Thor: عشق و رعد و برق: همه چیز ما در مورد مارول فاز 4 فیلم

استودیو مارول " خدا از رعد و برق را انجام خواهد داد آنچه هیچ مارول سینمایی جهان شخصیت هنوز انجام می شود و با

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

استودیو مارول " خدا از رعد و برق را انجام خواهد داد آنچه هیچ مارول سینمایی جهان شخصیت هنوز انجام می شود و بازگشت برای قسط چهارم خود را از, انفرادی, سری زمانی Thor: عشق و رعد و برق بازدید تئاتر 11 فوریه 2022.

مجموعه به نوشته و کارگردانی شده توسط Taika Waititi این فیلمساز که نوشت و گروگان Thor: Ragnarok, Thor: عشق و رعد و برق خواهد بازگرداندن کریس همسورث به عنوان ثور همراه با یک میزبان از دیگر چهره های آشنا از طیف. در اینجا همه چیز ما در مورد Thor: عشق و تندر تا کنون.

تاریخ انتشار

به عنوان coronavirus مجبور سینما را تعطیل, دیزنی, تاخیر در تعدادی از فیلم مجبور طیف به یک تاریخ انتشار زدن. در نهایت که منجر به , دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون در حال ضربه به مارس سال 2022 قرار دادن آن در تئاتر پس از Thor: عشق و رعد و برقکه در نهایت دریافت یک نسخه جدید از تاریخ 11 فوریه 2022.

این فیلم به دنبال خواهد کشت از قهرمانان جدید بازیگران در خود فیلم: Black Widow, The Eternalsو Shang-چی و افسانه ده حلقه. آن را در حال حاضر قبل از , دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون Black Panther 2و کاپیتان مارول 2.

Loki Silver Surfer و ... آهن ،

Taika Waititi میزبان زندگی می کنند دیده بان-همراه رویداد برای Thor: Ragnarok روز پنج شنبه (با نام مستعار "ثور" روز) از طریق Instagram و همراه با ویژگی های مجازی بازدید از راگناروک بازیگران تسا تامپسون و مارک رافالو در این جلسه همچنین شامل برخی از جزئیات جالب به اشتراک گذاشته شده توسط این فیلمساز است.

اگر چه Waititi را نه تایید و نه انکار حضور شایعه عضو بازیگران Christian Bale یا پتانسیل بازگشت Tom Hiddleston به عنوان Loki او نشان می دهد که یکی از شخصیت ها قطعا نمی توان به ظاهر شدن در فیلم بر خلاف اخیر شایعات: کیهانی قهرمان شناخته شده به عنوان Silver Surfer.

Waititi توصیف Thor: عشق و رعد و برق به عنوان "10 ساله به ما گفت آنچه که باید در یک فیلم ما گفت: بله به هر چیز است."

این رویداد در نهایت تبدیل به بداهتا پرسش و پاسخ جلسه با Waititi و فیلمساز pranked بینندگان با آنچه است که قطعا یک شوخی اسکریپت از Thor: عشق و رعد و برق.

اسکریپت نشان داد که بازگشت تونی استارک — با "علم" بودن تنها توضیح برای قیام او — و او را مطلق خط "Wazzuuuuurrp!" جعلی اسکریپت نیز نشان داد که تانوس بود و این تیم خواهد بود تغییر نام داد "این Avengererers" در Thor: عشق و رعد و برق.

اگر چه این اسکریپت خوب بود سرگرم کننده صحبت با BBC, Waititi را توصیف واقعی اسکریپت برای Thor: عشق و برق و رعد را به عنوان "مجنون" و "عاشقانه.

"من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا خوب," او گفت:. "ما به پایان رسید و ما به نوشتن فیلمنامه و در بیش از یک سال و من فقط در واقع در این هفته انجام یکی دیگر از تصویب آن است. آن چنان مجنون و همچنین بسیار عاشقانه است. من به عاشقانه در حال حاضر. من فقط می خواهم یک داستان عاشقانه. من می خواهم به چیزی است که من هرگز انجام می شود و یا هرگز برای مراقبت. من می خواهم برای حمله به چیزی شبیه به آن."

بنابراین در حالی که استارک احتمالا از بازگشت از مرده به سقوط در عشق با ثور برخی دیگر دیوانه, عاشقانه ممکن است در فروشگاه.

از ها Gotham به Asgard

در اوایل ژانویه یک گزارش تایید نشده حاکی است که بتمن خود را, Christian Bale, بود, مدعی پیشرو به بازی یک بازی مهم ناشناس در نقش Thor: عشق و رعد و برق.

دنیس Makarenko / Shutterstock.com

که گزارش شد و بعد از تایید توسط مارول بازیگر تسا تامپسون که نشان داد عدل بود و در واقع در مذاکرات به بازی تبه کار در Thor: عشق و رعد و برق.

خدا خودش ؟

در یکی از بزرگترین اطلاعیه آمده از مارول پانل در San Diego Comic-Con استودیو نشان داد که بازیگر ناتالی پورتمن نه تنها به تلافی نقش خود را به عنوان جین فاستر در عشق و رعد و برق خواهد شد اما همچنین تبدیل شدن به یک زن Thor.

پورتمن ساخته شده تعجب ظاهر بر روی صحنه در طول این رویداد اعلام بازگشت او به نقش یک شخصیت او نیست به تصویر کشیده شده در یک نقش برجسته پس 2013 Thor: The Dark World.

چگونه پورتمن جدید خدا از رعد و برق خواهد بود یکپارچه طیف یک راز باقی مانده است که در حال حاضر تولید بسیار کمی از وزوز.

صحبت کردن با سرنا ویلیامز در Instagram Live در ماه جولای پورتمن ابراز هیجان او به تلافی نقش. "او در واقع توانا ثور. این کمیک به حال زن Thor زمانی که جین می شود ثور و او توانا ثور" او گفت:. "ما آغاز نشده [فیلمبرداری]. زمان بیشتری برای دریافت jacked. که من نیست. من کربو-بارگذاری پایین اما نه بخش ورزش! بدیهی است همه چیز عجیب و غریب است چرا که از زمان همه گیر که می داند چه اتفاقی می افتد. آن را هیجان انگیز خواهد بود و من علاقه مند به دیدن اگر من می تواند به دست آوردن عضله است."

Asgardians مونتاژ

اگر چه Hemsworth است که انتظار می رود به تلافی نقش خود را به عنوان Thor او نمی خواهد تنها برجسته Asgardian ویژه در این فیلم است.

تسا تامپسون ساخته شده است که اولین بار او را به عنوان Valkyrie در Thor: Ragnarok (بالا را ببینید) و reprised نقش در Avengers: Endgameنیز بازگشت به بازی در یک نقش کلیدی در عشق و رعد و برق.

این فیلم بنا به گزارش ها از ویژگی های Valkyrie جستجو برای یک شریک به حکومت عسگرد در کنار او پس از داشتن شده است با توجه به تاج و تخت در آخر بازی. افسانه شمال اروپا تبدیل خواهد شد و اولین, رسمی, LGBTQIA+ شخصیت در طیف.

پشت دوربین

برای مارول طرفداران Waititi بازگشت به عنوان مدیر است و خبری خوش آمدید. Thor: Ragnarok, Thor, سوم, انفرادی, ماجراجویی, مفتون مخاطبان با آن ترکیب منحصر به فرد از طنز و اکشن و آن, رنگارنگ, جک کربی-با الهام از طراحی و تولید. Thor: Ragnarok به دست آورده $854 میلیون در جهانی box office, و کمک به هموار کردن راه برای Avengers: Infinity War و Avengers: Endgameکه در آن آبجو-guzzling شکم گنده "Bro ثور" به سرعت تبدیل به یک فن های مورد علاقه.

Taika Waititi Akira

Waititi را Thor encore همراه با حداقل یک مصدوم. برادران وارنر' live-action را در آکیرا, Katsuhiro Otomo منی مانگا و انیمیشن فیلم شده است را در خود نگه دارد. قبلا Waititi بود و انتظار می رود به طور مستقیم به سازگاری اما تاخیر ناشی از مشکلات اسکریپت تحت فشار قرار دادند آکیرا's تاریخ تولید بیش از حد نزدیک به عشق و رعد و برقمجبور Waititi به ترک این پروژه است.

عشق و رعد و برق نیست و تنها پروژه بزرگ در Waititi صفحه یا. کوچک-سازگاری صفحه نمایش از Waititi است آنچه که ما در سایهآن Waititi هر دو تولید می کند و گاهی اوقات هدایت شده و تمدید برای فصل دوم. Waititi نیز کارگردانی یک قسمت از دیزنی+ Star Wars spinoff از Mandalorianبازی خواهد کرد و یکی از آن شخصیت های حمایت از قاتل خوانده IG-11.

داستان

ما در گذشته شاهد ثور در پایان Avengers: Endgameزمانی که تندر خدا رهبری به فضا در کنار نگهبانان کهکشان خود را براق جدید تبر در دست است. در حال حاضر روشن نیست اگر بسیار پیش بینی "Asgardians از کهکشان" تیم ادامه خواهد داد و یا اگر ثور و نگهبان خواهد رفت و راه جداگانه خود را برای های مربوطه خود را دنباله.

گزارش ها تا کنون نشان می دهد که Thor: عشق و رعد و برق ممکن است در واقع تغییر تمرکز خود را به شخصیت های اطراف Hemsworth ثور با جین فاستر (ناتالی پورتمن) وارث "توانا ثور" گوشته و افسانه (تسا تامپسون) در خدمت به عنوان حاکم از عسگرد.

هنوز هم به عنوان یکی از معدود موسس Avengers هنوز ایستاده ثور آماده است نقش مهمی در مارول سینمایی جهان چهارم فاز. با تونی استارک و بیوه های سیاه رفته هالک مجروح و هر دو کاپیتان امریکا و Hawkeye بازنشسته آن است تا Thor به پل شکاف بین اعضای قدیمی مدرسه MCU و تازه واردان مانند Eternals و Shang-چی.

به روز شده در جولای 27, 2020: نظرات اضافه از ناتالی پورتمن در نقش او.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب