2020 توکیو المپیک ممکن است هرگز اتفاق می افتد حتی پس از آنها موکول به صورت جولای 2021 با توجه به COVID-19 coronavirus بحران است.

رئیس کمیته برگزاری Yoshiro موری و رئیس جمهور از ژاپن انجمن پزشکی Yoshitake Yokokura هر دو روز سه شنبه گفت: بازی خواهد لولا در توسعه واکسن و نگه داشتن این بیماری تحت کنترل در هر آسوشیتد پرس. و اگر وجود ندارد یک تابستان آینده به آن خواهد بود به احتمال زیاد 2020 توکیو المپیک بود آشکار شد ،

توکیو بازی های المپیک در شک ؟

پس از پوش بک از ورزشکاران و کشورهای سازمان های نظارتی کمیته بین المللی المپیک (IOC) اعلام کرد در مارس 24 بازی خواهد بود به تعویق افتاد. جدید شروع به تاریخ جولای 23, 2021.

There is growing concern that the 2020 Tokyo Olympics might not be held at all. (AP Photo/Eugene Hoshiko)
وجود نگرانی رو به رشد است که در سال 2020 توکیو المپیک ممکن است در تمام برگزار شد. (AP Photo/یوجین Hoshiko)

اما اگر آن را نمی تواند برگزار شود با توجه به تهدید مداوم از این ویروس پس از آن وجود خواهد داشت نه بیشتر تاخیر نخست وزیر سابق موری گفته آسوشیتد پرس.

“هیچ در این وضعیت آن لغو خواهد شد,” او گفت:. “در گذشته زمانی که وجود چنین مشکلاتی مانند زمان جنگ آن لغو شده است. در این زمان ما در حال جنگ نامرئی دشمن.”

موری افزود: “این یک قمار است برای بشر. اگر جهان پیروزی بر ویروس و ما می توانیم با برگزاری بازی های المپیک پس از آن بازی ما خواهد بود در بسیاری از مواقع با ارزش تر از هر گذشته بازی های المپیک است.”

لغو خواهد تاثیر ورزشکاران اولین و مهمترین. بسیاری از فقط یک شات در المپیک مدال. دیگران ممکن است در پایان حرفه خود و تلاش برای نهایی go-round.

همچنین می تواند یک ضربه به کمیته بین المللی المپیک که بستگی به پخش حقوق حدود سه چهارم از درآمد آن است.

ژاپن را بدتر ضربه. آن را در حال حاضر تخمین زده می شود که حدود 25 میلیارد دلار در بازی ها و به تعویق افتادن می تواند هزینه حدود 2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار در هر AP.

توکیو بازی می تواند بستگی دارد واکسن

Yokokura های ژاپن انجمن پزشکی رئیس جمهور گفت: در رسانه های تصویری کنفرانس در روز سه شنبه که در صورتی امکان پذیر خواهد بود تنها اگر عفونت تحت کنترل در سراسر جهان است.

“در نظر من از آن دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک مگر موثر واکسن در حال توسعه” Yokokura گفت: از طریق AP.

دین وینسلو یک بیماری عفونت متخصص در دانشگاه استنفورد گفت: “یاهو ورزشی در ماه مارس بعید به نظر می رسد یک واکسن آماده خواهد بود ،

“من انتظار نداریم که ما را امن و موثر واکسن و تولید و سرمایه گذاری و سیستم تحویل در محل برای واکسن تا پاییز سال 2021 در اولین.”

یک واکسن نیست و انتظار می رود برای 12-18 ماه از وقوع آن می تواند گاهی اوقات در ماه مارس سال 2021 در اولین. دیگران را میخکوب کردن محکم کردن جدول زمانی در 18 تا 24 ماه بیش از برنامه ریزی بازی های المپیک توکیو.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام یک دولت ملی اضطراری در مارس 16. ملت 13,614 تایید COVID-19 موارد و 385 نفر کشته و سه شنبه هر داده از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود بیش از 3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 212,000 مرگ و میر. در حالی که برخی از کشورها مانند نیوزیلند در حال باز کردن back up سازمان بهداشت جهانی نگران است در مورد روند در مناطقی مانند آفریقا و اروپای شرقی و آمریکای لاتین است.

آنچه در مورد 2022?

کمیته بین المللی المپیک گفت: در حال حاضر پنجره برای میزبانی بازی های المپیک تابستانی 2020 بسته در جولای 2021. این موکول تاریخ بود که در پایان آن بازه زمانی داده می شود.

2022 بازی های المپیک زمستانی در حال برنامه ریزی برای چین آغاز Feb. 4. که تاریخ نیز می تواند در معرض خطر به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مشترک خودداری کنند این است که هیچ کس نمی داند فردا چه اتفاقی خواهد افتاد چه رسد به یک سال از در حال حاضر, اما آن چیزی است که برای کمیته بین المللی المپیک را در نظر بگیرید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو