تام الیس نشانه برای تقریبا اجتناب ناپذیر 6 فصل Lucifer

تام الیس به عنوان یک شیطان است. تصویر: Netflixشیطانروباه را که قبلا یتیم Satanriffic رویه و در حال حاضر Netfli

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399
Tom Ellis as a sexy Lucifer.
تام الیس به عنوان یک شیطان است.
تصویر: Netflix

شیطانروباه را که قبلا یتیم Satanriffic رویه و در حال حاضر Netflix مورد علاقه کودکاست یک گام نزدیک تر به هنوز یک فصل دیگر تمدید.

تبلیغات

به گزارش خط تلویزیونی در جمعه تام الیس, نشان می دهد, سرب, امضا قرارداد جدید نشان می دهد. این قرارداد جدید خواهد بود و شامل یک فصل ششم نشان می دهد و خواهد جایگزین سابق معامله است که با توجه به قبل از گزارش تلویزیون خط بود و گفته اثبات رضایتبخش برای الیس.

این معامله می آید پس از اخبار در ماه فوریه که Netflix دنبال شد به قرار دادن با هم فصل دیگری از نمایش سوم آن را تولید و در کنار برادران وارنر پس از Netflix اولیه لغو. در آن زمان از آنجا showrunners Ildy Modrovich و جو هندرسون نیز امضا به انجام این کار نشان می دهد و در حال حاضر با الیس به عنوان آن به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از تمدید رسمی می شود.

تبلیغات

همانطور که برای فصل پنجم نشان می دهد که در حال حاضر تولید آن هنوز برای ضربه زدن به هوا. Netflix نشده اعلام کرد مراسم افتتاحیه تاریخ را و آن باقی مانده است یکی از بسیاری از تلویزیون نشان می دهد که انتشار است که تا حدودی در هوا در بار پر سر و صدا ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام. اگر شما علاقه مند, اما, اول, چهار فصل سال در حال جریان در Netflix بکشد در حال حاضر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن