فکر می کنید شما به راحتی می تواند در دامن دلتا را در پرواز ماسک سیاست ؟ آره نمی کنه


Illustration for article titled Thought You Could Easily Skirt Deltas In-Flight Mask Policy? Yeah, Not Anymore

عکس: جیمی همراهی کردن (گتی ایماژ)

خطوط هوایی دلتا اجرا کرده است یک سیاست جدید برای اعمال ماسک بر روی آن هواپیما که نیاز به کسانی که نمی پوشند پوشش صورت به دلایل بهداشتی به پر کردن یک جدید ترخیص غربال برای هر پرواز.

تبلیغات

این شرکت اعلام کرد جدید,سیاست موثر در این هفته گفت: آن است که در حال حاضر دلسرد کسانی که با شرایط بهداشتی که می تواند پوشیدن ماسک از پرواز در دسترس نباشد. دلتا مشخص ترخیص کالا-به-پرواز غربالگری به عنوان یک “مجازی روند مشاوره” است که سی ان ان گزارش شامل صحبت کردن با تلفن با حامل های شخص ثالث شریک آمار-MD. که شریک زندگی را در نهایت تعیین فرد توانایی به پرواز.

“تحقیقات پزشکی به ما می گوید که با پوشیدن یک ماسک یکی از موثر ترین راه برای کاهش covid-19 عفونت نرخ” سخنگوی گفت. “به همین دلیل دلتا باقی می ماند متعهد به نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش به عنوان سازگار لایه از حفاظت در تمام دلتا تاچ پونت. ما را تشویق مشتریان که مانع از پوشیدن یک ماسک به علت یک بیماری به تجدید نظر در سفر است.”

تبلیغات

این سخنگو افزود: باید مسافران تواند مانع از پوشیدن ماسک آنها “خوش آمدید به پرواز پس از تکمیل مجازی مشاوره قبل از خروج در فرودگاه برای اطمینان از همه ایمنی است.”

با توجه به شرکت مشاوره می تواند تا یک ساعت برای تکمیل. اگر یک مشتری است نه پاک برای معافیت از پوشیدن ماسک, آنها را رد شبانه روزی مگر اینکه آنها موافقت خود را مطابق با دلتا ماسک سیاست. اگر آنها هنوز هم موافق نیست به پوشیدن ماسک آنها می تواند قرار داده شده در دلتا را در لیست پرواز ممنوع.

گوش دادن شما قطعا نمی خواهید به خطر تبدیل شدن به خطوط هوایی آمریکا dweeb از پرواز خود را. فقط پوشیدن دنگ ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>