2000 پیش نویس NFL یاد می شود که مسلما بیشترین اهمیت در تاریخچه لیگ.

همه هیجان می آید که با دور اول تا به حال مدت طولانی از بین می رود زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان انتخاب شده در دور ششم با انتخاب 199.

آنها استفاده می شود که انتخاب لاغر کارفرمایی از دانشگاه میشیگان به نام تام بردی.

بردی هفتم کارفرمایی کردن هیئت مدیره یک واقعیت چند به مقدار فکر کردم در آن زمان است. بیست سال و شش سوپر باول عناوین برای بردی و میهن پرستان بعد و این سوال فقط چگونه شش quarterbacks رفت و قبل از او یکی از بزرگ NFL رمز و راز است.

بودند کسانی که شش quarterbacks? و چگونه آنها کرایه در جوانب مثبت ؟ ما در زمان به عقب نگاه در حرفه خود.

چاد پنینگتون – دور 1 انتخاب 18 (New York Jets)

پنینگتون تا به حال تمایز بودن کارفرمایی برای اولین بار در خارج از هیئت مدیره اما باید حرفه ای جت امیدوار بودند که آنها انتخاب او را از مارشال.

او باید خود را در اوج است. پنینگتون led NFL در رهگذر امتیاز در سال 2002 به عنوان جت pipped the Patriots به شرق آسیا عنوان شده است. او باز گشت بازیکن سال در سال 2006 پس از پیشرو جت برگشتی پس از یک سال 2005 کمپین خط خارج با آسیب های شانه است.

همان جایزه آمد راه خود را در سال 2008 زمانی که پنینگتون شده منتشر شده توسط جت در پی ملال انگیز سال 2007 هدایت میامی دلفین ها به شرق آسیا افتخار با یک مجروح بردی در حاشیه برای میهن پرستان.

صدمات خنثی خود را به امید موفقیت های بیشتر در میامی و او در نهایت بازنشسته در سال 2012.

جیووانی Carmazzi – Round 3 انتخاب 65 (San Francisco 49ers)

به جای رفتن با بردی منطقه خلیج پسر که بت the 49ers و جو مونتانا, سان فرانسیسکو انتخاب Carmazzi که سرآمد در فوتبال کالج ماهی قنات هوفسترا.

آن را ثابت کرد قابل توجه قدم اشتباه, Carmazzi از دست داده و به بردی و میهن پرستان در این نمایشگاه سالن از شهرت بازی قبل از 2000 فصل NFL و هرگز به طور منظم فصل ضربه محکم و ناگهانی.

تیم Rattay انتخاب شده در همان پیش نویس در هفتمین دور شانس بهتر از Carmazzi و گیر کرده در اطراف Niners’ فهرست. Carmazzi سمت چپ 49ers در سال 2001 و در ادامه به نانامی به بازی با NFL اروپا راین آتش و میلاد شیران و Calgary Stampeders از لیگ فوتبال کانادا.

Chris Redman – Round 3 انتخاب 75 (Baltimore Ravens)

هر چند کار خود را به طور معنیداری کمتر برجسته تر از بردی, Redman دارای یک حلقه کاسه فوق العاده.

او به نظر می رسد در دو بازی و تلاش سه پاس به عنوان کلاغ برنده سوپر جام XXXV در rookie سال است.

Redman رفت 3-3 در شش بازی به عنوان یک نویسنده برای کلاغ در سال 2002 ترک بالتیمور در سال 2003 و در خدمت به طور خلاصه به عنوان یک تیم از بردی که او پیوست Patriots در سال 2004 اگر چه او موفق به ایجاد 53-مرد roster.

از روی لئامت دادن مختصر با تنسی تیتان به دنبال آن در سال 2005 قبل از داشتن امضا شده با آستین Wranglers از عرصه لیگ آتلانتا فالکونز آمد و خواستار در سال 2007. Redman صرف پنج فصل به عنوان پشتیبان با شاهین قبل از او منتشر شد در سال 2012.

سه راهی Martin – دور 5 انتخاب کنید 163 (Pittsburgh Steelers)

مارتین برنده مسابقات قهرمانی ملی در کالج با تنسی اما هرگز نزدیک به رسیدن به مشابه ارتفاعات در جوانب مثبت.

او موفق به ایجاد استیلرز’ 53-مرد فهرستی به عنوان یک تازه کار و برجسته تنها در یک بازی در سال 2001.

مانند Carmazzi مارتین نیز ساخته شده حرکت به NFL اروپا با راین آتش و رهبری آنها را به یک کاسه جهان ظاهر در سال 2002 فصل است.

جادوها با فیلادلفیا ایگلز و Oakland Raiders برای او به نظر می رسد در دو بازی به دنبال, با مارتین نرم افزار حرفه ای به پایان آمدن با بمب افکن آبی وینیپگ در لامپ کم مصرف.

مارتین رفت و به مربیگری در سال 2006 و در حال حاضر دستیار سر مربی با تنسی است.

مارک Bulger – دور 6 انتخاب کنید 168 (New Orleans Saints)

Bulger منتشر شد توسط پرستاران پس از اردوگاه های آموزشی و موفق به چوب با خود تقسیم رقبای آتلانتا فالکونز. او برداشت St. Louis Rams در اواخر سال 2000 فصل در چه ثابت دقیق حرکت می کند.

او کمک کرد تا قوچ رفتن از 0-5 به 7-9 در سال 2002 با استارت Kurt وارنر در حاشیه. Bulger سپس در زمان بیش از یک concussed وارنر پس از 1 هفته از سال 2003 و پس از 12-4 فصل به پایان رسید که در شکست در NFC بخشی دور هرگز به شروع کار بازگشت.

Bulger دو بار رفت و به نرم افزار کاسه و رفت 41-54 به صورت حرفه ای او به پایان رسید که در سال 2010 پس از یک سال طلسم با کلاغ. خوب حرفه ای برای ششم دور انتخاب کنید اما یک راه طولانی از چه بردی به دست آورد.

Spergon وین – دور 6 انتخاب کنید 183 (Cleveland Browns)

با توجه به Browns’ مستند کارفرمایی گلایه که آنها امید در حال حاضر با بیش از بیکر میفیلد آن است که وسوسه انگیزی به فکر می کنم آنچه که ممکن است تا به حال آنها برداشت بردی به خصوص که آنها تا به حال برای اولین بار به طور کلی انتخاب که در آن سال بیش از حد.

به جای کلیولند رفت و با وین که در هفت بازی به عنوان یک تازه کار خود را تنها شروع یک 48-0 از دست دادن به Jacksonville Jaguars.

تجارت به وایکینگها مینه سوتا پس از یک طلسم در NFL اروپا با آمستردام Admirals. او رفت 0-2 در دو بازی با مینه سوتا قبل از تندرست در اطراف لامپ کم مصرف در جادوها با میلاد شیران بمب افکن آبی و تورنتو Argonauts.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو