برای جلوگیری از جنگل زدایی به مردم پول


A protected area in South Aceh, which is being burnt in preparation for the opening of a new palm oil plantation

یک منطقه حفاظت شده در جنوب آچه که سوخته در آماده سازی برای باز کردن یک جدید روغن نخل کشت و زرع
عکس: گتی

راه حل نابرابری اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان در تقابل با حفاظت از محیط زیست. آن را ندارد به یک یا انتخاب ، یک مطالعه جدید استدلال می کند که یکn اندونزی برنامه برای کمک به مردم از فقر نیز ذخیره شده درختان. این نشان می دهد که گاهی اوقات شما فقط باید به مردم پول است.

تبلیغات

اندونزی یک نقطه داغ برای هر دو زدایی و فقر است. این کشور یکی از سه کشور به صورت انبوه و از دست دادن در سال 2019 عمدتا به علت سوزاندن و قطع درختان به پاک کردن زمین های کشاورزی برای تولید روغن پالم و محصولات دیگر. در ضمن بیش از دو دهه گذشته این شکاف ثروت در اندونزی رشد سریع تر از هر کشور دیگر در جنوب شرقی آسیا. برای کمک به کاهش دومی کشور شروع فدرال ابتکار به نام برنامه Keluarga Harapan (“خانواده امیدوار است برنامه”) به انتقال پول نقد به خانواده فقیر و آنها را بالاتر از خط فقر.

جدید تجزیه و تحلیل منتشر شده در علم پیشرفت روز جمعه مورد بررسی قرار داده از 266,533 خانوار در 7,468 شرکت روستایی روستاهای بین سال های 2008 و 2012. این خانواده همگی واقع در 15 استان را تشکیل می دهند که نیمی از کشور را پوشش جنگل و حساب برای برخی از 80 درصد از آن را جنگل زدایی.

تبلیغات

“با استفاده از داده ها در جنگل از دست دادن قبل و بعد از برنامه آغاز شده است و با استفاده از تکنیک های آماری برای از بین بردن نقش عوامل دیگر که نیز تحت تاثیر قرار, از بین رفتن جنگل ها ما می توانیم با استفاده از راه های که در آن دولت اندونزی مرحله به مرحله در برنامه Keluarga Harapan به عنوان یک آزمایش” پل فرارو استاد رفتار انسان و سیاست عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز و نویسنده سرب و گفت: Earther. “ما می توانیم با استفاده از روستاها که شرکت کردند بعد از آن در دوره مورد مطالعه به عنوان گروه کنترل برای روستاها است که شرکت پیش از آن در دوره مطالعه.”

نویسندگان نگاه جغرافیایی اشاره اداری ماهواره ای و داده های زمینه. این یافته ها نشان می دهد که روستاهای شرکت کننده در این برنامه دیدم جنگل از دست دادن و رها کردن به طور متوسط از 30٪.

قبل از این برنامه هنگامی که در تلاش ساکنان روستای رود پایین محصول آنها به طور معمول پاک تر جنگل به گیاه بیشتر برنج و دیگر کالاهای اساسی. اما زمانی که ارائه شده با پرداخت های نقدی بسیاری از آنها قادر به ارائه برای خود خرید محصولات لازم و گرفتن وام با دولت خود ارائه پول نقد به عنوان تضمین کند.

در مقابل با مطالعه یافته های یک مطالعه جداگانه منتشر شده در اوایل سال جاری نشان داد که انتقال پول نقد برنامه در مکزیک در واقع منجر به جنگل زدایی به دلیل افزایش نقدی فعال مردم به مصرف بیشتر در زمین فشرده و محصولات. اما فرارو تحقیقات نشان می دهد که ضد فقر برنامه نویسی و جنگل زدایی برنامه نویسی ممکن است همیشه نمی شود در تضاد است.

تبلیغات

البته ضد فقر برنامه به تنهایی نمی تواند حل اندونزی جنگل زدایی مشکل به دلیل آن را فقط به تلاش افرادی که درختان را قطع. خانواده امیدوار است برنامه نمی خواهد تاثیر چگونه بسیاری از درختان, شرکت های بزرگ, روشن, به عنوان مثال, و آن را قطعا نمی خواهد به توقف جنگل زدایی با آتش سوزی جنگل ها. اما فرارو گفت: مطالعه است که هنوز هم یک منبع برای امید.

“این نشان میدهد که کاهش فقر شدید در مناطق جنگلی است نه در تقابل با کاهش جنگل زدایی,” او گفت:. “در واقع کاهش فقر شدید می تواند مکمل برای حفاظت از جنگل ها.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>