پاتریک ملکه دارای یک روال یک او تا به حال برای سال. بعد از هر بازی فوتبال او پیاده روی به بیرون از اتاق قفل می یابد و پدرش, Dwayne. دو قفل چشمان آغوش و بدون شکست, Dwayne خود می پرسد این پسر هر زمان:

“به من بگویید که نقش شما در سمت چپ بر روی زمینه؟”

و پاتریک که پدر و مادر او را توصیف به عنوان یک آرام فروتن مرتب کردن بر اساس لطف گره.

“آره, من می دانم که پدر” او می گوید: “من می دانم.”

هنگامی که آنها دریافت که از راه Dwayne پاتریک می گوید همه چیز در او هست. این معمول است برای یک دهه به طول انجامید. این قطعه از رابطه خود را به عنوان خوب به عنوان هر یک به توضیح دهد که چرا پاتریک توسعه یافته به سرعت در 2019 فصل زمانی که او تبدیل به یک full-زمان استارت تا بازی شماره 4 بود اما هنوز هم تشویق به اعلام برای سال 2020 پیش نویس NFL.

در 20 سال, ملکه یکی از جوانترین بازیکنان در NFL draft, آخرین در یک خط طولانی از سریع بیش از حد خاموش ورزشی-توپ linebackers از LSU. Devin سفید Kwon الکساندر و Deion جونز استفاده کرده اند خود را با سرعت و غرایز به تبدیل سه به پایین linebackers در لیگ و پاتریک این واقعیت است که او را به پیوستن به آنها را احساس می کند, حقیقی داده شده همه چیز او تا به حال به انجام به کشت این سرعت که به احتمال زیاد او را به انتخاب در دور اول در روز پنج شنبه شب.

“آینده” پاتریک گفت Yahoo Sports, “من همیشه سریع ترین بچه.”

یک نفر که نیست شگفت زده پاتریک سریع افزایش است Dwayne که ساخته شده مطمئن شوید که پسر خود را به دست آورده هر بیت از آب است که به زودی او را به یک میلیونر است. از کابوسی حیاط خلوت تمرینات به رویکرد سخت عشق است که گاهی اوقات نگران دیگر پدر و مادر پاتریک توسعه یافته به یک معامله از یک بازیکن فوتبال تحت Dwayne را چشم ناظر.

Dwayne طول می کشد مقدار زیادی از غرور و افتخار در این, البته, اما او اصرار دارد که این ممکن نخواهد بود بدون پاتریک مادر مری سو که اغلب به عنوان پاتریک صدایی هیئت مدیره.

“مامان یک اثر آرام بخش در زندگی خود را” دواین گفت. “هر آنچه که او نیاز هر زمان که او نیاز به صحبت و او ناراحت شد و با من و مادر وجود دارد. او را برای چه نگه داشته و آن را با هم. هیچ شکی وجود ندارد.”

همواره وجود دارد یک حس سرنوشت اطراف پاتریک, Dwayne اصرار دارد و حتی قدمت آن به مفهوم خود را.

“همه که او می داند و آنچه که ما از طریق رفت و به او” دواین گفت: “همه آنها او را معجزه عزیزم.”

LSU linebacker Patrick Queen will likely be a first-round NFL draft pick come Thursday, and his speed isn't a question anymore. (Photo by Alika Jenner/Getty Images)
LSU linebacker پاتریک ملکه خواهد شد به احتمال زیاد در دور اول پیش نویس NFL انتخاب آمده پنج شنبه و سرعت خود نیست و یک سوال دیگر. (عکس Alika Jenner/گتی ایماژ)

چرا پاتریک ملکه ‘معجزه نوزاد’

در حال رشد در بندر آلن لوئیزیانا واقع شده است که تنها پنج دقیقه از LSU این دانشگاه این بود Dwayne رویای به LSU ببر. او خوب دبیرستان بازیکن cornerback اما حتی اگر او تا به حال به حل و فصل برای یک بورس تحصیلی به Nicholls دولت او هنوز هم تا به حال LSU در خون خود.

Dwayne خواب بودن یک بازیکن حرفه ای فوتبال, اما زندگی واقعی رو در راه است. دوست دختر خود را در زمان باردار شدم با اولین فرزند خود را زمانی که او بود و در هنگام انتقال او تلاش شکست خورده, Dwayne خالی از سکنه خود خاطرات دوران کودکی در حال رشد کردن بدون پدر می گوید که او شروع به کار برای خانواده اش فراهم و هرگز متوقف شد.

“اگر من تا به حال یک پدر در زندگی من من به شما تضمین می کنند من می خواهم که بازی فوتبال حرفه ای” گفت: Dwayne که بزرگ شده, با مادر و سه خواهر. “من می خواهم که تا به حال کسی به من نشستن پایین با من صحبت و مرا در مدرسه است.”

بنابراین Dwayne معوق رویای خود را به امید او می خواهم که یک پسر. بیش از یک دهه بعد او هنوز هم پسر کمتر با وجود تلاش برای سه سال به علاوه با همسرش مری سو.

“این یک زمان سخت, شما می دانید” مری سو گفته ورزشی یاهو. “ما فقط تلاش و تلاش فقط اعتماد به خدا, اعتماد به روند. و من می دانستم که من مسن تر بود و من گفتم: “آه خدای من, من لازم نیست که زمان زیادی باقی مانده است.'”

سپس یک دوست خانوادگی توصیه Dwayne و مری سو اجازه دهید به یک کشیش دعا بیش از او. آنها انجام داد. و در عرض چند هفته او را باردار کردم.

“به همین دلیل ما تماس پاتریک یک معجزه نوزاد” دواین گفت.

و هنگامی که پاتریک تولد در نهایت در اوت. 13 سال 1999 و گذشت و پسر به Dwayne انتظار دست Dwayne نگاه پسر که عمیق درخت فندق چشم خواهد یک روز نگاه کنید خیلی شبیه به خود و احساس خوبی اعلام تا در روح او.

“من به او برگزار شد تا به آسمان پر برکت او قدردانی نموده و از خداوند برای اجازه دادن به من یک پسر” دواین گفت. “و من به او گفتم — سرنوشت خود را به بازی فوتبال کالج در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا.”

مری سو در ضمن نگاه شوهرش quizzically.

“من به او نگاه مانند “چه می کنید؟” مری سو گفت: با خنده دلچسب. “در آن زمان شما در حال فکر کردن است ‘او دیوانه’?”

Dwayne بود نه دیوانه — او تا به حال طرح است. آن را نمی خواهد آخرین بار که کسی تعجب است که در مورد پاتریک ملکه پدر.

‘او طبیعی بود’

آموزش پاتریک ملکه آغاز شده در 5 سال با یک توپ بسکتبال. قبل از پاتریک اجازه داده شد به ساقه Dwayne ساخته شده او را به یاد بگیرند که چگونه به دریبل با هر دو دست. او که در یک هفته, Dwayne می گوید و بزرگتر از همه بچه ها 2 تا 3 اینچ بلندتر از بسیاری از آنها و بیشتر هماهنگ است.

“او یک” دواین گفت.

هنگامی که پاتریک تبدیل 8 خود را حیاط خلوت جلسات آموزشی در Ventress, لوئیزیانا, صفحه اصلی آغاز شده از جمله بیس بال و فوتبال دریل. ضربه زدن به یک توپ را روی گوه پاتریک شروع به رانندگی توپ بیسبال بیش از نرده ها. و خود را برای بهبود فوتبال چابکی جوان پاتریک تحمل شدید نردبان و مخروطی مته.

او نیز کشیده با سورتمه حمل کردن با چتر نجات به سرعت از در و زد تا levee از نزدیک می سی سی پی رودخانه, همه امید طول پاتریک گام یک ضرورت برای کشت SEC سرعت.

“او نمی مانند در حال اجرا levee, بنابراین من متوقف به انجام آن با او” دواین با خنده می گوید.

Dwayne Queen put his son Patrick, left, through rigorous workouts as a child. They paid off in a football scholarship to LSU. (Photo courtesy of the Queens)
Dwayne ملکه قرار داده و پسرش پاتریک چپ از طریق تمرینات جدی به عنوان یک کودک. آنها پرداخت می شود در فوتبال کمک هزینه تحصیلی به LSU. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ملکه)

تمام این سخت بود برای مریم شکایت به سازمان دیده بان. او می تواند در مورد آن خنده در حال حاضر, اما در آن زمان او در تمرینات کمی زیاد است.

“در زمان پاتریک او می خواهم به من نگاه مانند ‘می گویند چیزی, چیزی,'” مری سو گفت. “دواین و من هرگز استدلال می کنند و یا سر و صدا در مورد هر چیزی اما زمانی که آن را آمد به ورزش با پاتریک در آن بود ‘OK به اندازه کافی به اندازه کافی است.’ پس از آن من می خواهم که همسایه ها تماس مانند, ” هی, Dwayne را بکشم که بچه.'”

این تمرینات به Dwayne قطب نما چقدر سخت او می تواند فشار پسرش. در طول یک پنجم ابتدايی بازی پاتریک انجام شده توپ در اطراف گوشه جذب ضربه در نزدیکی حاشیه و باقی مانده بر روی زمین پس از ضربه. سنجش چیزی خاموش, Dwayne این حمله هماهنگ کننده پاتریک تیم رفت به پسرش او را برداشته تا با یک دست و به او گفت که برای جلوگیری از بازیگری مثل او صدمه دیده بود و به خارج وجود دارد و بازی.

پدر و مادر دیگر نمی توانید آن را. دو نفر از آنها Dwayne می گوید حتی زد تا به مری سو در امتیاز ایستاده و به او گفت که چه اتفاقی افتاده است. مری سو fumed روی ماشین سوار صفحه اصلی; هنگامی که پاتریک رو از اتومبیل او به راه انداخته است.

“او روشن به من در مورد آنچه که این افراد شد و گفت:” دواین گفت.

Dwayne او خاطر نشان کرد که او می خواهم به صرف زمان زیادی را با او می دانست که زمانی که پاتریک بود واقعا صدمه دیده است و هنگامی که از او تقلید می کنی. اثبات با مته سوراخ کردن بیش از بقیه از این بازی است.

“هنگامی که من که … او در حال اجرا بود بیش از همه در این زمینه آن روز هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند,” دواین به یاد می آورد. “از آنجا که من خجالت او را در مقابل دوستان خود و او دیوانه بود او در زمان بیش از.”

Mary Sue Queen didn't always agree with some of her husband's training methods when it came to their son Patrick. (Photo courtesy of the Queens)
مری سو ملکه نیست همیشه موافق با برخی از این روش های آموزشی که آن را به پسر خود پاتریک. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ملکه)

گرفتن آخر خنده به عنوان یک LSU linebacker

زمان پاتریک رسیده دبیرستان, مزایای کار خود شروع به نشان می دهد. او یک استارت برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال و بیس بال تیم در Livonia دبیرستان به عنوان یک دانشجوی سال اول و در حالی که دواین متوقف شده بود مربیگری پسر خود را در آن آموزش مداوم (بدون levee و با سورتمه حمل کردن اجرا می شود پاتریک نفرت).

سپس توسط مریم سو نیز شروع به درک همه چیز Dwayne انجام داده بود به موقعیت پاتریک به کسب یک بورس تحصیلی کالج. هنگامی که وجود دارد فداکاری برای پاتریک را مانند گذراندن تعطیلات آخر هفته خود را در فوتبال اردوگاه به جای حلق آویز کردن با دوستان او در Dwayne ،

“[ما] فقط صحبت کردن به او و اجازه دادن به او را می دانم, ‘هی شما می خواهید به یک بازیکن بیس بال بزرگ شما می خواهید به یک بازیکن بزرگ فوتبال, این است که آنچه در آن طول می کشد'” مری سو گفت. “شما باید برای رفتن از طریق آن است.”

Dwayne می گوید که پاتریک عملکرد در آن اردوگاه با مری سو اصرار کرد که او را بر روی نقشه.

“هنگامی که او شروع به هل دادن او منظور من آن را در زمان خاموش” دواین گفت. “سال سوم در دبیرستان او یک فرد متفاوت است. او منفجر شد و بر روی صحنه است.”

کمی دیگر از انگیزه نمی صدمه دیده است یا نه. هنگامی که او در کلاس 10, Dwayne می گوید: یک دستیار مربی در مدرسه خود را بالا گفته پاتریک او ندارد SEC سرعت پس از او هرگز بازی برای LSU.

Dwayne با استفاده از این علاوه پاتریک ناتوانی کرک 4.6 40-حیاط داش در اردوگاه های فوتبال در سال آینده به عنوان یک فرصت برای متقاعد کردن او برای بازگشت به آموزش او متنفر بودم.

“این چیزی است که ساخته شده او تصمیم او نیاز به انجام آن را” دواین گفت.

پاتریک در نهایت آخر خنده سال سوم خود را هنگامی که LSU در نهایت ارائه شده است. و اگر چه او می خواهم در پناه مختصری لاس زنی با Ole Miss پاتریک بلافاصله پذیرفته تحقق پدرش اعلام برای پسرش را 17 سال قبل به عنوان او اولین بازیکن از زادگاه خود به کسب LSU فوتبال کمک هزینه تحصیلی.

“هنگامی که او باعث می شود تا ذهن خود را به انجام کاری” دواین این نتیجه رسیدند: “شما نمی توانید او را متوقف کند.”

رشته دوم به دور اول پیش نویس NFL انتخاب کنید در یک سال ؟

هنگامی که پاتریک چپ برای LSU در سال 2017, Dwayne و مری سو دعا بر او به طور مداوم در طول روز و شب با شناخت چالش است که او را در انتظار در باتون روژ. آنها حتی نماز فرستاده به او را از طریق متن هر روز صبح قبل از او از خواب بیدار شد و او می خواهم متن آنها را به اجازه دهید آنها را می دانم که او آنها را بخوانید.

Dwayne همچنین نوشت: از همه چیز آنها می خواستند پاتریک برای به انجام رساندن در کالج قرار داده و آن را در یخچال و فریزر. مانند درآمد یک شروع کار و تبدیل شدن به یک آمریکایی ، آن را نمی خواهد آسان برای پاتریک در LSU به سرعت خود در حال حاضر به یک 4.49 بزرگ است که برای موقعیت خود را نمی تواند به اندازه کافی بزرگ linebacker در ثانیه.

پاتریک بازی نمی کند یک تن از linebacker در دبیرستان که به معنای او می خواهم که به توسعه خود را چشم و پردازش ذهنی شکوفا در فوتبال کالج سریع ترین لیگ است. علاوه بر این, او می خواهم که به بیش از کمرویی و فرماندهی دفاع, شرط لازم برای وسط linebacker در دفاعی هماهنگ دیو ارندا سیستم.

پس از یک سال اول که در آن او به سختی دیدم این زمینه او بالا برده آمادگی خود را در سال 2018 گرفتن در فوق مطالعه با سفید, شروع, میانه linebacker و یک آمریکایی است.

همه آن را پرداخت کردن این فصل. ملکه کشف و ضبط یک نقطه شروع و پس از سه بازی به پایان رسید و با 85 پردازد (12 برای از دست دادن دو پاس خیز دال و رهگیری در طول LSU اجرا به قهرمانی ملی.

یکی از برجسته برای هر دو پاتریک و دواین آمد, در طول و بعد از LSU هیجان 46-41 جاده پیروزی آلاباما در ماه نوامبر. پاتریک چشمان باز با هفت مقابله با عملکرد در برابر زرشکی جزر و مد که در آن او نشان داد خاموش کردن موتور خود را با سرعت و پوشش توانایی متوقف کردن Heisman مدعی توا Tagovailoa.

Patrick Queen was one of the leaders on LSU's national championship team, and he shined at the NFL scouting combine. (Photo by Michael Hickey/Getty Images)
پاتریک ملکه یکی از رهبران در LSU ملی, قهرمانی تیم, و او تابیده در NFL سراغ ترکیب. (عکس از مایکل Hickey/گتی ایماژ)

و آن وجود دارد در تاسکالوسا که پاتریک به پدرش گفت که او متوجه شدم که چرا او شده است می خواهم او را هل دادن خیلی سخت است تمام عمر خود را.

“او راه می رفت از اتاق پانسمان و او به سمت من آمد و گفت: من واقعا درک آنچه شما انجام, شما به هل دادن من'” دواین گفت. “‘من را درک نمی کنند ، اما از آنجا که از همه چیز همه گفتن من استعداد دارم و چه چیزی شما را برای من برای رسیدن به آن است. با تشکر از شما برای هل دادن من با تشکر از شما برای دادن به من.'”

Dwayne تا حد زیادی آرامش خود را نگه داشته یادآوری پسرش را به خاطر گوش دادن به او. و البته آنها نیز رفت و بیش از این نمایشنامه که پاتریک چپ در این زمینه است. بعد Dwayne اجازه پسرش کلمات شستن بیش از او.

“در آن به معنای جهان” دواین گفت. “من اجازه دهید او را ببینید اما آن را در واقع اشک را به چشمان من. چرا که این اولین بار است که او تا کنون از ایشان تشکر من برای بودن در او.”

و در حال حاضر نزدیک به سه ماه پس از پاتریک تازه یک قهرمانی ملی اعلام شده برای پیش نویس همه که کار سخت است به پرداخت در یک راه بزرگ است.

پاتریک ملکه هنوز اثبات مردم اشتباه

بیش از گذشته چند ماه پاتریک تبدیل شده است بسیار دارای چشم انداز. در حالی که اندازه (6 فوت 229 پوند) ممکن است سقوط در اکثر تیم های’ معیار برای موقعیت آن را هنوز هم ممکن است ایده آل به طور مداوم در سنگر در برابر اجرا شود.

“این یک بزرگ مرد فوتبال” یک دیده بانی به تازگی گفته ورزشی یاهو.

این دست کشیدن بوده است نه از دست رفته بر روی پاتریک اصرار می کند که او همچنان به اضافه کردن هر ورود به سیستم از شک به خود رقابتی آتش.

“من هنوز هم شنیدن برخی از همان بحث های آینده به, NFL, من آن را در رسانه ها و در همه زمان و این انگیزه برای من” پاتریک گفت. “من اندازه که یک مشکل با برخی از مردم است. در پایان روز, من قلب قادر به توقف اجرا شود.”

Patrick Queen's workouts weren't for the faint of heart thanks to his father. (Photo courtesy of the Queens)
پاتریک ملکه تمرینات نیست برای ضعف قلب با تشکر از پدرش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ملکه)

او با استفاده از به تصویر رسانه ها انتقاد و استفاده از آن به عنوان تصویر زمینه بر روی تلفن خود را به طوری که او می خواهم آن را ببینید هر روز. درست مثل او تا به حال قلب به اثبات مربی که گفت که او نمی تواند بازی در LSU اشتباه است.

“این همیشه رویای من بود و در NFL,” او گفت:.

و دواین را بیش از حد ، و درست مثل او ساخته شده یک بیانیه در مورد نوزاد پسر نزدیک به 21 سال پیش او را آماده برای یکی دیگر. پرستاران نیواورلئان نیاز به یک linebacker شما می دانید و آنها را انتخاب کنید 24th درست در این محدوده بیشتر انتظار پاتریک گرفته شود.

پاتریک است نه انتخاب کننده در مورد جایی که او در زمین است. او فقط سپاسگزار برای دریافت پیش نویس و به دو محبت پدر و مادر که سرمایه گذاری همه آنها می تواند به رویای خود را ممکن است.

“آن را به معنی جهان” پاتریک گفت. “من فقط خدا را شکر به آنها را در گوشه ای.”

Dwayne اطمینان است که آنها همیشه خواهد بود بیش از حد. در حالی که مری سو مذاکرات به پاتریک چند بار در روز به او می دهد پسر او فضای بیشتری از او استفاده می شود.

هر کجا که پاتریک گرفته شده است, شما می توانید شرط می بندم که دواین قصد دارد به خاطر صحبت کردن به او را پس از هر بازی درخواست در مورد نقش او در این زمینه است. و حتی اگر پاتریک نیست آینده سنت, Dwayne معتقد است که پاتریک اهداف دیگر — مانند در اختیار داشتن یک مدت طولانی سالم و مرفه NFL حرفه ای — می توان صحبت به وجود و به معنای بود.

درست مثل تولد خود را “کودک معجزه” بود 21 سال پیش.

“به من اعتماد کنید — آن را به تصویب” دواین گفت. “آن خواهد آمد.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله