این PS5


Illustration for article titled This Is the PS5

تصویر: سونی

در حالی که مایکروسافت در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده تعدادی از جزئیات بیشتر در مورد ایکس باکس سری Xسونی گرفته شده محتاط تر رویکرد خود را برای کنسول نسل بعدی. اما امروز بعد از یک مطلق سیل تریلر بازی های آیندهسونی در نهایت به ما یک نگاه اجمالی در PS5.

تبلیغات

ورزشی از جمله ویژگی های 4K Ultra HD Blu Ray پشتیبانی از زمان واقعی Ray Tracing, 3D, صوتی فوق العاده با سرعت بالا SSDو البته یک کنترل جدیدحداقل بر روی کاغذ PS5 باید یک بازی مناسب و معقول برای ایکس باکس سری X. اما وقتی که می آید به طراحی بیرونی سونی در حال رفتن در یک جهت بسیار متفاوت است.

Like previous Sony consoles, the PS5 works in both vertical and horizontal positions.

مثل قبلی سونی کنسول های PS5 این نسخهها کار میکند در هر دو حالت عمودی و افقی موقعیت.
عکس: سونی

تبلیغات

به جای اینکه یک سوپر, مینیمالیستی, سیاه, برج PS5 ارائه می دهد بیشتر ارگانیک, طراحی با خطوط روان و two-toned, سیاه و سفید مورد. در بالا از آن به نظر می رسد وجود خواهد داشت دو نسخه از PS5: یک مدل استاندارد با ساخته شده است در پخش Blu-Ray درایو و یک کمی باریک PS5 نسخه دیجیتال.

سونی نیز به طعنه یک دسته از آینده لوازم جانبی از جمله 1080p HD دوربین اضافه کنید-یک هدست بی سیم با 3D صوتی قابلیت به نام نبض اختصاصی رسانه ها از راه دور و یک ایستگاه شارژ برای PS5 را DualSense کنترل است.

متاسفانه سونی نیست فاش کردن هر چیزی در مورد PS5 قیمت گذاری و یا راه اندازی رسمی آن تاریخ گذشته از آن که در دسترس مدتی بعد از این سال. در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد همه از PS5 آینده بازی ها از چک لیست از عناوین زیر کلیک کنید.

تبلیغات

این داستان هنوز هم در حال توسعه…

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>