این نینتندو سوئیچ نقاشی برنامه شامل یک فشار سنجش, قلم طراحی شده توسط امواج صوتی


محبوب برنامه نقاشی برای نینتندو DS و 3DS است که با تکیه بر هر دستی را stylus است در نهایت آمدن به سوئیچ. اما به جای وادار کردن کاربران به رنگ با انگشتان دست, رنگ های زنده شامل یک قلم است که هوشمندانه با استفاده از این سوئیچ جک هدفون برای حساسیت فشار و بهتر تجربه نقاشی.

تبلیغات

سوئیچ صفحه نمایش لمسی به این معنی است که styluses در حال حاضر در دسترس برای کنسول, اما آنها به سادگی تقلید خازنی اثر انگشت انسان و نمی تسهیل سایر توابع پیشرفته مانند دکمه های میانبر و یا فشار سنجش. کسانی که ویژگی های اضافی نیاز فن آوری است که نینتندو احتمالا از قلم به نگه داشتن سوئیچ برچسب قیمت پایین, اما آنها همچنین ویژگی های است که می تواند به بهبود دیجیتال doodling تجربه به عنوان کسی که تا به حال ترسیم یا رنگ آمیزی با استفاده از یک Wacom tablet و یا اپل مداد می توانند گواهی دهند.

تبلیغات

برای نینتندو سوئیچ نسخه از خود را رنگ! برنامه نقاشی ینس اندرسون می خواستم به معرفی یک تجربه بهبود یافته با توجه به سیستم قدرت و صفحه نمایش بزرگ. بنابراین این برنامه است که همراه با قلم و لوازم جانبی که تکیه می کند بلوتوث ندارد و نیاز به باتری و یا حتی شارژ. این SonarPen به جای ویژگی های نیم متری کابل در پایان است که شاخه را به سوئیچ جک هدفون. نقاشی برنامه می فرستد یک از 8000 هرتز تن از طریق کابل به نوک قلم و زمانی که SonarPen باعث می شود تماس با سوئیچ روی صفحه نمایش است که تن ضعیف به عنوان فشار اعمال شده است. یک میکروفون در داخل قلم سوابق تغییر تن می فرستد و آن را به سوئیچ از طریق کابل هدفون که در آن رنگ های زنده, برنامه, ترجمه, تغییر در حجم به سطوح مختلف فشار اعمال می شود.

این SonarPen ممکن است به عنوان حساس به عنوان یک Wacom قلم یا اپل مداد, اما آن را نیز در هیچ جا نزدیکی به عنوان گران قیمت که هر دو از کسانی که لوازم جانبی هستند. رنگ های زنده برای سوئیچ در حال حاضر در حال crowdfunded از طریق Kickstarter (به عنوان نینتندو فکر نمی کنم سخت افزار + نرم افزار دسته کوچک موسیقی جاز بود مناسب برای فروشگاه الکترونیکی) و بسته نرم افزاری شما را به مجموعه ای در حدود 41 دلار برای برنامه و SonarPen با هم. فرض کنید شما در حال حاضر یک سوئیچ که احتمالا ارزان ترین راه برای اب شلپ شلپ کردن در دیجیتال هنری.

معمول crowdfunding خطرات در اینجا اعمال می شود اما در طول سال اندرسون تحویل نسخه های بی شماری از خود هنر برنامه برای سیستم عامل های مختلف و آن را همیشه به خوبی بررسی. رنگ های زنده برای سوئیچ می کند اضافه کردن سخت افزار چالش های مخلوط با SonarPen—همیشه وجود دارد شانس خود را مبادله و یا سکسکه در تولید می تواند تاخیر برآورد اوت سال 2020 تحویل و نینتندو هنوز برای تکمیل آن فرآیند صدور گواهینامه برای برنامه اجازه داده می شود بر روی کنسول. اما مبارزات انتخاباتی در حال حاضر دمیده گذشته کمک های مالی خود را هدف تا زمانی که شما رو به صبر و شکیبایی برای آب و هوا بالقوه تاخیر این به نظر می رسد یکی دیگر از راه های نوآورانه برای گسترش آنچه را سوئیچ می توانید انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>