پرکار ترین عابر در اوکلاهما دبیرستان تاریخ فوتبال نمی تواند خطر دیگر مربی گفتن او او بیش از حد کوتاه است.

میسون خوب scoured گنجه خود را برای راه خود را بلندتر نگاه قبل از بازدید تنها دانشگاهی هنوز در استخدام او است.

آن مه خوب را از سال آخر دبیرستان و او هنوز به دریافت یک بخش من می دهند. مربیان کالج, تردید به شانس 5-پا-10 خوب حتی پس از در هم شکسته اوکلاهما عبور ثبت شد و دولت خود را تنها دو بار بازیکن سال.

خوب برنامه ریزی شده سعی کنید به راه رفتن در دانشگاه ایالتی اوکلاهما و یا بازی به صورت یک بخش دوم برنامه تا شمال تگزاس رسیده هفته قبل از امضای قرارداد در روز است. سنجش این آخرین شانس خوب ابداع یک طرح به نظر می رسد نزدیک به 6 فوت قد هنگامی که او را ملاقات کارکنان مربیگری.

او برگرفته ضخیم کفش در گنجه خود را یک جفت از نیروی هوایی 1s. او سمت چپ انبار کفی داخل و افزود اضافی حمايت قوس در بالای صفحه.

“من در تلاش بود به نگاه کمی بلندتر از من در واقع هستم” خوب گفته ورزشی یاهو با خندیدن. “من در تلاش بود برای به دست آوردن که صدای در سر خود گفت: این مرد را که کوچک است.”

اگر خوب تا به حال به توسل به فریب به زمین یک بورس تحصیلی کالج, مبارزه برای اثبات او به آن تعلق دارد در NFL در اندازه خود وعده داده می شود حتی سخت تر. او می تواند undrafted آخر هفته آینده با وجود در اختیار داشتن ترکیبی از شن و هوش و زرق و برق دار عبور از اعداد است که پیشاهنگی قطعا پیدا کردن فریبنده بودند او چند اینچ بلندتر است.

در سه به علاوه فصل به عنوان یک نویسنده در عبور مبارک شمال تگزاس, خوب, نمایش سریع, نسخه زرنگ و دانا تصمیم گیری و یک استعداد برای گسترش نقش خود ، او در این کنفرانس ایالات متحده آمریکا توهین آمیز بازیکن سال دو بار و مجموعه سوابق تحصیلی در حرفه عبور متری (12,505) عبور touchdowns (93) و رهگذر بهره وری (140.68).

خوب خواهد بود یکی از دو کوتاهترین quarterbacks در NFL فصل آینده اگر او باعث می شود یک تیم است. از 98 quarterbacks در NFL بازیکن فصل گذشته 63.3 درصد 6-پا-3 و یا بلندتر و تنها آریزونا Kyler موری و سیاتل Russell Wilson شده کوتاه تر از 6 فوت.

در نظر گرفتن جریمه خوش شانس را به تلاش برای شکستن به NFL در حال حاضر به جای یک دهه پیش. لیگ تا به حال تا به آرامی شروع به در آغوش quarterbacks که ایستاده در اطراف 6 پا علامت و یا فقط خجالتی از آن به عنوان طولانی به عنوان آنها دارای معمول بازوی قدرت و ورزشکاری.

کلیولند براونز در زمان 6-پا-1 بیکر میفیلد کلی برای اولین بار در سال 2018 است. آریزونا انتخاب موری با همان انتخاب سال گذشته است. افزایش تفنگ ساچمهای-سنگین گسترش جرائم و تغییر حکومت محدود کردن بازدید در quarterbacks باز درب به طور متوسط به اندازه انسان به بازی NFL خواستار ترین موقعیت.

مهم نیست که به خوب اگر او در اواخر دور پیش نویس انتخاب کنید و یا عامل رایگان undrafted signee. همه او می خواهد یک شانس داری برای انجام آنچه که او انجام داده از آنجایی که او برای اولین بار quarterbacked یک تیم فوتبال در مدرسه.

“این یک فرصت عالی برای نگه داشتن مردم اثبات اشتباه” خوب گفت. “من مورد ضرب و شتم شانس تا این حد. چرا توقف در حال حاضر؟”

In four years at North Texas, Mason Fine threw for 12,505 yards and 93 touchdowns. (AP)
در چهار سال در شمال تگزاس میسون خوب انداخت برای 12,505 متری و 93 touchdowns. (AP)

پدر و پسر در یک ماموریت

داستان چگونه یک کوچکتر از بچه های شمال شرقی اوکلاهما شکوفا شده به یک رکورد تنظیم کارفرمایی آغاز می شود در داخل اتاق خواب دوران کودکی. بر روی دیوار آویزان است و یک ورق کاغذ که خوب مطالعه وسواس برای سال در حالی که یادگیری اصول اولیه چگونه به پرتاب یک توپ فوتبال.

تابستان قبل از او شروع کلاس ششم خوب با حضور کارفرمایی اردوگاه در دانشگاه اوکلاهما. هر روز او می خواهم رعایت جاش Heupel را پرتاب حرکت و خیس خوردن در مشاوره سابق اوکلاهما کارفرمایی ارائه شده است. در درایو اصلی او نوشتن آنچه که او یاد گرفته به طوری که او نمی خواهد فراموش نکنید که هر یک از آن.

در پایان این اردوگاه خوب و پدرش تایپ شده تا کسانی که یادداشت های دست نویس که تحت پوشش هر چیزی از گرفتن مناسب برای قرار دادن آرنج به اشاره انگشت خود را در هدف خود را. خوب دوخته یک کپی چاپ شده در کنار تخت خود را به طوری که او می تواند آن را ببینید که او به خواب رفت و بیدار شد.

در حالی که دیگر با مشخصات بالا quarterbacks تا به حال حرفه ای پرتاب مربیان در مدرسه خوب بود که ورق کاغذ و یک پدر که هرگز فوتبال بازی قبل. دیل خوب و پسرش تدریس خود را چگونه به پرتاب شبانه از طریق بازی گرفتن در حیاط جلویی. هر زمان کسی رو تنبل با مکانیک های دیگر خواهد تماس اشتباه است.

“آن ساعت و روز و ماه و سال از تکرار” دیل خوب گفت. “شعار ما رفت این بود که آن را فقط عمل است که کامل ساخته شده است. آن را کامل تمرین که کامل ساخته شده است.”

آن زمان ماسون حدود یک سال به طور مداوم ارائه تنگ spirals اما تا آخر کلاس هشتم او دیگر متمرکز در پرتاب خود را به مکانیک. نونما حرکت او و پدرش تا به حال مشغول به کار در حال حاضر احساس طبیعی به او.

در یک ویترین به اردوگاه تابستان یک مربی ستایش میسون پرتاب فرم و خواسته که خود را quarterbacks مربی بود. مربی می تواند آن را باور نمی شد پدر او اجازه دهید به تنهایی که دیل خوب تا به حال هیچ قبلی فوتبال را تجربه کنند.

“این یکی از داستان های مورد علاقه من به این دلیل آن را نشان می دهد که من هستم و من از کجا آمده” میسون گفت. “ما نیست که پول برای خرج کردن در شخصی مربیان و quarterbacks مربیان پس از آن واقعا شسته و رفته است که من می توانم بگویم که پدر من به من آموخت که چگونه به پرتاب یک توپ فوتبال.”

پس خود را 813-فرد وطن فقط یک K-8 مدرسه خوب تا به حال انتخاب بین مدارس در جوامع همسایه. او را برداشت تا به حال فقط استخدام یک انرژی جدید فوتبال مربی تنها پس از پیروزی در دو بازی قبلی سه فصل است.

Locust Grove دبیرستان مربی مت Hennesy مواجه معضل که خوب ثبت نام شده در سال 2012. خوب بود در حال حاضر این تیم بهترین رهگذر و در عین حال Hennesy می ترسید قرار دادن 5-پا-9, 135 پوند دانشجوی سال اول در پشت صحنه خط حمله.

Hennesy حل شد برای شروع خوب در گیرنده گسترده اما طراحی مجموعه ای از ترفند بازی می کند که به نمایش بازوی خود را. خوب در واقع انداخت برای بیش از 600 متری به عنوان یک دانشجوی سال اول گیرنده. او سپس quarterbacked Hennesy را مواد منفجره حمله هوایی جرم سه سال آینده و انباشت اشیاء بدست آمده تا شماره دیده می شود هرگز قبل از در اوکلاهما.

هفتاد و یک touchdowns شش interceptions به عنوان یک تازه وارد. پنجاه و سه touchdowns هفت interceptions به عنوان یک ارشد. بیش از 13000 متری گذراندن دوران دبیرستان خود را حرفه ای. خوب چراغ Locust Grove به 37-3 رکورد به عنوان یک شروع کارفرمایی در عین حال او خود را به پایان فصل ارشد بدون کمک هزینه تحصیلی ارائه دهد.

ارتفاع مشکل

استخدام گیری که نیش زده خوب ترین شروع به عنوان یک مکالمه لذت بخش. یک ایالتی آرکانزاس دستیار کشیده خوب کنار گذاشته و در یک جولای 2015 اردوگاه به بیحوصلگی حرف زدن در مورد بازوی خود و استعداد خود را برای فرار از سقوط جیب.

در ابتدا خوب فکر ایالتی آرکانزاس می خواستم به او را استخدام. سپس این مربی نشان داد او تا به حال چیزی در ذهن های مختلف. اعلام آن را غیر واقعی برای خوب به امید به دریافت بخش من علاقه در اندازه خود مربی ارائه شده به انجام کارفرمایی به نفع و او را توصیه به هر FCS یا بخش دوم برنامه را دوست داشت.

“من مودب و به او گفت که من آن را قدردانی اما من داخل کالایی,” خوب گفت.

آرکانزاس دولت مربی که دست کم گرفت خوب می تواند آرامش که او تنها نبود. کارفرمایی ارسال ده ها تن از برجسته نوار و با حضور در اردوگاه در کانزاس میسوری تولسا و ایالتی اوکلاهما بدون چیدن یک بورس تحصیلی را ارائه می دهند.

زمانی که مربیان کالج خواسته Hennesy در مورد خوب اولین سوال خود را ناگزیر بود که “چگونه قد بلند است؟” Hennesy اغلب پاسخ داد که خوب بود “تقریبا 6 پا” از آنجا که او نه می خواستم به دروغ و نه اعتراف است که او کارفرمایی بود 2 ½ اینچ دور.

برنج و جو در زمان یک نگاه سخت خوب در خود junior فصل است. جغدها در نهایت انتخاب 6-پا-3 سام Glaesmann بیش از او.

Oklahoma State تنها استخدام جریمه به عنوان یک پیاده روی در. هیچ کمک هزینه تحصیلی ارائه می آمد و حتی پس از کابوی ها’ اولیه کارفرمایی هدف decommitted.

Hennesy به نام سابق خود, کالج مربی خوب از طرف. ایالت کانزاس لایحه اسنایدر گفت: او نمی استخدام quarterbacks کوتاه تر از 6 فوت قد.

“سخت ترین قرص فرو برد این بود که آن چیزی است که من می توانم هر چیزی در مورد” خوب گفت. “من نمی توانم خود را تغییر ارتفاع که تنها چیزی که متوقف کردن و از به نظر می رسد.”

به جای bemoaning بودن بیش از حد کوتاه خوب با تمرکز بر آنچه که او می تواند کنترل. او مورد مطالعه قرار فیلم های اضافی برای بهبود در لکه بینی آسیب پذیری در دفاع. او برداشته وزن هر روز خود را با دوام تر. او خواندن کتاب در رهبری به یاد بگیرند که چگونه به بهتر فرمان huddle. او حفظ 4.0 معدل فارغ التحصیل شد و به عنوان یک valedictorian.

دیگر Locust Grove دانش آموزان صرف دوشنبه شب بیرون رفتن برای غذا خوردن, تماشای فیلم, و یا حضور در احزاب است. خوب اغلب اقامت در محوطه دانشگاه پس از بازی فوتبال را به انجام کار اضافی.

“که تفاوت بین ماسون و هر مرد دیگر من مربی,” Hennesy گفت. “او می خواهم به مترو یک ساندویچ آمد و به تماشای فیلم و یا بلند است. او تا به حال یک کلید به میدان تا او در واقع می خواهم قفل تا خود ساعت 2 صبح هنگامی که او می خواهم به خانه بروم.”

برای ماه خوب عمل مانند عدم علاقه بزرگتر از برنامه های او را خسته نکنید. تا نیمه راه خود را از طریق فصل ارشد انجام برخی از ترک ها که در نما شروع به نشان می دهد.

Hennesy در بر داشت خوب خودش در اتاق وزن یک روز سبب شیوع و محزون. کارفرمایی احساس او خواهد بود اجازه دادن به خانواده و مربیان و جامعه اگر او بازی نمی کند من بخش فوتبال است.

“نگاه وجود دارد کاملا صفر دیگری که شما می توانید انجام دهید” Hennesy مطمئن باشید خوب است. “شما فقط باید برای نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند و قرار دادن آن در دست خدا است.”

Only two quarterbacks in the NFL are listed under 6 feet tall (like Mason Fine, above) — Kyler Murray and Russell Wilson. (Matthew Pearce/Icon Sportswire via Getty Images)
تنها دو quarterbacks در NFL هستند ذکر شده زیر 6 فوت قد (مانند میسون خوب بالا) — بدون موری و راسل ویلسون. (متی پیرس/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

نوار هیچوقت دروغ

پاسخ به جریمه را بپردازد و وارد در قالب یک مربیگری تغییر 250 مایل به سمت جنوب. شمال تگزاس استخدام سابق Oklahoma football کاپیتان که در ماسکووگی مورد علاقه حمله هوایی سیستم و نزدیک بود با دوستان خوب دبیرستان مربی.

ست Littrell به نام Hennesy چند هفته به تصدی خود بپرسید چه quarterbacks بودند هنوز هم در دسترس است تا در اواخر استخدام چرخه. آلاباما گراد انتقال الک موریس در حال حاضر انتخاب شده شمال تگزاس اما Littrell همچنین به دنبال یک چشم انداز به اشتباه و داماد برای آینده است.

Hennesy قبلا توصیه می شود خوب زمانی که Littrell هنوز کارولینای شمالی دستیار اما Tar Heels در حال حاضر در استخدام دیگری کارفرمایی. در حال حاضر که Littrell شد در شارژ در شمال تگزاس او موافقت کرد به نگاهی نزدیک تر است.

Littrell و توهین آمیز هماهنگ کننده گراهام Harrell در مقایسه با بازی نوار خوب و دیگر quarterbacks آنها با توجه به. هر زمان آن را هیچ مسابقه. کوتاه تر کارفرمایی نیز بهتر به چشم انداز.

“وجود دارد محلی بچه ها با قدرت پنج ارائه می دهد که تماس با ما چرا که آنها می خواستند به بازی در سیستم ما بود اما او بهتر از آنها” Littrell گفت. “به صداقت ما را نگه داشته و خنده, دلیل آن نبود حتی نزدیک است. اگر این بچه بود 6-2 یا 6-3 او ارائه شده توسط هر کس در کشور است.”

Harrell ملاقات با خوب در اوایل ژانویه و بازگشت raving در مورد کارفرمایی اعتماد به نفس و عزم و اراده. زمان خوب donned خود را فوق العاده قد بلند نیروی هوایی 1s برای سفر به شمال تگزاس Littrell اصرار دارد, “او می تواند نشان داده اند تا در مبارزه با چکمه با چهار اینچ و ما می خواهم که او گرفته شده است.”

خوب وارد شده و در شمال تگزاس انتظار به اشتباه به عنوان یک دانشجوی سال اول اما عملکرد او در طول سقوط اردوگاه مجبور Littrell به تجدید نظر. نه تنها خوب برنده تحسین هم تیمی های خود با شور و شوق خود را و اخلاق کاری او نیز برداشت جرم غیر منتظره به سرعت پس از در حال اجرا یک سیستم مشابه در مدرسه بالا است.

در شمال تگزاس’ فصل باز دست به SMU خوب رها موریس در طول نیمه دوم و مهندسی یک سه ماهه چهارم touchdown درایو. چند روز بعد Littrell هشدار داد Hennesy برای رسیدن به دنتون زیر شنبه اگر او می خواست به شاهد خوب اولین دانشگاهی شروع می شود.

بیش از چهار سال آینده خوب شروع 49 بازی در شمال تگزاس به رهبری معنی سبز به یک جفت نه برنده فصل و خرد مخالف دفاع درست مثل او در مدرسه بالا است. مدرسه-ثبت 4,052 عبور متری به عنوان یک دانشجوی سال دوم. بیست و هفت touchdowns و پنج interceptions به عنوان یک تازه وارد. بیست و نه touchdowns و نه interceptions به عنوان یک ارشد.

کسانی که این نوع از اعداد است که شایستگی اوایل دور در نظر گرفتن اگر شما 6-پا-4. برای آنها حتی ممکن است به اندازه کافی به او را در پیش نویس.

توبیخ دوباره

در اوایل فوریه خوب آموخته او در میان quarterbacks انتخاب شده برای شرکت در این سال NFL سراغ ترکیب. هفده بلندتر quarterbacks دریافت دعوت نامه برخی از آنها تا به حال انجام شده به عنوان مقدار به عنوان جریمه در دبیرستان و دانشگاه.

که حمله شد و مخرب تر از یک ماه بعد از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو خوب است مارس 26 نرم افزار روز. بدون هشدار خوب خود را از دست داد فرصت به نمایش گذاشتن بازوی خود را در مقابل نمایندگان از تمام 32 تیم NFL تا ثابت کند که او می تواند به اندازه کافی فشرده در او می گذرد را سخت می اندازد و برای نمایش خود جاذبه و عزم و اراده در جلسات با مدیران.

“من تا به حال واقعا سخت آموزش دیده این چهار ماه گذشته بود و من پرتاب واقعا خوب” خوب گفت. “نه باید این فرصت را به نشان می دهد و برای اثبات به پیشاهنگی که من متعلق بود واقعا سخت به بلع است.”

خوب می شده اند و حتی بزرگتر از ضرر نبود خود را نماینده تفکر سریع است. Kelli کارشناسی ارشد تا به حال پیش بینی به خوب ضبط پرتاب خود را در کل مسیر درخت ماه گذشته در سن دیگو به عنوان بخشی از یک مسخره pro روز با Drew Brees’ دیرین quarterbacks مربی تاد Durkin.

علاوه بر ارسال این ویدئو به مدیران از هر تیم NFL, کارشناسی ارشد نیز خوب است سوابق پزشکی در دسترس است. او اذعان می کند quarterbacks زیر 6 پا “به صورت خودکار یک اعتصاب در برابر آنها” در چشم پیشاهنگی اما او خوش بین است که خوب بهره وری, شخصیت و عزم او را کمک خواهد کرد که غلبه بر.

“او یک آتش درون او را مانند من هرگز دیده می شود” کارشناسی ارشد گفت. “من واقعا بر این باورند که تیم قادر خواهد بود به دنبال گذشته خود ارتفاع آنها پس از ملاقات با او در مورد شنیدن مهارت های رهبری خود را و ببینید که چگونه با اعتماد به نفس و coachable او است.”

وقتی که خوب صحبت می کند با NFL مدیران از طریق زوم و یا FaceTime, آیا او می تواند موثر باشد در NFL در اندازه خود به ناچار می آید. خوب پاسخ مودبانه اما محکم که او می تواند.

او توضیح خواهیم داد که او در پاسخ به همان پرسش از مدرسه; که نمی توان آن را هر سخت تر پیدا کردن عبور خطوط بین 6-پا-5 NFL دفاعی linemen از پرتاب بیش از 6 پا-3 کالج linemen; که او را در ادامه برای جبران ارتفاع خود را توسط عالی در این مناطق است که او می تواند کنترل.

“من ارتفاع بود نگرانی در دبیرستان و در دانشگاه” خوب گفت. “بدیهی است که آن را در حال حاضر سطح های مختلف با بهتر رقابت اما با فروتنی آن را متوقف کرده من نشده است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو