امروز بهترین گوشی های آندروید از مقرون به صرفه عجیب


اگر شما در شکار برای یک گوشی هوشمند جدید در حال حاضر و شما نمی تمایل به سمت آی فون و سپس این بدان معناست که شما احتمالا به دنبال یک گوشی آندروید.

تبلیغات

بسیاری از شرکت های مختلف تولید گوشی های آندروید و آنها در تمام انواع اشکال و اندازه و قیمت امتیاز. این که آیا شما مایل به صرف یک بسته نرم افزاری فوق العاده طراحی گل سرسبد تلفن و یا فقط می خواهید چیزی نسبتا مقرون به صرفه و موثر شما رو گزینه.

ما برداشت پنج تا از بهترین گوشی های آندروید در بازار امروز از کیف پول-busting فن آوری سنگهای به بودجه دوستانه دستگاه است که هنوز هم ارزش خود را در زمان (و پول).

تبلیغات

تمام اطراف نیروگاه

Right now the Samsung Galaxy S20 is arguably the best all-around Android.

در حال حاضر سامسونگ Galaxy S20 مسلما بهترین تمام اطراف Android.
تصویر: اندرو هیوارد

سامسونگ دارای سابقه قوی برای کیفیت شاخص سطح همراه و در حال حاضر Samsung Galaxy S20 بهترین تمام اطراف Android.

این فوق العاده براق و تصفیه گوشی با زرق و برق دار 6.2″ Quad HD+ صفحه نمایش top-of-the-line قدرت پردازش یک ستاره ای سه گانه-دوربین راه اندازی با 30x زوم و 5G پشتیبانی می کند. این شهر همچنین دارای یک دلچسب باتری پردازنده با هر دو شارژ بی سیم و معکوس شارژ بی سیم (برای شکوه کردن یک وسیله جانبی یا تلفن یکی از دوستان).

کهکشان S20+ برجستگی به 6.7 اینچ صفحه نمایش در حالی که این کهکشان S20 فوق العاده تا 6.9 اینچ صفحه نمایش و گسترش قابلیت های دوربین از جمله 100x زوم.

تبلیغات

انجام محاسبات ریاضی

The OnePlus 8 delivers a super-fast flagship Android experience with plenty of design gloss and 5G speeds, but has lacks a few of the nicer perks from the Galaxy S20.

این OnePlus 8 ارائه فوق العاده سریع گل سرسبد آندروید تجربه با مقدار زیادی از طراحی براق و 5G سرعت اما فاقد تعداد کمی از قدرت پردازش بهتر از Galaxy S20.
تصویر: اندرو هیوارد

تبلیغات

وان پلاس 8 trims کردن چند قدرت پردازش از کهکشان S20 را مجموعه ای از ویژگی های از قبیل شارژ بی سیم و حافظه ذخیره سازی قابل ارتقا است اما هنوز هم ارائه یک فوق سریع گل سرسبد آندروید تجربه با مقدار زیادی از طراحی براق و 5G سرعت.

این بزرگتر 6.55″ صفحه نمایش با وضوح پایین تر در 1080p, اما هنوز هم بسیار صاف به لطف افزایش 90Hz نرخ تجدید. شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول نقد در حالی که هنوز یک top-of-the-line گوشی های هوشمند—و یا شما می توانید با پرداخت کمی بیشتر برای وان پلاس 8 Pro است که بیشتر قابل مقایسه با Galaxy S20 با حق بیمه خود را قدرت پردازش.

تبلیغات

پیکسل کامل, عکس

Android 10 runs smoothly on the Google Pixel 3a even with a less-powerful processor.

آندروید 10 اجرا می کند هموار در گوگل صفحه 3a حتی با کمتر-پردازنده قدرتمند.
تصویر: اندرو هیوارد

تبلیغات

گوگل بهترین گوشی های هوشمند به تاریخ نیست یکی از کامل آن-قیمت تنومند گل سرسبد گوشی های, بلکه در اواسط محدوده صفحه 3a. چرا ؟ به دلیل آن را ارائه قوی اندروید تجربه درخشان, دوربین, اما به طوری که در حدود نیمی از قیمت بالاتر پایان صفحه گوشی.

آندروید 10 هنوز هم اجرا می کند هموار در اینجا حتی با کمتر-پردازنده قدرتمند این 5.6 اینچ صفحه نمایش واضح و دوربین بهتر از هر چیز دیگری در این محدوده قیمت. دست انداز به این صفحه 3a XL اگر شما می خواهید یک بزرگتر 6 اینچی صفحه نمایش به جای (در غیر این صورت آن مشابه).

تبلیغات

باتری برای روز

The Motorola Moto G Power has an enormous 5,000mAh battery pack that could potentially give you two days of uptime.

به Motorola Moto G قدرت زیادی است از 5000 میلی آمپر باتری است که به طور بالقوه می تواند به شما دو روز آپ تایم.
تصویر: اندرو هیوارد

تبلیغات

اگر شما نمی خواهید به صرف چند لوایح کیفیت با نام تجاری جدید تلفن آندروید خود را بهترین انتخاب در حال حاضر Moto G قدرت. در حالی که با بسته بندی بسیار زیاد بازی قدرت و یا یک ردیف بالا دوربین این سال 2020 انتشار هنوز هم ارائه می شود در دیگر کلید راه است.

مهمتر از همه آن است عظیم از 5000 میلی آمپر باتری است که به طور بالقوه می تواند به شما دو روز آپ تایم—و یا حداقل برخی از جامد بافر برای یک سنگین تر بعد از استفاده—به علاوه 6.4 اینچ صفحه نمایش 1080p است استوار ترد. آن را یک ارزش بسیار عالی برای قیمت.

تبلیغات

مناسب برای خط خطی

The Samsung Galaxy Note 10+ has a pop-out S Pen stylus that lets you scribble down notes and sketch with ease.

از سامسونگ Galaxy Note 10+ یک پاپ از S Pen stylus است که اجازه می دهد تا شما خط ناخوانا کردن یادداشت ها و طرح با سهولت.
تصویر: اندرو هیوارد

تبلیغات

Samsung Galaxy Note 10+ ارائه تمام قدرت و قدرت پردازش از سامسونگ Galaxy S با خط بسیار متمایز اضافی: یک پاپ از S Pen stylus است که اجازه می دهد تا شما خط ناخوانا کردن یادداشت ها و طرح با سهولت. آن را حتی در ارتباط بی سیم از طریق بلوتوث برای برخی از مزایای اضافی مانند استفاده از آن به عنوان یک کنترل از راه دور شاتر دوربین و یا رسانه های کنترل.

شما می توانید زرق و برق دار (عظیم و) 6.8 اینچی Quad HD+ AMOLED, صفحه نمایش عالی, دوربین, راه اندازی, شارژ بی سیم و سخاوتمندانه 256GB سازی در مدل پایه از توجه داشته باشید 10+. آن را قطعا یک تو رفتگی در دیوار, تلفن, اما آن را به طور جدی موثر تو رفتگی در دیوار تلفن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im