از بالا به بار مقابل جبهه-بار واشر: کدام بهتر است ؟

وجود جوانب مثبت و منفی برای داشتن بالا-بار و بار واشر. آنها می توانند هر دو پاک کردن و شستن لباس کارآمد اما مهم ترین تفاوت بین این دو این است که راه شما بار و خالی کردن جبهه بار در مقابل یک بار ماشین لباسشویی. همانطور که شما ممکن است مشکوک جلو-بار واشر در همان ارتفاع سطح به عنوان خشک کن پس از آن بسیار آسان تر برای انتقال از یک دستگاه به دیگری. از سوی دیگر یک بار واشر نیاز ندارد به عنوان مقدار خم شدن بیش از زمانی که شما در حال بارگذاری لباس به دستگاه. به طوری که بهتر است برای خود نیاز دارد ؟

آن را به بستگی دارد تعدادی از عوامل, اما ما به طور کامل تحقیق تفاوت های کلیدی بین جلو و از بالا به بار واشر به شما کمک کند کشف کردن که نوع بهتر است.

سهولت استفاده

GE GTW460ASJWW 4-2 cu-ft Top Load Washer

حتی با یک پایه جلو-بار واشر نیاز به برخی از خم و بدون توجه به آنچه ما همیشه تا پایان انداختن یک جوراب (یا چهار) در هنگام انتقال لباس ها را به خشک کن. اما برخی (اما نه همه) stackable آنها را بیشتر در آپارتمان پسند و ساخت لباس های انتقال فرآیند کمی ساده تر.

یک چیز به خاطر داشته باشید این است که راه درب باز نوسانات: شما نمی خواهید دسترسی خود را به داخل کشور مسدود شده توسط یک درب است که می تواند تمام راه را باز نمی. خوشبختانه برخی از واشر مارک های (مانند الکترولوکس) را درب برگشت پذیر. به طور مشابه اگر شما یک قفسه و یا می خواهید برای قرار دادن ماشین آلات خود را تحت یک شمارنده بالا لودر را درب خواهد بود یک مشکل است. آنها نیاز به کمتر خم, اما برخی از مردم ممکن است مشکل رسیدن به آخرین چند مورد در پایین کاورنو بالا-لودر. قرار دادن کنترل پنل نیز می تواند باعث مشکلات. داشتن آنها را در مقابل یک لودر ممکن است باعث شود شما به طور تصادفی با فشار دکمه به شما تکیه به گرفتن اقلام خود را.

برخی از جلو لودر باید مکث دکمه بنابراین شما می توانید در آیتم فراموش شده اواسط چرخه اما دیگران ندارند. سامسونگ آن دستی درب است که به شما اجازه می دهد پاپ در یک ولگرد جوراب, بیش از حد.

چگونه آن را پاک

وجود دارد دو نوع اصلی از بالا-لودر: کسانی که با آشوبگران و با راندمان بالا مدل بدون آشوبگران هر چند برخی از این پروانه. استاندارد همزن مدل, نوع, شما به احتمال زیاد بزرگ شده با: وان یک پست در وسط. این همزن.

آماده برای سردرگمی بیشتر? وجود دارد دو نوع دستگاه: تک اکشن و دوگانه عمل. تک اقدام تنوع معمولا باله بزرگ و یا تعطیل در پایین و کوچکتر در بالای صفحه. این چرخش و کمک به گردش رختشویی در اطراف وان. دو اقدام آشوبگران نیز پایین باله است که کار مانند یک عمل است اما بالا است spiraled. بالا و چرخش به طور مستقل به فشار لباس به سمت پایین واشر.

بالا-بهره وری بالا-لودر ممکن است هیچ همزن و ممکن است کوچکتر پروانه. پروانه کمی مانند کوتاه تر آشوبگران. آنها را تا فضای کمتر اما همچنین چرخش ایجاد جریان به بوسیله اسباب گردنده لباس سراسر درام. این پروانه ممکن است به شکل مخروط یا باله به عنوان به خوبی. بالا-بهره وری بالا-لودر با پروانه همچنین ممکن است یک درام است که عمل کمی بیشتر شبیه یک جبهه لودر در حال چرخش سریع تر از کسانی که با آشوبگران.

مشکل با آشوبگران است که آنها با استفاده از مکانیک اقدام به تمیز کردن لباس است که می تواند دشوار بر روی پارچه است. پروانه تمایل به کمی مهربان اما موارد مانند حوله هنوز هم می توانید درهم (بسته به نوع طراحی آنها).

Samsung FlexWash washing machine review washer interior
لایحه رابرتسون/Digital Trends
جلو ماشین آلات بارگذاری ندارد و آشوبگران در همه, هر چند پشت درام ممکن است تولیدات به پایین-مشخصات پهن مخروطی. سراسر درام, شما به طور معمول پیدا کردن پره های است که کمک به جست و خیز کردن لباس های شسته شده در اطراف. معمولا وان چرخش هر دو روش و به عنوان خاکی موارد انفجار در اطراف برخی از خاک زدم شل. فقدان یک همزن به معنی جلو-لودر درمان لباس gentlest هر چند با استفاده از حرارت بالا و عمیق-پاک کردن گزینه های خواهد شد بدیهی است که انجام آسیب بیشتر از یک چرخه ظریف.

زمان چرخه تا حد زیادی متفاوت است توسط دستگاه برای هر دو نوع و بستگی به حجم بار خاک سطح و ویژگی های دیگر شما می توانید سفارشی. طبیعی چرخه برای لودر جلو می تواند متفاوت باشد بین نیم ساعت تا نزدیک به 50 دقیقه.

صرفه جویی در مصرف آب با هر بار

زمانی که جبهه-لودر برای اولین بار شروع به ظاهر شدن در بازار ایالات متحده, مردم خاموش شد با مقدار آب آنها استفاده می شود — و یا استفاده نمی کند ما باید می گویند. بالا استاندارد-لودر با آشوبگران را پر کنید تا وان برای کمک به لباس های شناور به طوری که آنها می تواند حرکت در اطراف بهتر و امکان استفاده از قطب مکانیکی عمل است. اما جبهه-لودر و بالا-بهره وری بالا-لودر استفاده کنید به مراتب کمتر آب به دلیل درام است که حرکت آنها را در اطراف, بلند کردن آنها به طوری که آنها زمین در کم عمق استخر از آب است. چقدر کمتر آب ؟ آنها تمایل به استفاده از حدود 13 گالن آب در حالی که بالا لودر استفاده تا 28. یک ماشین لباسشویی استفاده خواهد شد و حتی بیشتر.

Maytag.com

اگر شما به دنبال یک انرژی استار, برچسب, شما می دانید که دستگاه با استفاده از در اکثر 14 گالن در هر بار اما این آژانس همچنین استخدام یک مجتمع آب-تعداد فاکتور دلیل این که شما نیاز به یک دستگاه ظرفیت به حساب نیز هست. یک چرخه ممکن است با استفاده از تنها چند گالن آب بود اما کمتر کارآمد که با استفاده از آب بیشتر برای تمیز کردن لباس بیشتر. کاهش BIRD بهتر است. برای گرفتن ایده از تفاوت در مصرف آب بین بالا-لودر و لودر همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به ستاره انرژی مورد نیاز است.

انرژی استار

بنابراین واضح است که جبهه-لودر واشر صرفه جویی در آب بیشتر و بهتر برای محیط زیست — برخی ممکن است حتی با محلی و یا دولت تخفیف برای خرید ماشین کارآمد! آیا این آب اضافی در واقع تفاوت در تمیز کردن لباس های خود را? خوب هیچ. در واقع آن مخالف: Front-لودر به طور مداوم خارج انجام top-لودر در تمیز کردن آزمون.

یک چیز به خاطر داشته باشید این است که با راندمان بالا مساوی نیست انرژی استار. یک ماشین می توانید با استفاده از آب کمتر و نیاز به بالا-بهره وری مواد شوینده در حالی که هنوز جلسه صرفه جویی در پول در برنامه استاندارد.

صرفه جویی در برق

اگر شما مرتب کردن بر اساس انرژی استار لیست تایید شده توسط واشر سالانه انرژی استفاده شما وجود دارد بیشتر در مقابل بار واشر از بالا وجود دارد-بارهای. آنها به سادگی نمی تواند در رقابت با راندمان بسیاری از جبهه-لودر. است که می گویند بالا-لودر نمی تواند کارآمد باشد.

جدول زیر نشان می دهد چند واشر مدل ها از چند سال گذشته است. جداول نشان می دهد که میزان کیلووات ساعت در هر سال متفاوت است به طور گسترده ای در میان ماشین آلات و بالا-بار سامسونگ WA50M7450AW می کند باید جلو-بار GE GTW460ASJWW ضرب و شتم از نظر کارایی. نگه داشتن در ذهن که این فقط انرژی دستگاه خود را با استفاده از. استفاده کمتر از آب گرم و یا آب سرد را بیشتر کاهش هزینه های انرژی است.

شما ممکن است نگاهی به جداول و تعجب می کنم که چرا ما ذکر شده ماشین آلات’ حداکثر سرعت چرخش. این را در واقع بر بهره وری از دستگاه خود را به دلیل سریع تر چرخش wrings بیشتر در آب ترک کار کمتر برای دیگر ماشین لباسشویی را انجام دهد. دوباره جلو-لودر لبه اینجا.

بالا لودر ظرفیت استفاده از انرژی قیمت همزن? حداکثر سرعت چرخش?
فریجیدر FFTW4120SW 4.1 فوت مکعب 110 کیلووات ساعت/سال $699 تک-اکشن 680 دور در دقیقه
GE GTW460ASJWW 4.2 فوت مکعب 284 کیلو وات ساعت/سال $657 دو عمل 700 دور در دقیقه
LG WT7600HKA 5.2 متر مکعب 130 کیلووات ساعت/سال $1,250 پروانه 950 دور در دقیقه
Maytag MVWB765FW 4.7 متر مکعب 356 کیلو وات ساعت/سال $999 دو عمل 900 دور در دقیقه
سامسونگ WA50M7450AW 5.0 فوت مکعب 120 کیلووات ساعت/سال $899 پروانه 800 دور در دقیقه
گرداب WTW5000DW 4.3 فوت مکعب 300 کیلووات ساعت/سال $849 تک-اکشن 660 دور در دقیقه
لودر جلو ظرفیت استفاده از انرژی قیمت حداکثر سرعت چرخش?
GE GFW490RPKDG 4.9 فوت مکعب 153 کیلو وات ساعت/سال $1,399 از 1250 دور در دقیقه
LG WM3770HWA 4.5 فوت مکعب 105 کیلووات ساعت/سال $1,099 از 1300 دور در دقیقه
Maytag MHW3505FW 4.3 فوت مکعب 53 کیلووات ساعت/سال $999 از 1200 دور در دقیقه
سامسونگ WF42H5000AW 4.2 فوت مکعب 95 کیلو وات ساعت/سال $799 از 1200 دور در دقیقه
گرداب WFW85HEFW 4.5 فوت مکعب 87 کیلو وات ساعت/سال $1,099 از 1200 دور در دقیقه

ظرفیت

لایحه رابرتسون/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

اگر شما نگاه در جداول مشاهده می کنید ظرفیت کمی مشابه با بالا لودر اعم از 4.1 به 5.2 فوت مکعب و جلو-لودر فرود بین 4.2 و 4.9 فوت مکعب. به عنوان طولانی به عنوان شما واشر 4.5 متر مکعب فضای شما باید قادر به جا یک پادشاه اندازه تسلی دهنده در آن وجود دارد و یا بین 15 و 20 پوند از لباس های شسته شده.

اما اگر ظرفیت بسیار مهم برای نیازهای خود را مقدم-بار واشر احتمالا راه را برای رفتن. به همان اندازه واشر خارجی جلو-بار واشر می توانید مسئولیت رسیدگی به مقدار زیادی بیشتر لباس های شسته شده در داخل. بخشی از دلیل این است که ساخت و ساز خود را اجازه می دهد تا برای بزرگتر, درام و بخشی است که به دلیل وجود دارد هیچ همزن داخل مصرف کردن فضا. از بالا به بار واشر در ضمن آیا استفاده از فضا به عنوان کارآمد اما وجود دارد برخی از فوق العاده بزرگ از بالا به بار مدل های موجود به خصوص برای شستشو بزرگ پروژه های که ممکن است نزدیکتر به سطح تجاری.

آنچه در مورد تمیز کردن ماشین لباسشویی خود را?

یک مسئله ای است که بریدن در روزهای اولیه از جلو بار ماشین بود قالب. بسته شدن درب محکم (برای جلوگیری از نشت بدیهی است) و این بدان معنی است که داخل ماشین می تواند بد بو — و نه در یک راه خوب. بسیاری از تولید کنندگان آغاز شده و از جمله خود تمیز کردن, چرخه, در پاسخ, و بسیاری از صاحبان ترک درب باز در بین شستن به کمک آب تبخیر شود. وجود دارد راه هایی برای تمیز کردن واشر به نگه داشتن مشکل در خلیج بیش از حد.

حدود 10 سال پیش یا بیشتر نیز وجود دارد یک روند سریع — قابل توجه led توسط سامسونگ — از جمله نانوذرات نقره لایه ها در یک ماشین لباسشویی درام برای کمک به ضد عفونی کردن لباس ها و نگه داشتن ماشین لباسشویی تمیز…. نقره دارای خواص ضد باکتریایی اما قبل از اینکه طولانی, دانشمندان اشاره کرد که وجود ندارد بسیاری از اثبات یک پوشش نقره ای خواهد هر چیزی را انجام دهید اما انتشار پتانسیل ذرات سمی به محیط زیست و این روند به سرعت از بین رفتند.

ویژگی های هوشمند

برای بسیاری از ویژگی های هوشمند وجود دارد نمی تواند یک تفاوت قابل ملاحظه بين دو واشر در مدل های. ویژگی های نرم افزار کنترل و سنسور واقعا تحت تاثیر قرار, اما چگونه ماشین لباسشویی در واقع شوی. وجود دارد یک استثناء مهم — تکمیل خودکار برای سطح آب.

بارگذاری بالا واشر در حال حاضر اغلب با سنسور است که تشخیص چقدر بزرگ یک بار از لباس های شسته شده شما, و سپس پرکن واشر به یک سطح خاص که برای اولین بار (در علاوه بر این به هر آب دیگر کارایی حالت است که ممکن است فعال باشد). این کمک می کند تا بارگذاری بالا واشر صرفه جویی در آب بیشتر از آنها معمولا می, و آن را یک گزینه نیست که جلو-لودر نیاز دارند و یا داشته اند. آن چیزی است که به دنبال اگر شما عشق بالا-لودر اما نه دیوانه در مورد چه مقدار آب استفاده می کنند ، جالب, مشترک دیگر ویژگی های جدید در بالا-لودر دقیقا مخالف: این اجازه می دهد تا شما را به اضافه بار واشر با آب اضافی اگر شما واقعا احساس می کنید که لازم است به صورت خاص لباس های شسته شده مشکل است.

قیمت

Electrolux Washer panel

نوشته اصلی جبهه-لودر بودند بسیار گران تر از بالا لودر, اما آنها به پایین آمدن قیمت بیش از چند سال گذشته است. آنها تمایل به انحراف نزدیک به 1000 $از $500, اما شما می توانید پیدا کردن برخی از ظرفیت بزرگ جلو-لودر با امکانات بسیار عالی برای از بین 600 $و $700. بالا-بهره وری بالا-لودر تمایل به گران تر از مدرسه همزن مدل و می تواند هزینه بیش از برخی از جلو لودر بسته به ظرفیت و اضافی.

اما به استثنای فروش عمده آن را سخت برای پیدا کردن یک خوب جلو-لودر برای زیر $600. بالا-لودر نگاه توانا وسوسه انگیز زمانی که شما می توانید آنها را در فروش برای زیر $400.

حکم

اگر شما هنوز هم می خواهید یک لودر شما تنها نیستید. ما همه عادت کرده ایم به بالا لودر (آنها راه آنها نگاه کنید مقدار آب استفاده می کنند و راه آنها لباس را بشویید). اما جبهه-لودر برنده از نظر قدرت تمیز کردن و بهره وری, به خصوص وقتی که می آید به استفاده از آب است.

آمریکایی تمیز کردن Institute (ACI) در بر داشت که اکثر مردم ناراضی خود را جلو-لودر عملکرد در واقع سوء استفاده او از مواد شوینده لباس های شسته شده. وقتی که می آید به جلو لودر وجود دارد می تواند برخی از خصلت اگر شما با استفاده از بالا و لودر و تمام زندگی خود را از جمله آموزش به شماره گیری به مواد شوینده. اما اگر جلو-لودر شما مناسب لوازم خانگی-خرید بودجه آنها قطعا برخی از مزیت عمده بیش از آب خود را-با محبت هستند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de