این او نیست طراحی: Bryan فولر Hannibal می توانست هیو گرانت


Hannibal (Mads Mikkelsen) and Will (Hugh Dancy), murder bros. Or murder foes?

هانیبال (Mads میکلسن) و (Hugh Dancy) قتل bros. یا قتل دشمنان?
تصویر: NBC

این نه اغراق بگویم که هانیبال, Bryan فولر نو گوتیک درام را در Hannibal Lecter افسانه ساخته شده Mads میکلسن‘s حرفه ای در هالیوود است. اما مصاحبه تقریبا ناشناخته دانمارکی بازیگر برای یک نقش در یک زمان نخست شبکه, درام, آسان نیست, به عنوان کامل تری به شما خواهد گفت. و از آن زمان NBC برخی از زمان برای آمدن در سراسر به ایده.

تبلیغات

در یک مصاحبه جدید با برخوردفولر دقیق درد او رفت و به دریافت میکلسن در نقش بازیگران و همه چیز NBC را به سعی کنید به کسی که بیشتر چاه های سنتی برای تلفن های موبایل پیشرو ، “وجود دارد برخی از مقاومت به Mads میکلسن زیرا او اروپایی زیرا او کسی است که شما می توانید نگاه کنید و به, ‘آره من خرید که او می خورد مردم'” فولر گفت.

و در حالی که “آره من خرید که او می خورد و مردم” به نظر می رسد دقیقا آنچه شما می خواهید در یک تبه کار است که می خورد و مردم NBC تحت فشار قرار دادند. “ما در برخورد با یک شبکه آمریکایی که می خواست یک بازیگر آمریکایی برای فروش به مخاطبان آمریکایی و تمام معماران و طراحان در نشان می دهد می خواستم کسی بود که بهترین فرد برای این نقش است.” این شبکه البته به حال خود را با پیشنهادات خود را برای این نقش است. آنها بودند… الهام گرفته است.

تبلیغات

“این جالب رقص چون من می خواهم بگویم, ‘Mads میکلسن!” و آنها می گویند هیچ, چگونه در مورد هیو گرانت? و من می خواهم بگویم, ‘بزرگ را پیشنهاد او را تو بگو نه” سپس آنها می خواهم یک پیشنهاد و او می گفت و من می خواهم مانند ” چه در مورد Mads میکلسن? و می خواهم ‘به آنچه در مورد John Cusack? و من می خواهم بگویم, ‘بزرگ پیشنهاد او را میخوام نه گفتن ” و آنها می خواهم یک پیشنهاد و او می خواهم می گویند من می خواهم بگو: آنچه در مورد Mads میکلسن?’ که چرخ فلک رفت و در حدود سه یا چهار ماه بعد از ما تا به حال بازیگران هیو [Dancy] آن می گذرد در حالی که” فولر گفت.

جان کیوساک و هیو گرانت در حالی که هر دو بازیگران بزرگ نیست هر کسی که انتخاب اول برای Hannibal Lecter. اما آنها تا به حال چه میکلسن در NBC چشم فاقد بود که بازار برای اکثریت آمریکایی مخاطبان است. آنها هر دو سنتی مردان پیشرو در حالی که میکلسن درخشان به عنوان او منsn نیست. فولر ادامه داد: “در نهایت من فقط گفت:” Mads است که پسر من در نقش و من مجبور به نوشتن آن و من به قهرمان آن و من باید آن را درک کنیم و جنیفر Salke در NBC برکت قلب او مثل این بود, ” خوب است که پسر خود را. من اعتقاد دارم که شما و اعتماد شما و من هیجان زده در مورد چشم انداز خود را نشان می دهد.

در حالی که انتخاب کرده بود عواقب آنها به پایان رسید تا کار به نفع این نشان از چشم انداز خلاق, حداقل. با توجه به فولر رد سنتی منجر مرد بدان معنی است که بازوی بازاریابی این شرکت اساسا ایمان از دست رفته در نشان می دهد و منجر به کاهش بهره در تلاش برای شکل دادن به آن با توجه به بازار. که اجازه آن را به تبدیل شدن به غیر عادی بیش از حد بالا homoerotic, لذتبخش ترسناک ترین چیزی که در آن بود.

تبلیغات

“پس Mads بود هدیه ای است که ما مجاز به داستان راه است که ما می خواستیم به آن را بگویید چرا که این شبکه بود ‘به خوبی از آن کسی نیست که ما می خواستیم و ما واقعا نمی دیدن او را در این نقش و ما مثل, ‘فقط اجازه دهید ما را نشان می دهد'” فولر به این نتیجه رسیدند.

Hannibal زد برای سه فصل وحشی در ان بی سی که در حال حاضر قابل مشاهده در Netflix بکشد. و شاید روزی ما در یک چهارم.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>