این املت-ساخت ربات آشپز sci-fi رویا به حقیقت می پیوندند

آیا ما فکر می کنم بیشتر از روی علاقه از Skynet ربات تصاحب اگر Terminators پخته شده ما صبحانه ، محققان از انگلستان دانشگاه مشهور کمبریج در حال قرار دادن این فرضیه را به آزمون (نوع) توسط آموزش ربات برای تهیه یک املت — از ترک خوردگی تخم مرغ از طریق آبکاری تا ظرف به پایان رسید. و به گفته سازندگان آن robo-املت در واقع سلیقه خیلی خوب رفو.

“برجسته از این پروژه خاص است که توانایی ربات برای یادگیری پخت و پز متفاوت با توجه به انسان تنظیمات” Fumiya ایدا یک محقق از دانشگاه کمبریج دپارتمان فنی و مهندسی گفت: روندهای دیجیتال. “[این] یادگیری ماشین الگوریتم قادر به تنظیم پخت و پز پارامترهای کنترل به طور خودکار با توجه به ارزیابی بازخورد از انسان مزه برخی از نمونه.”

این پروژه همچنین ویترین برخی از قابل توجه بینایی کامپیوتر و مهارت و چابکی در نظر رباتیک دستکاری. این ربات در این مطالعه قادر به انجام طیف گسترده ای از وظایف را نه تنها تکرار یک وظیفه و بیش از بیش. این شامل ترک خوردگی تخم مرغ, تکان دهنده املت مخلوط با نمک و فلفل ظروف و دست زدن به ماهی تابه. آموزش ربات برای آماده سازی و طبخ مواد غذایی است که در یک کار چالش برانگیز پس از آن باید به مقابله با مشکلات پیچیده در ربات دستکاری کامپیوتر, بینایی, سنجش و انسان-ربات تعامل و تولید مداوم محصول نهایی. املت اغلب استفاده می شود به عنوان یک آزمون از سرآشپزها’ مهارت — از آنجا که آنها آسان به دشوار را به خوبی.

“ما در این پروژه به [a] همکاری با لوازم آشپزخانه شرکت Beko به [کشف] آینده از آشپزخانه و استفاده از روبات ها در این زمینه” ایدا ادامه داد. “راه های بسیاری وجود دارد این فن آوری می تواند بهره برداری برای محصولات تجاری در آینده نزدیک — از هوشمند لوازم برقی آشپزخانه [به] فن آوری های کمکی برای سالمندان [مردم و کسانی که با معلولیت.]”

همراه با سایر مواد غذایی دبستان روبات مانند Flippy فست فود-انقلابی برگر-ساخت ربات این است که فقط یک یادآوری است که داستان های علمی تخیلی رویای خانه ربات سرآشپزها نزدیک شدن روز به روز. امیدوارم آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی قبل از روبات مانند این که یک جزء اصلی از آشپزخانه های مدرن در همه جا.

شرح مقاله کار با عنوان “بهبود رباتیک پخت و پز با استفاده از دسته ای بیزی بهینه سازی” اخیرا منتشر شده در مجله IEEE رباتیک و اتوماسیون نامه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de