آتش زنه شروع تست تصویری تاریخ

Tinder logo is seen displayed on phone screen in this illustration photo taken in Poland on February 20, 2020. (Photo illustration byJakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

در یک زمان که در آن فوق العاده دشوار است برای دیدن هر کسی در فرد اجازه دهید به تنهایی تاریخ, آتش زنه است و به کاربران خود یک راه حل عملی: یک در یک چت تصویری. این شرکت امروز اعلام کرد که آن را آغاز کرده است تست ‘به صورت چهره به چهره’ قابلیت چت (که ما آن را برای اولین بار باد در مه) در ایالات متحده آمریکا و برزیل و کره جنوبی و چند کشور دیگر. آتش زنه میگه حدود نیمی از آن مورد بررسی کاربران گفت که آنها تا به حال تصویری خرما, خارج از سرویس در ماه گذشته که چهل درصد از جوان GenZ عضو می خواستم تصویری چت حتی پس از آنها می تواند تاریخ در فرد دیگر.

شما می توانید از فکر می کنم ‘به صورت چهره به چهره” به عنوان یکی دیگر از لایه ای از آتش زنه را تجربه کنند. هنگامی که شما همسان با فرد دیگری هر دو شما باید برای فعال کردن این ویژگی را به یک ویدیو چت. و شما همچنین می توانید آن را خاموش در هر نقطه فقط در مورد شما احساس نمی به چت با تاریخ آینده نگر. هر دو طرف نیز باید به توافق آتش زنه را در قوانین زمین که اساسا تماس برای “PG” رتبه چت بدون عکس آزار و اذیت و خشونت با توجه به TechCrunch.

سوال اصلی این خواهد بود که چگونه آتش زنه مانع از هر گونه پتانسیل آزار و اذیت جلوتر از زمان. شما قادر خواهید بود به ارائه بازخورد در مورد چت تصویری هنگامی که آنها به پایان رسید و همچنین به عنوان گزارش کاربران به طور معمول. اما این شرکت نیست گفت: اگر آن را هر چیزی را انجام دهید برای محافظت از کاربران در طول واقعی چت. که دست روش ممکن است مربوط به برخی از کاربران به ویژه پس از Marketplace گزارش آتش زنه (و پدر و مادر شرکت مطابقت گروه) سهل انگاری غربالگری سیاست در برابر مجرم جنسی. در نهایت آن را تا به شما برای ترک یک تماس اگر شما را تا پایان چت با یک حرکت تند و سریع.

روشن است که آتش زنه هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد چگونه کاربران را اتخاذ خواهد کرد چهره به چهره است. که توضیح می دهد چرا از آن است که بسیار دقیق در مورد چگونه آن را نورد از ویژگی های. در ایالات متحده آن را تنها در دسترس در گرجستان, ویرجینیا, ایلینوی و کلرادو است.

بیشتر از فقط یک بیماری همه گیر band-aid برای آشنایی چهره به چهره می تواند سیمان خود را به عنوان یک ضروری از ویژگی های جدید برای آتش زنه. پس از همه, شما می توانید واقعا فقط می دانم که خیلی در مورد تاریخ آینده نگر با متن چت ها و عکس. یک در یک مکالمه تصویری است یک راه طبیعی تر برای گفتن اگر شما در واقع سازگار با کسی. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر آتش زنه با موفقیت می تواند محافظت از کاربران آن است. همانطور که ما یاد گرفته ایم در وقت و زمان دوباره در اینترنت بدون درز ارتباطی به ناچار منجر به بیشتر بدون درز راه را برای سوء استفاده.

در این مقاله: Tinder, تصویری چت, چهره به چهره, دوستیابی, نرم افزار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de