توالت می تواند ضربه Coronavirus مدفوع همه جا—شما هشدار داده شده است


Illustration for article titled Toilets Can Blow Coronavirus Poop All Over the Place—You’ve Been Warned

عکس: نادین Hutton (گتی ایماژ)

در اینجا برخی از حمام مشاوره برای covid-19 pandemic دوران حسن نیت ارائه میدهد از یک مطالعه جدید منتشر شده سه شنبه.

تبلیغات

نویسندگان این مطالعه شواهدی که عمل ساده از گرگرفتگی می تواند شلیک مدفوع ذرات تا 3 سر به هوا—ذرات است که می تواند از لحاظ تئوری انتقال این coronavirus اگر از آنها آمد کسی در حال حاضر آلوده. آنها در حال حاضر توصیه, در میان چیزهای دیگر است که مردم ببندید تا قبل از سیفون هر مشترک, توالت (هر چند شما احتمالا باید بسته درب حتی اگر شما به تنهایی زندگی می کنند به دلیل ناخالص).

تبلیغات

دانشمندان نگران بوده در مورد پتانسیل برای ماده مدفوع به گسترش covid-19 حالی که در حال حاضر. عفونی ویروس بوده و به آسانی یافت می شود در مدفوع بیماران احتمالا در سطوح بالاتر از از نفس خود را. مطالعات مرتبط در یک خطر بیشتری از انتقال درون خانواده ها به افراد آلوده به داشتن اسهال نسبتا علامت شایع covid-19. و شواهدی وجود دارد از قبل از شیوع ویروس سارس (یکی از بستگان نزدیک به کروناویروس در پشت covid-19) که معیوب لوله کشی حمام می سوخت های بزرگ زنجیره ای از انتقال در یک فضای جمعی.

اما این مقالهمنتشر شده در فیزیک سیالاتبه نظر می رسد یکی از اولین بار پس از همه گیری آغاز شد و در اوایل سال جاری به بررسی چگونگی توالت خود را می تواند گسترش ویروس.

محققان در چین ایجاد شبیه سازی چگونه توالت سیفون می تواند بر حرکت آب و هر طور بالقوه عفونی ویروسی ذرات پشت در کاسه پس از مدفوع است. آنها با استفاده از تک ورودی توالت که دوباره پر کردن آب از یک مخزن و یکی دیگر از روش معمول و شناخته شده به عنوان حلقوی گرگرفتگی به عنوان مدل های خود را.

هر دو نوع توالت سیفون اما به خصوص حلقوی توالت قادر به ایجاد plumes aerosolized ذرات است که موفق به فرار از کاسه توالت و به هوا. خود را شبیه سازی یافت می شود که حدود 40 تا 60 درصد از ذرات می تواند گسترش گذشته کاسه و “علت بزرگ-منطقه گسترش” تیراندازی به عنوان بالا به عنوان 3 فوت کردن زمین. و حتی پس از یکی دقیقه پس از خیط و پیت کردن ذرات در ادامه به سفر به سمت بالا.

تبلیغات

نتایج فراهم نیست و شواهد عینی که ایرانی می تواند باعث یا باعث گسترش covid-19. Even اگر این ویروس می تواند از طریق مدفوع و آن را هنوز هم به احتمال زیاد درست است که اکثر مردم خواهد شد گرفتن آن را از طریق تماس نزدیک با کسی بیرون رفته قطرات است. اما پیامدهای خود را يافته بودند و به اندازه کافی به نویسندگان به شدت اصرار مردم برای تمرین بهتر است عادت های حمام در طول بیماری همه گیر.

“توالت روزانه یک ضرورت بلکه تبدیل به خطرناک در صورت استفاده نادرست به خصوص در برابر جریان سناریوی جهانی همه گیر” آنها نوشت.

تبلیغات

آنها ارائه سه نکته برای افرادی که با استفاده مشترک از توالت موثر بودن به سادگی ببندید تا قبل از سیفون از آنجا که می تواند “در واقع جلوگیری از انتقال ویروس.” مردم نیز باید خود را پاک توالت به طور منظم پس از ذرات ویروسی از قبل مدفوع ممکن است قادر به زنده ماندن در توالت سطوح در حالی که برای. و البته همه باید دست خود را بشویید بعد از استفاده از توالت آلوده یا نه پس از توالت رسیدگی و یا سطوح دیگر ممکن است حاوی ویروس و دیگر بیماری زا میکروب.

یافته های آنها افزود: همچنین ممکن است “روشنگری توالت تولید کنندگان و بی درنگ آنها را به تولید بهتر توالت طراحی شده است که در آن درب به طور خودکار در پایین قرار داده و قبل از سیفون و تمیز قبل و بعد از سیفون.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>