Infinite پرداخت نمی شود بزرگترین ستاره, اما آنها واقعا نمی مراقبت


کریس DeGraw/Digital Trends

مخفی کیسی تا به حال یک برک آوت چند هفته. 19-در سال Infinite شخصیت که تا به حال به سختی به یک میلیون دنبالکننده در اواخر ماه مارس در حال حاضر سوابق skits و مسخره ویدئوها برای بیش از 3.5 میلیون پیروان — پس از racking تا کمتر از 2 میلیون پیروان در دو ماه گذشته به تنهایی.

سیل بینندگان جدید در کیسی مخاطبان عهد به Infinite پیروزی در این بیماری همه گیر. به عنوان تقاضا برای سرگرمی همچنان به صعود در سراسر جهان, فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite شده است سوار آن موج. اما بر خلاف دیگر سیستم عامل های محبوب مانند یوتیوب سازندگان نمی توانید به اشتراک گذاری از Infinite چشمگیر درآمد تبلیغ. این برنامه ساخته شده است که آنها پس از موفق, با این حال آنها می توانید پول را در راه های دیگر.

در طی چند ماه Infinite دارای سنجش زمان ثبت آمار و ارقام. چین مبتنی بر پلت فرم اجتماعی پیشی گرفته 2 میلیارد محبوبیت در ماه آوریل و تا به حال بیشترین محبوبیت برای هر برنامه همیشه در یک چهارم با 315-plus میلیون نصب در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط سنسور برج یک نرم افزار تلفن همراه تجزیه و تحلیل شرکت است. Infinite ویدئوها با هشتگ “#کروناویروس” شده اند و جریان بیش از 80 میلیارد بار.

کریگ Chapple, تلفن همراه, بینش استراتژیست در سنسور برج انتظار Infinite برای حفظ شهاب سنگی حرکت حتی یک بار پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند.

کیسی نیست تنها کسی است که به نقد در این شکوفایی. Marienor Madrilejo استعداد عامل در A3 هنرمندان آژانس که موفق Infinite اثرگذارندهها مانند Kouvr Annon و Avani گرگ گفت: روندهای دیجیتال مشتریان خود را’ بینندگان رشد کرده است “در قریب به اتفاق رای” در طول بیماری همه گیر. “من از دیدن upticks به عنوان بالا به عنوان 70 درصد پیرو رشد و 50% به 60% نامزدی نرخ Infinite.”

هیچ آگهی درآمد برای سازندگان

Tik Tok

در حالی که پاداش Infinite رو به افزایش ترافیک باید trickled به سازندگان هنوز هم وجود دارد یک قطعه بزرگ از پای اجتماعی-رسانه ای پلت فرم نگه داشته است به خود: آگهی درآمد.

Infinite شرکت مادر Bytedance با ارزش ترین استارتاپ ها در جهان, بنا به گزارش ها دو برابر درآمد خود را از $7.4 میلیارد دلار در سال 2018 به $17 میلیارد دلار در سال 2019 تبدیل 3 میلیارد دلار سود. تکنولوژی غول مانند Instagram خود را پیدا کرده اند که خود هجوم آوردند به Infinite در تلاش برای به دست آوردن کاربران جدید است.

Infinite نیست به اشتراک گذاری این درآمد با سازندگان و در آن دو سال اجرا هنوز برای اعلام یک سیستم کسب درآمد برای آنها.

این برنامه اجازه می دهد تا بینندگان به نکته خالق در طول یک livestream — آنها به نام دیجیتال هدیه — اما گزارش ها می گویند Infinite نگه می دارد 50 درصد از کسانی که کمک های مالی. در برنامه صرف در تمام زمان بالا نیز هست.

در مارس سال 2020 Infinite به فروش می رسد $78 میلیون ارزش دیجیتال هدیه 22 درصد بیش از آن در ماه مارس می گوید سنسور برج. عمر کاربر هزینه های امروز است در $456.7 میلیون بیش از 2.5 برابر 175 میلیون دلار این برنامه تا به حال تولید شده هنگامی که آن را به 1.5 میلیارد محبوبیت در ماه نوامبر سال گذشته است.

اما حتی میلیون ها نفر از پیروان نمی تواند تضمین سازندگان بیش از یک مبلغ جزئي در دیجیتال هدیه — به ویژه هنگامی که شما عامل Infinite را کاهش دهد. سازندگان روندهای دیجیتال به صحبت کرد ادعا کرد که آنها نمی کسب بیش از چند صد دلار در livestreams.

آدری هاپکینز یک طراح و هنرمند با بیش از 6.5 میلیون پیروان گفت: او با استفاده از livestreams به “برای ارتباط نزدیک با پیروان و صحبت کردن با آنها را به صورت جداگانه.” “من livestream بینندگان در حال حاضر حداکثر در حدود 6000 نفر در یک زمان. بخش عمده ای از کمک های مالی معمولا از چند انتخاب بسیار سخاوتمندانه مردم,” او اضافه شده است.

عدم تبلیغ کسب درآمد یک معامله شکن برای سازندگان?

tiktok

در حالی که عدم تبلیغ کسب درآمد ممکن است به نظر می رسد مانند یک خودنمایی مقابله شکن برای سازندگان است که بستگی به این برنامه های اجتماعی برای زندگی که مورد نشده است. بر خلاف Infinite پرورش است خالق متمرکز فضایی که فعال است اثرگذارندهها از هر پهنای باند برای رفتن ویروسی و ساخت یک نام تجاری شخصی.

بر خلاف رقبای مانند Instagram قرار داده است که تعهد در محتوا از پروفایل شما دنبال Infinite را بی طرفانه و بی رحم مدل طراحی شده است که در اطراف هر روند مکان هر TikToker در یک سطح میدان بازی و اجازه می دهد تا طیف وسیع تری از سازندگان برای تضمین حمایت مالی می پردازد.

“Infinite متفاوت است چرا که آن را قرار می دهد محتوا و خلاقیت نه لزوما. علاوه بر این ، شما لازم نیست که به دنبال هر کسی که در Infinite برای درگیر برای ساعت با مطالب خود را برای شما خوراک” کیت Durkin معاون ارشد رئیس جمهور از تاثیر گذار در بازاریابی و استراتژی رسانه ای در نیویورک-بر اساس تبلیغات و بازاریابی شرکت Ketchum گفت: روندهای دیجیتال.

این بالاتر از همه سرعت بخشند کل اوایل خالق اسیاب بسیاری به پایان رسید تا رفتن را از طریق در سیستم عامل های مانند یوتیوب و Instagram. این چرخش سریعتر شده است بدون ذهن و بسیار خوشحال برای سازندگان که می خواهند به سرمایه گذاری در Infinite الگوریتم خود را به گسترش مخاطبان و ارقام که باعث می شود آنها را قانع کننده کانال برای تبلیغات تجاری.

خاویر Abelard, 19, گفت که او تا به حال حدود 300 پیروان قبل از Infinite اما زمانی که محتوای خود فرود آمد در برای شما برگه چند بار او “انباشته بیش از 100 ، 000 پیروان جدید در کمتر از یک هفته.”

“با Infinite ما به معنای واقعی کلمه از دیدن اثرگذارندهها پاپ تا یک شبه و پس از آن نشان داده شده توسط مدیران برای دریافت پرداخت برای حمایت مالی است. آن می تواند ماه ها یا سال ها برای رسیدن به رشد یک کانال در یوتیوب. رشد سریع و قرار گرفتن در معرض بالقوه باعث می شود Infinite زنده تهدید برای یوتیوب در سراسر طیف وسیعی از دسته بندی های مطالب” گفت: Evan Asano, بنیانگذار و مدیر عامل تاثیر گذار در بازاریابی آژانس MediaKix.

تحقیقات نشان می دهد Infinite بالا استعدادهای مانند Charli D’Amelio (59 milliom ع) و ادیسون Rae (43 میلیون) به طور بالقوه می تواند کسب نزدیک به 50 ، 000 و $$40,000 در هر پست.

خالق متمرکز بر فرهنگ

Infinite خود را ایفا کرده است نقش فعال در تسهیل این شخص ثالث حمایت فرهنگ — به طوری که بسیاری از سازندگان آن دیگر نگران آگهی کسب درآمد و به جای آن بر این باورند تبلیغات را به سادگی در نهایت مانع از تجربه خود به خودی.

در حالی که کایل Meshna یک عکاس و فیلمساز است که بیش از 300 ، 000 پیروان در Infinite, نکرده چقدر درآمد از Infinite به طور مستقیم او گفت: بسیاری از خود “مشتریان بسیار بزرگ و نام تجاری برای من مستقل کار آمده اند از Infinite.”

کیسی می گوید: عدم تبلیغ کسب درآمد را خسته نمی کند او را پس از او شده است قادر به تامین امنیت چندین نام تجاری می پردازد و ویاکام-تولید سری طریق Infinite.

اساسا Infinite استراتژی حس می کند برای یک پلت فرم خلاق. برای سازندگان نام تجاری معاملات بیشتر پایدار در اجرا دیگر شفاف و پربازده — بر خلاف یوتیوب که غیر قابل پیش بینی کسب درآمد سیستم سیاست را مورد بحث بوده است و یک عامل بازدارنده به خالق رشد در برخی موارد.

Nik املاء مدیر استراتژی و همکاران در گذار های تاثیر گذار در بازاریابی و تجزیه و تحلیل شرکت استدلال می کند که علاوه بر مبهم بودن یوتیوب, کسب درآمد اغلب منجر به ناسازگاری با نام تجاری پس از آن همیشه نمی اجازه می دهد تا سازندگان به کنترل از مارک های که تبلیغات به نظر می رسد قبل و در طول فیلم خود را.

“بیش از هر شبکه اجتماعی دیگر Infinite به نظر می رسد متوجه شده اند که با نام تجاری معاملات کلیدی برای حفظ سازندگان بر روی یک پلت فرم و داشتن آنها را ایجاد محتوای بیشتر. نه تنها نام تجاری معاملات درآمد به سازندگان, اما آنها نیز آسان تر برای یک خالق برای کنترل مسیر و درک” اضافه شده Speller.

این بنای Infinite رویکرد است اما خالق بازار است که در حال توسعه و در دسترس به مجموعه ای محدود از سازندگان و علامت های تجاری.

یک بازار برای سازندگان و برندهای

TikTok

The Infinite خالق بازار است کشف ابزار است که به شما اجازه کسب و کار غربال کردن از طریق گنجینه ای از استعداد و پیدا کردن سازندگان خواهد شد که مربوط به مبارزات انتخاباتی خود را بر اساس طیف وسیعی از دانه عواملی مانند رسیدن به, جمعیت, ارسال فرکانس و بیشتر — یک کار است که قبلا انجام شده به صورت دستی در خانه matchmakers به کار گرفته شده توسط Infinite.

Infinite ندارد را با یک برش از این مشارکت ها — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است یک حرکت است که می تواند در غیر این صورت احتمالا دلسرد هر دو برندها و سازندگان از ثبت نام. رسانه های اجتماعی, راه اندازی, نمی, پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط دیجیتال روند.

بازار به خوبی متناسب در Infinite را گسترده تر جاه طلبی و به طور بالقوه می تواند از بین بردن نیاز برای شبیه خدمات شخص ثالث. این خواهد بود که به خصوص مفید برای کوچک و متوسط مقیاس تبلیغ خواهد بود که قادر به به طور مستقیم در رسیدن به سازندگان بدون نیاز به پرداخت به برون سپاری کار.

لیندزی قمار influencer استراتژیست بازاریابی معتقد است که Infinite خالق بازار باعث کاهش “مانع ورود برای تاثیر گذار بازاریابی بر روی پلت فرم.” در نهایت او می گوید: Infinite هدف این است که برای دریافت “بیشتر با نام تجاری/خالق همکاری می افتد بر روی پلت فرم. آنها لزوما متمرکز بر اینکه آیا مارک های در حال انجام آن خود را و یا سازمان انجام می دهند آن را به نمایندگی از برندهای.”

آیا Infinite خالق بازار را ؟ آن را خیلی زود به بگویید. در تئوری آن حذف یک کلید مانع برای ترویج نام تجاری می پردازد و Infinite خود است نه تلاش برای دخالت بیش از حد با این مشارکت.

گوگل به تازگی قطع تا حد زیادی مشابه در بازار است که آن را به دست آورد و سه سال پیش FameBit. این بود که بنا به گزارش ها عمدتا با توجه به راه اندازی سمی فرهنگ است.

پس با نام تجاری معاملات بسیار پیچیده تر از کشف حق سازندگان و همچنین شامل افکار و استراتژی ترین سطح بالاتر با نام تجاری مشارکت “هنوز میانجیگری در یک دستکش سفید’ شیوه ای به کار گرفته شده یا به طور مستقیم با نام تجاری و یا رسمی خود آژانس از رکورد” A3 هنرمندان آژانس Madrilejo گفت: روندهای دیجیتال.

اوایل پذیرش نشان می دهد این کار به عنوان Infinite در نظر دارد. “The Infinite سازندگان بازار شده است یکی از این رسانه ها برای برندها به حساب آورد. من نمی توانم بگویم من یک متخصص در آن, اما من کلی خوشحال آن وجود دارد و فکر می کنم آن را در خدمت هدف خود می گوید:” هاپکینز.

Infinite می داند چه رانندگی خود را با موفقیت و با هموار کردن یک راه منحصر به فرد به جای تقلید رقبای خود را, آن را نیز تضمین سازندگان نمی رنج می برند به همان سرنوشت آنها اغلب فراموش. این شایعه به زودی آوردن آگهی کسب درآمد نیز هست. اما خاص معلوم نیست و Infinite نیست اظهار نظر در مورد سوالات فرستاده شده توسط دیجیتال روند.

“Infinite براق و هنوز هم جدید است. گاهی اوقات شما فقط نمی تواند در رقابت با جدید. هیجان من با دیدن علامت های تجاری در حال حاضر در Infinite است آنچه که من دیدم با مارک های در Facebook در سال 2007 اشاره کرد آقای Campher از Hootsuite, رسانه های اجتماعی, بازاریابی و مدیریت داشبورد.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل اخبار, اخبار گوگلو Flipboard.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>