تام بیکر و دیوید تنانت خواهد شد تا تیم برای یک دکتر جدید که ماجراجویی


Four and Ten, together...again?

چهار و ده با هم…دوباره ؟
تصویر: بزرگ پایان

متقاطع از یک دکتر که عمر است در نهایت به درستی اتفاق می افتد با تشکر زمان ما خداوند پایدار ماجراهای صوتی.

تبلیغات

داغ کردن از آن اعلام محدوده تقسیمات جدید در سال های آینده بزرگ پایان اعلام کرده است از زمانیک سری جدید است که جفت برداشت از دکتر به عنوان آنها یاد نبرد دشمنان از سراسر , دکتر‘s تاریخ با هم. و چه بهتر از راه برای ضربه سری از تمام بازیگران صوتی درام است که دیدن تام بیکر و دیوید تنانت s Fourth و Tenth پزشکان تیم به نبرد Daleks? آن را اساسا دقیق نوع fandom آرزو-اجرای شما تنها می تواند از خواب تا زمانی که بزرگ پایان در واقع Tennant و بیکر پشت ضبط سری خود را از ماجراهای در زمان و فضا است. در حال حاضر آنها فقط به در واقع آن را انجام دهد.

تبلیغات

اولین داستان منتشر شده به عنوان بخشی از بار می بیند و دو پزشکان teaming برای جلوگیری از Daleks از کنترل یکی از مقدس ترین مکان ها در جهان—خوب خارج از آن. موجود در خارج از وقت خود را کلیسای جامع از تفکر ارائه می دهد پناهگاه و یاری در سراسر جدول زمانی برای کسانی که به آن نیاز دارید و در حالی که در واقع مانند صدا دقیق مرتب کردن بر اساس چیزی که Daleks خواهد نفرتبه همین دلیل آنها در حال رفتن پس از آن در این زمان است که آن را دکتر که پرداخت مراجعه به کلیسای جامع به دنبال یک شانس برای دریافت برخی از چشم انداز خود را به عنوان زندگی خود پیاده روی به سمت سرنوشت.

Illustration for article titled Tom Baker and David Tennant Will Team Up For a New iDoctor Who/i Adventure

تصویر: بزرگ پایان

مشکل این است که پزشک بود و در حال حاضر در کلیسای جامع در اوایل زندگی (این تقریبا مانند اجتناب از مشکلات خود را هر راه که آنها می توانید تم در حال اجرا در میان پزشکان!). بنابراین آخرین بازدید خرد موانع بین ابعاد نه تنها اجازه می دهد که دکتر در گذشته و حال به هم بافتن اما Daleks خود را به سوار نقض و اقدام به نابودی آنها را هر دو.

برای اولین بار در یک سه گانه از تیم-یو پی اس خارج از زمان تنظیم شده است برای شروع در ماه اوت سال 2020 در دسترس است برای پیشسفارش در حال حاضر به صورت مستقل مجموعه جعبه و یا به عنوان یک پیشسفارش این مجموعه کامل در تالار پایان وب سایت. با توجه به در حال انجام رمان coronavirus همه گیرداستان در دسترس است preorder یا دیجیتالی برای £9 یا £11 به صورت یک بسته نرم افزاری از هر دو یک کپی دیجیتال و یک collector’s edition CD عرضه خواهند شد که در تاریخ بعد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>