این رایگان لمسی, صفحه نمایش لمسی معنی است که شما ممکن است هرگز به لمس یک صفحه نمایش دوباره

Gif: دانشگاه کمبریج

در ابتدا توسعه یافته به آن را آسان تر برای تعامل با صفحه نمایش لمسی که در اتومبیل برای کاهش حواس او را پرت محققان در دانشگاه کمبریج را به ایجاد یک رابط کاربری لمسی است که کاربران در واقع نیست که به جسمی ضربه بزنیدو آن را کاملا به پایان رسیده برای یک پست-همه گیر جهانی که در آن همه ما در حال رفتن به بیش از حد پارانوئید به لمس هر چیزی خارج از خانه ما.

تبلیغات

صفحه لمسی در بر داشت راه خود را به وسایل نقلیه ما از چندین سال پیش شروع با aftermarket ناوبری جیپیاس دستگاه مکش کف به شیشه جلو و فانتزی aftermarket استریو ارتقاء با جمع شدن صفحه نمایش. در سال های اخیر به لطف شرکت مانند تسلا صفحه نمایش لمسی که شروع کرده اند به جای دستگیره و صفحة. این اجازه می دهد تا برای بیشتر از یک وسیله نقلیه را کنترل قابل دسترس در یک مکان اما بر خلاف فیزیکی دستگیره و صفحة که می تواند عمل بدون راننده در نظر گرفتن چشم خود را از جاده خارج صفحه نمایش لمسی که نیاز به آنها را برای لحظه ای نگاه کنید در روی صفحه نمایش.

بیشتر پیچیده اجرای صفحه نمایش لمسی که در یک ماشین است که آن را اغلب دشوار است به دقت به آن ضربه بزنید یک آیتم با توجه به زاویه صفحه نمایش و یا یک دست انداز در جاده ها است که حرکت وسیله نقلیه که پس از آن نیاز به ناوبری اضافی به لغو انتخاب و یا پرش به عقب در یک منو. اما صفحه لمسی در ماشینs نمی خواهید دور—دکمه ها و صفحة فقط احساس از مد افتاده در حال حاضر — است که چه چیزی باعث این رویکرد جدید.

کار با جگوار و لندرور دانشگاه کمبریج محققان توسعه تکنولوژی به آنها تماس بگیرید “پیش بینی لمسی” که متکی بر یک میزبان از اطلاعات برای تعیین آنچه یک کاربر در نظر دارد به ضربه بزنید بر روی صفحه نمایش لمسی قبل از انگشت خود را در واقع باعث می شود تماس با آن است. که شامل یک ژست ردیاب است که می توانید یا استفاده از دوربین و یا RF-بر اساس سنسور برای تعیین موقعیت و مسیر کاربر را دست و انگشتان دست, بلکه بیشتر اطلاعات متنی مانند آنچه در برنامه های آنها در حال حاضر با استفاده از (پخش موسیقی در مقابل یک نقشه) و یا زمان شرایط محیطی (اگر آن را داغ ممکن است آنها را بیشتر تنظیمات به تهویه مطبوع). این تکنولوژی حتی می توانید با استفاده از سنسورهای دیگر در اتومبیل مانند چشم زل زل نگاه کردن انتقالها به بهبود دقت و صحت یک پیش بینی لمسی مبتنی بر که در آن راننده در واقع به دنبال.

تبلیغات

در تست های انجام شده در محیط های کنترل شده توسط تسهیل شبیه سازی رانندگی و همچنین در دنیای واقعی در ماشین آزمایش محققان دریافتند که اخباری لمس کاهش مقدار زمان یک راننده به تعامل با رابط صفحه نمایش لمسی به اندازه 50%. اما این فن آوری دیگر عملی با استفاده از بیش از حد. آن را می تواند اجرا در گوشی های ساخت آن را آسان تر به دقت ارسال متون و پیام در حالی که دستگاه خود را تندرست در اطراف به عنوان شما راه رفتن. و هر کسی که تا کنون cringed در نیاز به لمس صفحه نمایش در یک دستگاه خودپرداز و یا یک فرودگاه چک در ترمینال است که هزاران نفر از مردم دیگر در حال حاضر لمس اخباری لمسی می تواند به طور چشمگیری کاهش می دهد اگر نه به طور کامل خلاص شدن از گسترش باکتری ها و ویروس ها وجود دارد. زمان آن را به اجرا در مقیاس بزرگ ما (امیدوارم) باید یک واکسن موثر علیه covid-19 اما سرماخوردگی و flus هنوز حضور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de