ThunderCats سر و صدا خوب است, در واقع


این ThunderCats.
تصویر: شبکه کارتون

شبکه کارتون ThunderCats سر و صدا واقعی است اما در واقع واقعی خوب است. اگر شما یک فرد از طعم و مزه شما خواندم که جلسه اصلی ThunderCats theme song در ذهن خود بازی به دلیل احمقانه آن را به عنوان بود لحن مطلق سوسیس. هر چند ThunderCats سر و صدا‘s , سفر به صفحه نمایش کوچک بود, پر, چه, شبکه کارتون در نهایت در خدمت یکی از درخشان ترین reimaginings از یک طبقه حق رای دادن در حافظه اخیر است.

تبلیغات

آنجا که جان سخت ThunderCats purists خواهد نفرت به آن اعتراف ThunderCats سر و صدا می خواند آشنا به هر کسی که تا به حال به تماشای سری اصلی. پس از این سیاره Thundera است نابود شیر-O و دیگر گربه سانان پناهندگان راه اندازی فروشگاه در سوم زمین جایی که آنها قادر به رشد است. آنها همچنین باید به مبارزه برای زنده ماندن به عنوان مادر-Ra و شنیدها خود اصرار دارند در تلاش برای گرفتن بیش از این سیاره به عنوان بخشی از طرح بزرگتر را در سراسر کهکشان.

ThunderCats سر و صدا است که مهمترین آنها مجزا از منبع مواد ساخته شده است که وجود آن ممکن است به سادگی توسط این واقعیت است که نشان می دهد به طور کلی تن است به مراتب بیشتر نشاط و احمقانه است. این ThunderCats خود را در همان معنا که آنها انسان گربه سانان افرادی که می خواهید برای محافظت از سیاره از کسانی که می خواهید به آن را ببینید فتح اما سر و صدا‘s نگاهی بر اساطیر رمان یکی به طور خاص به دلیل آن می داند چگونه مسخره منبع مواد بود.

تبلیغات

بر خلاف اصلی شیر-O که یک خونتان خوش تیپ کسی که به عنوان خوانده شده که اساسا انسان سر و صدا‘s Lion-O کامل کونش. او همکار خود را ThunderCats صرفا به این دلیل او می برد شمشیر از پیشگویی یکی از قدرتمند ترین ابزار در گربه’ دفع درون خود پلنگ به شکل پایه. هر قسمت نشان می دهد فقط یک کمی در مورد جهان بزرگتر در راه است که باعث می شود نشان می دهد احساس می کنم مثل یک بیشتر گوشت-out را در اموال موجود در مقایسه با سری شبیه نوجوان تیتان برو! یا Total Drama Island. اما در همان زمان سر و صدا درک اهمیت ماندن در درون خود و با انجام این کار, آن را به خود این فرصت را به شخصیت های نوظهور سطح عمق که سری اصلی هرگز نمی تواند فراهم قهرمانان خود را.

در این گفتن Panthro است overqualified nerd که دسته همه ThunderCats’ فن آوری متمرکز مسائل به خاطر او در آن خوب و بقیه دوست داشتنی کودن ها که هرگز نمی تواند رویای انجام آن را برای خود. و نه فقط ساخت Cheetara به یک شی سر و صدا باعث می شود به جای او در این تیم بادپا که انگیزه نیست در واقع او را به مخاطره می انداخت تا آنجا که آنها در نهایت قرار دادن تمام جهان در خطر است. Tygra است عضلانیاما او یک wimp که همواره outdone توسط ThunderKitten دوقلوها WilyKit و WilyKat—wهو هر دو طلب به ارمغان آورد به بزرگتر ThunderCat عمل آنها می دانند که بزرگان خود را در حال مبارزه برای نگه داشتن آنها را دور از.

به اندازه کافی عجیب ThunderCats سر و صدا’s رباتیک reimagining از Snarf—در اصل نوعی از گربه وهمی با بیش از حد-چهره انسان—یکی از قوی ترین عناصر سری جدید. که عمدتا به دلیل راه سری برجسته خود را در عجیب و غریب بودن در حالی که همچنین ساخت آن را روشن و غیر قابل انکار) است که او را عینی شایان ستایش ترین و مفید از اعضای تیم.

هر چند ThunderCats سر و صدا است که به شدت متفاوت از این سری را بر اساس در حس بینایی آن را به طور مداوم می پردازد ادای احترام به منبع مواد در راه هر دو بزرگ و کوچک. هر قسمت مراکز در اطراف این تیم انجام نوعی از نبرد با مادر-Ra اما فراتر از آن مهم عاطفی ضربه برجسته ریف اصلی موسیقی که همه جا کاملا به نشان می دهد. موسیقی می شود که بسیار فوق العاده تر در طول فصل به دلیل تکرار آن در طول دوره از این سری است که یک شوخی در مورد اصلی ThunderCats همه خود را در آن.

تبلیغات

هنگامی که مردم رو اولین نگاه خود را در ThunderCats سر و صداوجود دارد بسیاری از کسانی که با خشونت واکنش نشان داد و به راه هایی که در سری جدید فقط وجود داشته در یک فضای بصری از پیشینیان خود است. هنگامی که شما در واقع نشستن به تماشای سر و صداوجود دارد هیچ انکار که آن را رفته است از راه خود را به چیزی کاملا متفاوت, اما این چیزی جز یک دلیل به نقد نشان می دهد. وجود دارد یک پویایی بافته شده را به اساسا هر عمل دنباله صحبت می کند که به اصلی باعث می شود شما را در درک آنچه در آن است در مورد ThunderCats که مردم را دوست داشت و آنچه که باعث می شود شخصیت های این نوع از مردم که بینندگان جدید می تواند به راحتی بر روی محکم نگاه داشتن.

غرش مسخره است اما مضحک در یک راه است که می گوید: “به یاد داشته باشید این گربه وحشی کارتون ؟” خواهد شد که آمار شما درست در حسرت گره—اما تنها اگر شما باز به احساس که راه چیزی است که این تیم خلاق به وضوح در نظر گرفته شده در این مورد. نشان می دهد ساخته شده بود به برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در, اما از یک منظر و در حالی که آن را آسان به عنوان جهنم به نقد آن و نه بودن است که نشان می دهد آن را حتی ساده تر به درک آن به عنوان بخشی از یک نام تجاری است که واقعا فقط در تلاش برای شما را به لبخند وادارید چرا که شما به یاد داشته باشید زمانی که تمام آن را در زمان به شما خوشحال شد از دیدن یک گربه به یک ظرف غذا به اطراف با یک توپ از رشته است.

تبلیغات

قسمت جدید از ThunderCats غرش هوا صبح شنبه در ساعت 10:30 صبح در شبکه کارتون. شما آن را بررسی رتبهدهی نشده است ؟

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر