این تنها دلیل خوب برای یک خط لوله به ویروسی


Pipeline music can be beautiful.

خط لوله موسیقی زیبا می باشد.
تصویر: آرمین Küpper (YouTube)

همانطور که ما قبل گفت: اگر ما می خواهیم برای اطمینان از ما قابل سکونت آب و هوا در سیاره ما در آینده ما باید برای انجام کاری در مورد سوخت های فسیلی زیرساخت. این شامل خطوط لولهکه در برخواهد داشت خطر ابتلا به یک خطر به آب و زمین و سلامت انسان است. آنها نیز بدتر تغییر آب و هوا. با این وجود یکی دلیل خوب برای شما خوشحال برای دیدن یک خط لوله.

تبلیغات

به همین دلیل است که آرمین Küpper, یک هنرمند در آلمان که ویروسی رفت و در حالی که نواختن ساکسیفون در یک خط لوله در اوایل این ماه. Küpper دارد در مقابل این خط لوله و با استفاده از اکو برای ایجاد خود را از نوع دو نفره است. نتیجه مسحور است و بدون شک شما را در خلق و خوی خوب.

این اولین بار نیست Küpper را قرار داده تا تصویری از او در حال بازی در مقابل و اطراف این خط لوله که به نظر می رسد یکی از همان در تمام ویدئوها اگر چه محل روشن نیست. او شروع به نوشتن مطالب خود خط لوله ساکسیفون ویدئوها از دو ماه پیش در یوتیوب و نیز ارسال شده ویدئوها از او نواختن گیتار در حالی که نشسته بر روی لبه خط لوله است. علاوه بر بازی ابزار Küpper نیز ایجاد برنز قطعه از هنر های چوبی, مجسمه و نقاشی های خود را در هر وب سایت.

تبلیغات

“جایی بیش از خط لوله!” Küpper نوشت: در آخرین روز یکشنبه. “در خفیف شب من نشستم روی لوله و لذت بردم از شب خلق و خوی. در حال اجرا ماشین آلات و پرندگان و سپس الهام بخش من برای ایجاد این کلاسیک.”

Küpper گفته است که او دوست دارد صدا از ساکسیفون در خط لوله. او همچنین دوست دارد صلح و آرام از بازی وجود دارد و آهنگسازی چیزی در وسط هیچ جا. شما می توانید از تمام Küpper را ویدئوها در یوتیوب کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>