این سال را به آی فون ممکن است با یک شارژر است اما این قدرت آجر و کابل بهتر است به هر حال


Illustration for article titled This Years iPhone Might Not Come With a Charger, but These Power Bricks and Cables Are Better Anyway

تصویر: Aukey

شایعات در گردش است که اپل نمی تواند از جمله یک شارژر و یا از earbuds در این سال اپل. به عنوان مزاحم به عنوان این است که—پس من شک اپل خواهد بود با حذف قیمت از گوشی به مسابقه—واقعیت این است که همراه شارژر نیست که به هر حال. اگر شما مجبور به خرید یکی دیگر از شارژر جست و خیز رسمی اپل ارائه شده است. وجود دارد گزینه های بهتر وجود دارد.

تبلیغات

بسیاری از شارژر ما لیست زیر نمی آیند با کابل USB بنابراین شما نیاز به یا استفاده از آنهایی که شما را, و یا گرفتن آنهایی که جدید است. به طور منظم رعد و برق به کابل های USB شما را سریع شارژ, ممکن است, هر چند, بنابراین شما می خواهید را انتخاب کنید تا یک رعد و برق-به-USB-C کابل اگر شما یکی را نداشته باشند در حال حاضر. Anker را Powerline دوم کابل مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و خود Powerline+ II کابل بافته برای دوام فوق العاده. Aukey همچنین باعث می شود برخی از بافته راست زاویه کابل, اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر مشخصات پایین.

تبلیغات

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

همانطور که برای شارژر اگر شما فقط می خواهید چیزی ارزان و کوچک—مانند 5W شارژر اپل مورد استفاده برای بسته نرم افزاری با آیفون—هر دو Anker و Aukey ارائه 18W شارژر است که متناسب با این لایحه. Anker را کمی کوچکتر اما Aukey را ارزان تر است و دارای یک foldable پلاگین. 18 وات است که به اندازه کافی برای شارژ تلفن خود را به عنوان سریع که ممکن است از 0 ٪ تا 50 ٪ در 30 دقیقه با توجه به اپل. و آنها هر دو به طور قابل توجهی ارزان تر از اپل رسمی ارائه در حالی که هنوز هم از اعتماد, با کیفیت بالا تولید کنندگان.

تبلیغات

تبلیغات

اگر شما چند دلار بیشتر, اگر چه من می خواهم بهار چیزی بالاتر وات و بیشتر از همه کاره. Aukey جدید Omnia خط از شارژر است که به نظر من این کرم محصول در حال حاضر—من دیدم این در CES و نمی تواند صبر کنید برای گرفتن دست من بر روی آنها (که با توجه به این واقعیت است که شارژر خسته کننده ترین رده محصول همیشه باید به شما بگویم چیزی). دو کوچکترین مدل های کوچک برای آنچه کسب می کنید: هر دو ارائه 65W شارژ با یک ارائه یک USB-C در کنار پورت USB-Aو دیگر ارائه دو USB-C پورت—هر دو با شاخک های تاشو. که با قدرت زیادی که شما می تواند شارژ بسیاری از USB-C لپ تاپ.

حتی اگر شما با استفاده از هر دو پورت شارژر را تضمین 45 وات فرستاده به USB-C پورت نوت بوک خود را. برای چیزی که فقط کمی بزرگتر از یک AirPods مورد لعنت چشمگیر است. (اگر شما یک پایان بالاتر لپ تاپ و لازم نیست دو پورت خود را Omnia 100W بزرگ است بیش از حد و راه های کوچکتر از اپل همراه مک بوک شارژر.)

تبلیغات

تبلیغات

وجود دارد, البته, دیگر عوامل شکل وجود دارد بیش از حد. RavPower را 45W دیوار شارژر شانه خالی “بلوک” شکل چیزی باریک است که بسیار مفید است اگر شما لازم نیست که بسیاری از ترخیص بعدی خود را به پریز. این myCharge قابل حمل شارژر با ساخته شده در کابل یک بسته باتری با ساخته شده است در کابل و شاخک بنابراین شما می توانید بهترین از هر دو جهان.

تبلیغات

تبلیغات

همه اینها برای سفر اما برای شارژ کردن لکه ها در خانه خود من معمولا چرخید شارژ بلوک در دسترس نباشد و با چیزی بیشتر دائمی است. من این RavPower ایستگاه شارژ velcroed به سمت من nightstand, برای مثال, که اتهامات من تلفن, قرص و روشن شدن یک شبه و یک Topgreener خروجی در آشپزخانه من. این Tripp Lite خروش محافظ بست بر روی یک میز و یا روی میز و شامل دو پورت USB ساخته شده است و این خروجی توسعه دهنده یکسان در یک بیت فضای کمتر. (نه اجازه می دهد تا برای سریع شارژ هر چند من پیدا کنید من به ندرت نیاز است که در خانه هر حال از آنجا که آن را آسان به ماندن در صدر.)

تبلیغات

تبلیغات

وجود دارد یکی دیگر از دلایل اپل ممکن است پرش شارژر این زمان در اطراف. اگر شایعات در مورد سال آینده بندر-کمتر iPhone درست, اپل در تلاش است به شما قلاب شارژ بی سیم, و در حالی که من ممکن است با آن موافق روش آنها من را به خواندن تمجید از این راحت tech یک بار دیگر. Anker را شارژ بی سیم, پد است که تنها 12 دلار با یک کابل که باعث می شود آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال: فقط با صدای تلپ تلفن خود را و اجازه دهید آن را شارژ بدون نیاز به کمانچه با کابل. اگر شما نیاز به فضای بیشتر از یک دستگاه سعی کنید ZENS شارژر ایستگاهیا یکی از این دیگر AirPower جایگزین. شخصا, من از طرفداران بی سیم, شارژر, دوربین مخفی در سایر آیتم های خانگیمانند دوازده جنوبی شارژر-in-a-picture-frameیا این اتاق خواب لامپ که دو برابر به عنوان یک شارژر بی سیم. با دنده راست در دست شما هرگز از دست ندهید متوسط شارژر آمد که در جعبه. (و شما می توانید بهتر انجام دهید در earbuds, بیش از حد.)

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de