خرید رپورتاژ

VR concept. Young african man wearing virtual reality goggles, isolated on pink background
Damir Khabirov via Getty Images

برای سال محققان تلاش کرده اند به بهبود haptics به واقعیت مجازی (VR) تجربه است. ما دیده ایم لمسی مناسب از شرکت هایی مانند bHaptics و تسلا و همچنین VR چکمه و دستکش و سایر دستگاه های دستی. در حال حاضر یک تیم از محققان از دانشگاه کارنگی ملون آماده است تا به معرفی یک روش جدید است. خود دستگاه پوشیدنی متصل کاربران دست به روی شانه های خود را از طریق فنر کابل. محققان ادعا می کنند که محصول Wireality می تواند بهتر شبیه سازی اشیاء در VR.

دستگاه نشسته بر شانه های کاربران و فنر کابل وصل کنید به هر یک از نوک انگشت و چند نکته در دست است. چرخ دنده های داخل Wireality قفل برای ایجاد مقاومت و طراحی طول می کشد استفاده از کاربران فوقانی توده بدن برای شبیه سازی های سنگین و اشیاء ثابت. Wireality می تواند مسطح و منحنی VR سطوح مانند دیوارها و نرده های واقعی تر. همچنین می تواند اجازه به کاربران برای ارتباط برقرار کردن با صفحه لمسی و دکمه های در راه است که haptic systems تنها با ارتعاشی موتور اجازه نمی دهد.

در یک مقاله این تیم تحقیقاتی توضیح می دهد که طراحی خود را و چگونه آنها را نگه داشته Wireality, سبک وزن, کم قدرت و کم هزینه. آنها بر این باورند که این می تواند هزینه کمتر از 50 دلار در حجم تولید و در حالی که نمونه اولیه است 273 گرم و در مجموع تنها 11 گرم در حال فرسوده در دست — ساخت آن را سبک تر از مثلا یک HTC Vive کنترل, که وزن 203 گرم.

در این مقاله: واقعیت مجازی, wireality, haptics کارنگی ملون, vr, پوشیدنی, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو