این بهترین نقطه روی زمین برای درخاکسپاری—اگر شما می توانید آن را


A differential image motion monitor, which the scientists used to observe potential turbulence in the Antarctic skies.

دیفرانسیل تصویر متحرک مانیتور است که دانشمندان با استفاده از برای مشاهده بالقوه تلاطم در قطب جنوب آسمان است.
تصویر: Zhaohui شانگ

خبر خوب به همه! ستاره شناسان مشخص بهترین مکان بر روی زمین برای مطالعه ستاره. اما اگر شما یک تازه کار شناس امیدوار به استفاده از این فصل شیرین نقطه, شما باید به بسته نرم افزاری به عنوان آن را در قلب قطب جنوب یکی از سردترین مکان بر روی این سیاره است.

تبلیغات

گنبد یک—بالاترین یخ گنبد در قطب جنوب فلات—اجازه می دهد تا برای روشن ترین منظره آسمان پرستاره در شب با توجه به تحقیقات منتشر شده در این هفته در طبیعت است. یخ گنبد روی بخش هایی از یخ, ورق, افزایش بالاتر از سطح یخ زده زمین. قطب جنوب گنبد یک در حالی که نقطه ایده آل برای خیال پرستی, یکی از سردترین مکان بر روی زمینشامل دماهای پایین به عنوان –130 درجه فارنهایت (-90 درجه سانتیگراد). که شبیه به شب در مریخ.

Brrr.

بنابراین در حالی که مقاله جدید پیشنهاد یک محل مطلوب برای انجام نجوم از راه دور محل گنبد یک, همچنین شناخته شده به عنوان گنبد آرگوس ارائه برخی از چالش های قابل توجهی. دانشمندان امیدوار به راه اندازی اردوگاه در این مکان را علاوه بر برخورد با سرمای شدید مجبور به سفر 740 کیلومتر (از 1200 کیلومتر) به داخل قاره قطب جنوب.

تبلیغات

آلودگی نوری مشکل برای هر دو حرفه ای و ستاره شناسان آماتور, اما وجود دارد بیشتر به یک دید واضح و روشنی از آسمان شب از اجتناب از چراغ های خیابان و آسمان خراش ها. جوی و تلاطم در حالی که به ستاره خود مشخصه چشمک-چشمک زدن می تواند مانع از روشن شدن دیدگاه ها به فضا است. تلسکوپ در اواسط عرض و ارتفاع بالا مانند کسانی که در هاوایی و شیلی هستند ایده آل در این رابطه به این رصدخانه استفاده از این ضعیف تر تلاطم موجود در این مکان است.

ستاره شناسان یک متریک به نام دیدن شماره به معنی کیفیت از آسمان شب که اندازه گیری آنها در arcseconds. کاهش تعداد کاهش تلاطم و در نتیجه بهتر از ستاره کهکشان سحابی ها و هر چیز دیگری که ستاره شناسان امیدوارند برای دیدن. در هاوایی و شیلی دیدن تعداد در حدود 0.6 تا 0.8 arcseconds.

در گنبد C یکی دیگر از یخ گنبد واقع در قطب جنوب فلات این تعداد بین 0.23 برای 0.36 arcseconds برجسته منجمد قاره به عنوان محل ایده آل برای مشاهده آسمان شب است. در اینجا لایه مرزی—بالاترین بخشی از جو زمین—فوق العاده نازک و در نتیجه کمتر تلاطم.

گنبد C است اما به عنوان مقاله جدید نشان می دهد که گنبد یک است که احتمالا بهتر است. یک تیم بین المللی از چین و کانادا و استرالیا ساخته شده و شب اندازه گیری در این محل که تا به حال انجام شده است قبل از پیدا کردن یک ميانه دیدن تعداد 0.31 arcseconds و یک کم 0.13 arcseconds.

تبلیغات

محققان همچنین انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای از دو قطب جنوب سایت. اندازه گیری از گنبد یک در ارتفاع 26 فوت (8 متر) بودند به مراتب بهتر از اندازه گیری های گرفته شده در همان ارتفاع در گنبد C. در واقع اندازه گیری از گنبد یک در این ارتفاع بودند معادل اندازه گیری ساخته شده در 66 فوت (20 متر) در گنبد C آشکار سابق به عنوان موقعیت برتر.

“یک تلسکوپ واقع در گنبد A می تواند در خارج انجام یک شبیه تلسکوپ واقع در هر فصل در سایت بر روی سیاره” توضیح داد: پل Hickson, یک ستاره شناس در دانشگاه بریتیش کلمبیا و با همکاری نویسنده این مطالعه در یک UBC آزادی مطبوعات. “ترکیبی از ارتفاع بالا پایین و دمای دوره های طولانی و مداوم تاریکی و فوق العاده پایدار جو باعث می شود یک گنبد بسیار جذاب و در محل به صورت نوری و مادون قرمز در نجوم است. یک تلسکوپ واقع وجود دارد که تصاویر واضح تر و می تواند تشخیص ضعیف اشیاء.”

تبلیغات

جای تعجب نیست که سرد تا به حال یک اثر مضر بر روی ابزار مورد استفاده در این مطالعه محققان’ تجهیزات محروم توسط فراست. یک uncrewed ایستگاه مجهز به دیفرانسیل تصویر متحرک مانیتور ردیابی قطب جنوب آسمان برای هفت ماه با کاهش درجه حرارت به103 درجه فارنهایت (-75 درجه سانتیگراد) در زمان. در آزادی مطبوعات بن کارشناسی ارشد نویسنده اول این مطالعه و یک دانشمند از آکادمی علوم چین در پکن گفت: “در خود و برای خود است که دستیابی به موفقیت فن آوری.” یک راه حل برای سرد مشکل می تواند به بهبود مشاهده شده 10% به 12 درصدبا توجه به مطالعه است.

در علاوه بر این به نجوم گنبد یک “طبیعی آزمایشگاهی برای مطالعات از شکل گیری و اتلاف از تلاطم درون لایه مرزی” نوشت: نویسندگان در مقاله خود را. “آینده اندازه گیری آب و هوا دیدن و کم ارتفاع تلاطم مشخصات می تواند کمک به درک بهتر از قطب جنوب جو است.”

تبلیغات

به وضوح ساختمان رصدخانه در قطب جنوب فلات خواهد بود تدارکاتی انجام است. تجهیزات و پرسنل را به پرواز در حالی که ساختار خود را مجبور به تحمل شدید سرد و احتمالا حتی تغییرات در یخ. تغییر آب و هوا به احتمال زیاد در برخواهد داشت عوارض اضافی.

دانشمندان در نهایت مشخص بهترین نقطه بر روی زمین به انجام نجوم اما آنها در واقع آن را به اتفاق می افتد ؟ ما هیجان زده برای پیدا کردن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de