سه Ubisoft مدیران ترک در میان اتهامات سوء رفتار

The Ubisoft logo is seen at the Ubisoft E3 press conference, June 10, 2019 in Los Angeles. - The E3 Electronic Entertainment Expo takes place at the Los Angeles Convention Center June 11-13. (Photo by Robyn Beck / AFP) (Photo credit should read ROBYN BECK/AFP via Getty Images)
رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

بیشتر مدیران در حال ترک یوبی سافت در پی سوء اتهامات. این شرکت اعلام کرده (از طریق Kotaku) که رئیس خلاق افسر سرژ Hascoët استعفا داد و بلافاصله پس از Libération ادعا می کند او فعال سوء رفتار توسط مدیران دیگر از جمله تامی François. ناشر مدیر عامل کانادا studios, Yannis Mallat نیز در سمت چپ بلافاصله پس از چندین اتهامات علیه کارمندان در این کشور آن را “غیر ممکن است برای او را به ادامه” در نقش.

جهانی منابع انسانی رئیس Cécile کورنت نیز ترک اگر چه Ubisoft تاکید کرد که او ساخته شده است که انتخاب “در بهترین منافع شرکت وحدت است.” او خروج می آید در کنار “بازسازی و تقویت” HR به انطباق با واقعیت های جدید کسب و کار.

مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Yves Guillemot تصریح کرد که این حرکت مورد حیاتی برای پایان دادن به “سمی رفتارهای” و کمک به یوبی سافت “بهبود و تقویت” فرهنگ آن. او می گوید که سوء رفتار در تضاد و مخالفت با ارزش است که او “هرگز به خطر بیافتد و هرگز.”

این اضافی خروج آمده تنها چند روز پس از کشت از اتهامات ظاهر در برابر کارکنان متعدد در سراسر یوبی سافت دفاتر. به اتهاماتی از آزار و اذیت و تهدید و ارعاب از طریق سوء استفاده و آزار و تلافی. برخی از شاکیان اضافه شده است که منابع انسانی و مدیریت خواهد بی اعتنایی شکایت, ساخت این امکان را برای کارکنان به ادامه سوء.

غیر معمول آخر هفته به احتمال زیاد زمان نمی تصادفی. اجرایی استعفا اعلام شد فقط قبل از اینکه یوبی سافت رو به جلو ویترین طول می کشد که امروز (July 12th) در 3 بعدازظهر و همکاران. در تئوری این آدرس مسائل هسته ای و هنوز یوبی سافت و اجازه می دهد تا آن را تمرکز بیشتر در بازی های آینده به جای آشفتگی داخلی.

در این مقاله: یوبی سافت سوء رفتار جنسی, آزار و اذیت, تجاوز جنسی, بازی های ویدئویی, کسب و کار, سوء استفاده, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im