این Scott Pilgrim vs. The World Live خوانده شده است که باید سازمان دیده بان


The cast and crew of Scott Pilgrim reunite to read the script.

بازیگران و خدمه از Scott Pilgrim دوباره به خواندن اسکریپت.
تصویر: YouTube

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس را دیده ایم بسیاری از, بسیاری از کست دوباره بیش از زوم. و اجازه دهید صادقانه… آن را در هر زمان تنها. وجود دارد فقط چیزی گرم و دوست داشتنی در مورد گرفتن پیچیده پتو از نوستالژی است که باعث می شود این روز تاریک کمی روشن تر است.

تبلیغات

و در حالی که آن را بزرگ برای دیدن reunions از Ghostbusters, ارباب حلقه ها, بازگشت به آینده, و دیگران هیچ یک از کسانی که کست خواندن کل اسکریپت از فیلم خود را. هیچ حداقل تا به امروز. که چه اتفاقی افتاده است که بازیگران از 2010 فیلم Scott Pilgrim vs. The World پیوست آنلاین به صورت زنده خوانده اسکریپت. همه ستاره ها—از Michael Cera and Mary Elizabeth Winstead, Chris Evans and Anna Kendrick وجود دارد (تنها آنهایی که بزرگ گم شده بودند Brie Larson و Kieran Culkin). اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده (و شگفتی!) به حال به عنوان بخشی از این رویداد همراه با جایزه Scott Pilgrim خالق برایان لی اومالی انجام نقشه های اصلی به حراج گذاشته شده برای صدقه.

تبلیغات

بدون ado بیشتر, در اینجا کامل زندگی می کنند-جزئیات بریده بریده 10 سال مراسم برای ادگار رایت Scott Pilgrim vs. The World حسن نیت ارائه میدهد از سرگرمی هفتگی.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>