این تصویر دیدنی نرم-bricks آندروید گوشی های هوشمند در هنگام تنظیم به عنوان تصویر زمینه

یک تصویر دیدنی است که ساخت دور در رسانه های اجتماعی نرم-آجر برخی از گوشی های هوشمند آندروید هنگامی که آن را به عنوان دستگاه wallpaper.

انتخاب یک گوشی هوشمند پس زمینه, تصویر, یکی از اساسی ترین راه برای سفارشی کردن دستگاه. اما, آن است که ظاهرا دیگر امن را انتخاب کنید هر تصویر شما را آنلاین ببینید با توجه به توییت شناخته شده leaker یخ جهان است.

تصویر به نظر می رسد به اندازه کافی بی گناه و بی سر و صدا آن مشاهده این نوع از تصویر است که باعث می شود برای یک گوشی تصویر زمینه. به عنوان یخ جهان هشدار تنظیم آن را به عنوان دستگاه خود را در پس زمینه باعث خواهد شد آن را به سقوط.

تنظیم تصویر به عنوان تصویر زمینه باعث می شود که صفحه نمایش از برخی از گوشی های آندروید به طور مداوم روشن و خاموش کردن. راه اندازی مجدد دستگاه نیست و رفع این مشکل که بازده به عنوان به زودی به عنوان آن را تبدیل به. نرم آجر دیده می شود ممکن است در یک تظاهرات توسط 9to5Google.

تصویر مشکلی ایجاد نمی کند در حالی که در گوگل, عکس, پس از آن است که این نوع فایل که قفل گوشی فقط با ارسال آن از طریق پیام و یا ایمیل. یخ جهان در پیگیری توییت گفت که بعد از آپلود تصویر به وب سایت رسانه های اجتماعی Weibo رنگ را تغییر دهید و آن دیگر نرم-bricks آندروید گوشی های هوشمند در هنگام تنظیم به عنوان تصویر زمینه.

9to5Google را Dylan روسل کشف شده است که تصویر ایجاد نمی کند خود صفحه 4 XL با اندروید 11 به سقوط اما صفحه 3 XL با اندروید 10 تحت تاثیر قرار گرفت. روسل قادر به پیگیری این مشکل به تصویر رنگ فضا. آندروید 11 قادر به تبدیل RGB به کانونی است که آنچه در گوشی های آندروید می خواهید برای نشان دادن. اما 10 اندروید است که قادر به انجام این کار و در نتیجه نرم-آجر.

این به این معنی است که موضوع های مرتبط به این تصویر خاص تا مردم ممکن است روبرو می شوند مشکل اگر آنها دانلود یک تصویر تصادفی در اینترنت و تنظیم آن را به عنوان تصویر زمینه خود را. اگر این اتفاق می افتد تنها راه این است که به هر بوت گوشی های هوشمند اندروید را به حالت safe mode و تغییر تصویر زمینه از وجود دارد و یا در صورتی که نتواند دسترسی به دستگاه را بوت لودر و انجام یک تنظیم مجدد کارخانه.

معلوم نیست اگر اندیشه 11 مشکل را حل کند برای همه می سازد و مدل از گوشی های هوشمند اما باید صبر کنید که این نسخه از سیستم عامل بتا عمومی شده است تحت فشار قرار دادند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>