبیعی پس از جنگ جهانی دوم. وقتی که می آید تا در یک خاک خسته کننده در “قاشق” به نظر می رسد مانند خاک آغشته است گفت: Doug. “مثل یک لکه گریس. اما نه مایع. زمانی که این آزادی اتفاق افتاد شاید آن را مانند نوعی اب نبات, اما از آن است که در زمین تا زمانی آن را بیشتر شبیه به یک رنگ روغن است که شما را در گیر خود را از دست. می توان آن را سخت به آن را دریافت. شما می خواهم که به مالش دادن به آن را دریافت.”

در طول سال این گیاه در کوانتوم سایت مقطر تصفیه شده و میلیون ها گالن زغال سنگ تار به منوی مفید باقیمانده و مواد شیمیایی. Coal tar pitch مشتق از قطران زغال سنگ استفاده می شد به ضد آب پشت بام ها و هموار کردن جاده ها در سراسر کشور است. کرئوزوت مشتق شده از تار استفاده شد به اشباع و حفظ چوب برای ساختن همه چیز از آهنگ های راه آهن به زمین بازی. یک ترکیب معطر استخراج شده از تار به نام نفتالین استفاده می شد به عنوان یک حشره کش. و در آنجا ریخته بودند. “برخی از حادثه رخ داده است” گفت: Doug. “یک دریچه کار نمی کند می گویند. وجود دارد آزادی است. هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که آن منتشر شده رخ داده است. این بود که مردم فکر نمی کنم در مورد چیزهایی که دوست دارم.” یک مستند حادثه اتفاق افتاده در سال 1924 هنگامی که 38,000 لیتر تار و زمین سوخته در این سایت. در آن زمان هیچ کس مشکوک است که تار و بسیاری از مشتقات آن سرطان زا بودند.

“هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که آن منتشر شده رخ داده است. این بود که مردم فکر نمی کنم در مورد چیزهایی که دوست دارم.”

در سال 1974 این گیاه را پس از آن صاحب متفقین شیمیایی شرکت پیشرو جهانی تولید و ویژگی های کنگلومرا Honeywell International, Inc. فروش اموال. در سال 1980 یک شرکت به نام Quanta منابع شروع به استفاده از سایت برای ذخیره و بازیافت نفت و زباله از پالایشگاه های شیمیایی تولید و در صنایع دیگر. یک سال بعد, New Jersey, اداره حفاظت از محیط زیست (NJDEP) تعطیل این شرکت به دلیل سطوح بالای سمی polychlorinated biphenyls (PCBs) آنها را در ذخیره نفت است. زمانی که این شرکت به توقیف این NJDEP گزارش وجود مخازن ذخیره سازی با ظرفیت بیش از نه میلیون گالن در سایت که برخی از آنها تا به حال فرو پوشانده اند و تا به حال سرریز با آب باران. بیش از چند سال آینده این NJDEP و سازمان حفاظت محیط زیست حذف مخازن ذخیره سازی و مقدار زیادی از آلودگی روغن و گرد و خاک از سایت—اما پس از آن مشکل بود و ميزان نشت عمیق تر.

این آشکار شد در سال 1997 هنگامی که با توجه به یک سال 2005 بررسی سایت های تولید شده توسط شرکت Honeywell یک “هیدروکربن شین” تبدیل شد به طور منظم قابل مشاهده در کنار اسکله. زغال سنگ تار از یک قرن از نشت کرده بود oozed را از طریق سست و پر کردن لایه در بالای سایت به لایه نفوذ ناپذیر از خاک رس چپ از مارش آنچه مهندسان محیط زیست تماس بگیرید “علفزار mat.” در علاوه بر این به قطران زغال سنگ آلودگی پر از آرسنیک از مجاور کود کارخانه در حال گسترش به خاک از کوانتوم سایت. به عنوان آب زیرزمینی سرازیر کردن با پرچین احاطه کردن طوفان یا گرداب شدید به رودخانه آن را در زمان برخی از این آلاینده ها به حالت تعلیق در خاک همراه با آن است. “آب های زیرزمینی حمل و نقل است.” گفت: رچا. “آب را حمل کنند.”

در سال 1996 شرکت Honeywell که به ارث برده بود مسئولیت زیادی از آلودگی های وارد شده به چندین رضایت احکام با سازمان حفاظت محیط زیست به منظور بررسی این حد پر از مشکل است. در سال 2002 کوانتوم سایت ذکر شده بود در اولویت های ملی, لیست تبدیل شدن به یک Superfund سایت. در حال حاضر تقریبا 20 سال بعد و تقریبا 40 سال پس از آن اولین بار در پرچم به عنوان آلوده تمام ظروف سرباز یا مسافر است تمیز.

در Superfund lingo, روش استفاده می شود برای تمیز کردن یک سایت “چاره.” سایت های آلوده نیاز به “اقدامات اصلاحی.” تمیز کردن خاک است “اصلاح خاک.” بخش عمده ای از اصلاح فرآیند و یک دلیل Superfund پاکسازی اغلب به مدت طولانی—انتخاب یک درمان مناسب. درمان تعیین می کند تمام آنچه شرح زیر است: هزینه این پروژه و پیچیدگی آن است. آن را تعریف می کند, آنچه باید اتفاق می افتد برای یک سایت در نظر گرفته شود “تمیز کردن.”

در هنگام انتخاب یک درمان برای تمیز کردن خاک سازمان حفاظت محیط زیست است گزینه. بسته به نوع آلاینده و محل سایت آن شامل حفر کردن خاک آلوده و مصرف آن در جای دیگر کپسوله سازی آن را در نوعی از آرامگاه و بذر گیاهان در آن است که می تواند شکستن آلاینده ها. خاک را می توان برای تغذیه باکتری های گرسنه برای برخی از ترکیبات. می توان آن را “هوا sparged” یک فرایند که در آن هوای دمیده شده در زیر خاک آلوده بنابراین افزایش بخارات را می توان گرفته شده. خاک را می توان “smoldered.” خاک می تواند حتی سوخته سوزانده در چرخش سیلندر—موثر اما اغلب گران روند. “تعداد بسیار کمی وجود دارد که امکانات رایت و هنگامی که شما برای سوزاندن آن باید قرار داده در این سیستم” Rocha به من گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید انجام دهید.” او در یکی Superfund پروژه در جنوب کوانتوم سایت در شهرستان نیوجرسی که نیاز به حمل و نقل ده ها هزار متر مکعب از خاک پر از کروم برای سوزاندن در یک مرکز در کارولینای جنوبی است.

An illustration of a superfund site.

اولیه درمان سازمان حفاظت محیط زیست انتخاب شده برای کوانتوم سایت شناخته شده به عنوان “درجا ثبات.” این مستلزم اختلاط با آلوده کردن خاک با سیمان و مواد در حالی که آن را در زمین است. که پايه سيماني و مواد توسط پمپ از یک گروه از سیلوهای به یک منطقه آلوده احاطه شده توسط یک کم berm. سپس مخزن پر شده با دوغاب. “هنگامی که شما انجام می شود به نظر می رسد واقعا ضخیم سوپ نخود. به جز آن نیست سبز آن را خاکستری” داگ گفت. یک بیل و سپس آن فرو سطل به سوپ و شروع به مخلوط سیمان-مسائل را با خاک. “چه نشانی از آن است که یک بار آن را با آب مخلوط و خاک آن را ایجاد یکپارچه” گفت: Doug.

از یک گاراژ پارکینگ شیب دار مشرف به سایت من تماشا به عنوان یک یکپارچه ایجاد شده در گل و لای. بعد به یکی از بزرگ سفید, چادر زرد بیل زحمت کشیده بیش از یک وان آب داغ-اندازه گودال پر از سوپ نخود گوک. با هر هم بزنید مخلوط حباب و slurped. دو حوصله آبی-مناسب کارگران نگاه کرد. دستگاه خود را مطرح سطل و بسته کردن برخی از باتلاق مانند یک آشپز راضی خورش.

هر چند که من نمی تواند آن را ببینید همین روند جریان بود داخل چادر (مخلوط کردن من دیدم اتفاق افتاده در خارج از چادر به دلیل جلوگیری از انسداد یکی از تنظیم بودن وجود دارد). چادر وجود دارد چرا که تار خورش بدبو مانند تخم مرغ با رایحه ترش و شیر و بنزین است. مقصر اصلی این است که معطر ترکیب آلی به نام نفتالین است که عنصر اصلی در mothballs. نفتالین رایحه منتشر شد که در خاک تبدیل شده است بیش از. حرارت تولید شده توسط یک واکنش گرمازا در سیمان مسائل را افزایش می دهد تعفن. “هر چیزی که باعث اختلال و مواد بالقوه برای انتشار رايحههاي و بوی” گفت: Doug. برای بسیاری از مردم او توضیح داد: “نفتالین کردم بسیار کم بوی آستانه.”

هنگامی که در مقیاس کامل شروع کار کوانتوم سایت در سال 2017, بدون, چادر, مردم اجواتر کشف خود بوی آستانه.

“بوی مسخره بود.”

“بوی مسخره بود” یک مدیر فروش در یک سالن ماساژ در مجاورت سایت به من گفت. او توضیح داد که شاهد گرد و غبار و “مه” آینده از سایت. همسر مشتریان در آمد سرفه. یک کارمند در at&T در فروشگاه جنوبی سایت به من گفت که مردم در اتوبوس بلافاصله به نوبه خود سر خود را در انزجار زمانی که درب باز در او متوقف شود. مرد من با راه رفتن سگ خود را به من گفت که او می دانست که یک دکتر که نقل مکان کرد و در خارج از آپارتمان خود را به دلیل بو. و بعد از بسیاری از مردم مطرح تعفن در مورد آن Honeywell و سازمان حفاظت محیط زیست به حالت تعلیق در کار به مدت هشت ماه به آمده تا با یک راه حل برای بوی و برای تخریب یک ساختمان قدیمی بود که مانع کار در اموال. زمانی که کار از سر گرفته شد در ژانویه 2019 در سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم گرفت monoliths خواهد بود مخلوط زیر چادر عظیم—جهان stinkiest سیرک.

“آنها از نوع آمورف. آنها حباب” گفت: Doug از مناطق آلوده که در آن monoliths مخلوط می شوند. مرزهای این “حباب” در استنباط از نمونه های خاک گرفته شده از اطراف سایت مانند اتصال نقطه. کسانی که حباب حاوی حدود 115,000 متر مکعب خاک به حالت جامد در میآید. با هم گرفته که یک مکعب سخت سمی سرگین حدود 50 متر در هر طرف.

هنگامی که monoliths اند سخت در محل چادر پاک خواهد شد و سایت را دوباره تحت پوشش با پر کردن و “پوش” با مواد به معنای دفاع از monoliths در برابر عناصر. مثل بقیه Gold Coast, یک توسعه دهنده به احتمال زیاد سایت و بلوک های سمی خواهد بود entombed وجود دارد در زیر هر چه می شود ساخته شده است. از مارس سال 2020 به monoliths بودند در مسیر تکمیل شده توسط پایان سال. هنگامی که آنها در حال انجام این کار به تمیز کردن رودخانه آغاز خواهد شد.

“تمام اموال کنه مطرح شده است. جاوا landscaped” گفت: Doug. “این است که حق در سیلابی که تجدید نظر از [طوفان] شنی. مردم متوجه هی سیلابی را تغییر بر ما و…. بنابراین هر زمان که توسعه انجام می شود و آنها قصد بالا بردن توان این درجه بسیار قابل توجهی است.”

هنوز هم آب نیست و به احتمال زیاد به توقف در حال افزایش است. با توجه به گزارش های اخیر از دولت آمریکا دفتر پاسخگویی در مورد خطرات به Superfund سایت های ناشی از تغییر آب و هوا 60 درصد از Superfund سایت در ایالات متحده در معرض خطر سیل و آتش سوزی تشدید تغییرات آب و هوایی. بسیاری از سایت ها از جمله کسانی که در امتداد ساحل طلا هستند در معرض خطر سیل از افزایش طوفان موج شدید آب و هوا و بالا آمدن سطح دریا است که می تواند حمل خاک آلوده دور. کوانتوم سایت در معرض خطر سیل و حتی بدون هیچ گونه افزایش سطح آب.

اما monoliths درون آن طراحی شده است به آخرین. “هنگامی که شما در مورد آن فکر بتن که رومی ها با استفاده از 2000 سال پیش هنوز هم وجود دارد در رم گفت:” داگ. او توضیح داد که monoliths دیدار با تمام سازمان حفاظت محیط زیست استانداردهای سختگیرانه برای قدرت leachability و نفوذ ناپذیری. “بتن در خاک می کشد واقعا طولانی است. بنابراین انتظار است منظورم این است که ما نمی سعی کنید به هر چیزی برای یک صد سال یا هر چیزی اما انتظار آن است که جاوا گذشته برای صدها سال.”

“آنچه که مردم می خواهم که این استون هنج? بودند که خدایان خود را? چرا آنها را با زغال سنگ و آرسنیک در کنار رودخانه؟”

من تصور آینده انسان excavating سایت 2000 سال از هم اکنون. آب افزایش یافت و فروکش آشکار بالا ستون. این monoliths مرتب در mudflat مفهوم چیزی را از دست داده است. انسان تعجب می کنم اگر ترتیب چیزی برای انجام با حرکت ستارگان. چه شد مردم مانند ساخته شده است که این استون هنج? کسی روزجهانی مقدس ستون تشکیل شده از سمی خاک. بودند که خدایان خود را? چرا آنها را با زغال سنگ و آرسنیک در کنار رودخانه ؟

An illustration of a superfund site.

در پایان توجه داشته باشید: معجزه

پس از من سمت چپ سایت من از دست رفته گذشته 158 اتوبوس و در زمان بارگذاری صفحه اصلی. راننده خوشحال بود نه او رانندگی به بروکلین. او خوشحال بود نه به طور کلی. به عنوان ما عبور از پل جورج واشنگتن آن هوای گرگ و میش و آبی و شروع به باران آغاز شد و او مناجات از نارضایتی در برابر جهان است. اول بارگذاری شد و چگونه خود را از سیاست جدید اختصاص رانندگان تنها تعداد معینی از ساعت در هر هفته ناعادلانه است. چگونه آن شفت تمام رانندگان که صرف پول بزرگ در اتومبیل های جدید در انتظار آنها خواهد بود قادر به کار در هر زمان که آنها می خواستند مانند تبلیغات گفت: آنها می توانند. که مرکب با گاز و بیمه و عوارض مانند او پرداخت شد عبور از این لعنت پل. نمی تواند زندگی را. به سختی می توانید پرداخت برای هر چیزی. او pounded برای روی چرخ. همه چیز را در ماشین خود او جایگزین شده است. مانند بدن جایگزین سلول های آن. همه چیز اما سقف! و یک مسافر سفید به سمت درب.

در حال حاضر پایین سمت غرب و بزرگراه. باران آمد پایین تر و میشن. راننده زد روی چرخ دوباره. استرس آن است. استرس از پول ترکیبات استرس در مورد پسر نوجوان خود را. که مسائل روانی. که اقدام شده است ، خاراندن دست خود را. سیگار. صحبت کردن در مورد کشتن خود را. به سختی می توانید پرداخت برای مراقبت های روانی و نسخ و همه آن را. او استفاده می شود خوشحال شش ماه پیش. خنده در همه زمان ها. در حال حاضر این بچه مرد. هنگامی که او تاکید کرد به فکر کردن در مورد این بچه او به طور تصادفی سوار در سراسر Verrazano پل. به پایان رسید تا در استاتن آیلند قبل از او حتی متوجه آنچه که او انجام شده بود. دو ساعت به شمال نیوجرسی.

او به مشتریان خود را در مورد آن چون گاهی اوقات آنها می دانند. گاهی اوقات آنها پزشکان و یا همچنین استفاده از مرداد. شما هرگز نمی دانید. اما آنچه او را از طریق آن انسان در حال حاضر ما در ترافیک نزدیک شدن به پل بروکلین باران روشن تا قرمز با چراغ ترمز—چه می شود او را از طریق آن عیسی مسیح است. عیسی مسیح است که چرا او را ترک مصر در وهله اول فرار از آزار و اذیت.

او این ایمان چرا که او دارای سه معجزه برای اثبات آن. اولین معجزه او بود خواهر قلب است. آن را متوقف و پس از هفده بار با ضفبرلترس او به زندگی برگشتم. او تا به حال دیده می شود اسب غول پیکر و احساس کسی را دست بالابر پشت او به جهان است. دوم معجزه ویزای خود را. او در تلاش بود برای عبور از چکسلواکی به اتریش برای پیدا کردن کار اما او تا به حال بدون ویزا. اتریش مرز افسر نگاه خود گذرنامه, عربی, اسکریپت, کوه در می رم از راست به چپ و به او اجازه دهید از طریق. هیچ مشکلی. چگونه توضیح می دهید ؟ سوم معجزه بود معجزه از مخزن روغن.

در خانه ای که او و پسرش و همسر و مادر و خواهر خود زندگی می کردند در شمال نیوجرسی وجود دارد با یک مخزن نفت را مخزن مدفون در حیاط. خواهر او نگران بود خانه خواهد بود را محکوم کرد زمانی که بازرس آمد و دیدم که چیزهای بد شد نشت از مخزن. اما روز قبل از بازرس—راننده این را دیدم با چشمان خود—یک پیچ از رعد و برق آمد از آسمان زده و نقطه در حیاط که در آن روغن از مخزن به خاک سپرده شد. راننده فکر وجود دارد رفتن به یک آتش سوزی یا دود اما هیچ چیز وجود ندارد. روز بعد بازرس آمد. و هنگامی که او را به حفر کردن مخزن بلند کردن آن از روی زمین مخزن نام تجاری جدید بود. درخشان. هرگز یک قطره روغن در آن است. بازرس شگفت زده شد.


تصویر توسط Lili Emtiaz برای سیلیس مجله.

خاک موضوع

در حال حاضر به عنوان ما همه نگاه کردن در جهان از طریق صفحه نمایش LED و فیبر نوری شبکه های و شیشه ای-paneled, ویندوز, فیزیکی زمین به نظر می رسد مانند یک دور نامحسوس انتزاع پر از اضطراب آور اخبار معافیت و وجودی تهدید. در اینجا در این مقطع در سیاره ما تاریخ ما می خواهم برای گفتن یک نوع متفاوت از داستان. یکی از ترس مرگ و انزوا اما امید به زندگی و کشف.

یک لحظه به تجسم که در آن شما در حال… مواد است که خود را تا زمان انسان ساخته محیط زیست است. از بتن را پوشش می دهد که خانه های ما و شهرستانها به اورژانس مواد غذایی ما حمل به چمن آراسته که با حال خمیازه سخن گفتن در سراسر ما خواب آلود suburbias این موضوع را قهرمان است همه در اطراف شما در زیر به شما در درون شما-کار ساختمان از هم پاشیده و پرتکاپو با ناشناخته پیچیدگی.

خوش آمدید به خاک مسئله است.

به عنوان سیلیکا Mag‘s سالانه چهارم موضوع خاک و مجموعه های خارج برای کشف زیست محیطی زمین شناسی و انسان شناسی سیستم ها در محل کار زیر پای ما. ما جمعی دولت به حالت تعلیق در انزوا خواهیم نگاهی هم به حفاری های عمیق به پیشتاز علوم خاک, زمین, مدیریت و جذاب قنات سیستم های کشف برخی از این قابلیت ها را در کثیف ترین خاک های مرتبط با اسرار در طول راه.

Engadget خواهد شد به طور انحصاری چاپ و نشر شش ویژگی از خاک این هفته از دوشنبه تا شنبه. برای کشف بقیه از این موضوع سر به سیلیس مجله.


دوشنبه: چگونه به معکوس-مهندسی جنگل

Silica promo

شنبه: سمی ساحل

Silica promo

چهار شنبه: اندونزی مبارزه برای نجات آن مهم ترین خاک

Silica promo

پنج شنبه: پرمافراست رکود

Silica promo

جمعه: در terraforming

Silica x Engadget promo

شنبه: زمین اول-جهان مستعمرات خواهد بود ساخته شده بر روی خاک

Silica x Engadget tease

کشف بقیه خاک مسئله در مجله سیلیس


در این مقاله: نیوجرسی, سمی زباله های سمی superfund سازمان حفاظت محیط زیست و آلودگیهای ناشی از ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>