این است که چرا نیمی از اینترنت را تعطیل امروز


Illustration for article titled This Is Why Half the Internet Shut Down Today

گرافیک: Downdetector

نمرات از وب سایت ها و خدمات رفت بعد از ظهر جمعه به دلیل مشکلات با Cloudflare DNS سرویس جرقه شایع گمانه زنی ها در مورد علت. پس از همه, جهانی حمله DDOS را کاملا متناسب با زندگی واقعی آخرالزمان فیلم که سال 2020 به طور فزاینده ای تبدیل به.

تبلیغات

قطع برق آغاز شده است که در مدت کوتاهی پس از 5 p. m. ET آورده پایین سایت های محبوب و خدمات مانند اختلاف سیاسی Feedly و لیگ از افسانه برای حدود نیم ساعت در روز جمعه. هنگامی که اتصالات بودند بازسازی Cloudflare صادر حادثه گزارش بیان کرد که این موضوع “به عنوان یک نتیجه از یک حمله” است که آن را “شناسایی شده است و ثابت در حال اجرا است.”

تبلیغات

معلوم توضیح واقعی چیز خیلی نابکار. آشکارا نیمی از اینترنت به طور خلاصه رفت و تیره به دلیل پیش فرض روتر در آتلانتا.

“به نظر می رسد که یک روتر در آتلانتا تا به حال یک خطا که ناشی از بد راه در سراسر ستون فقرات ما. که منجر به misrouted ترافیک میآید که اتصال به ستون فقرات ما,” Cloudflare مدیر عامل متی شاهزاده توییتی جمعه. “ما جدا شده آتلانتا روتر و تعطیل ستون فقرات ما مسیریابی ترافیک در سراسر ارائه دهندگان حمل و نقل به جای. وجود دارد برخی از گرفتگی که ناشی از عملکرد کند در برخی از لینک ها به عنوان ورود به سیستم ، همه چیز را دوباره بازسازی شده است و در حال حاضر ما به دنبال به علت ریشه.”

با توجه به این حادثه گزارش این موضوع را با Cloudflare را 1.1.1.1 سرویس DNS نهفته آن مراکز داده در سطح بین المللی از فرانکفورت به پاریس و Schiphol و همچنین چند در شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله لس آنجلس و شیکاگو و سیاتل آتلانتا و سن خوزه. گزارش Downdetector نشان داد که قطع به نظر می رسد به طور متمرکز در آمریکا و شمال اروپا است.

DNS یا Domain Name System به عنوان بافت همبند بین نام دامنه استفاده می کنید برای قرار دادن یک وب سایت (مانند Gizmodo.com) و متناظر با آن آدرس IP که تعیین این سایت مکان خاص بر روی وب است. این سرویس در اصل به عنوان یک دیجیتال دفترچه تلفن برای اینترنت و هیچ گرفتن وجود دارد به جایی که می خواهید بروید آنلاین و بدون آن—صرف نظر از اینکه یک سایت سرویس دهنده خود مشغول به کار هستند یا نه. برخی از ارائه دهندگان اینترنت خود تکیه می کنند اما جایگزین از امثال گوگل و Cloudflare که خود را راه اندازی سرویس DNS در سال 2018 هستند معمولا بیشتر استفاده می شود.

تبلیغات

آن را کمی تعجب نیست که اکثر مردم بلافاصله فکر مخرب هکرها ممکن است علت های داده شده در این هفته را در توییتر هک برای کتاب های تاریخ که نوع آلاینده نقض خواهد که هر کسی در لبه. و در حالی که یک قطعی در Cloudflare سیستم ممکن است به عنوان هیجان انگیز توضیح حداقل ما چند خوب memes کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net