این است که همه چیز ما در مورد آینده جنگ ستارگان: اسکادران بازی

Star Wars: اسکادرانقرار می دهد که بازیکنان به کابین خلبان یک شورشی داد یا امپراتوری کهکشانی کشتی را برای کمبود فیلم زمانی که بازی بازدید کنسول در ماه اکتبر. بازی گسترش سگ جنگی گیم پلی از Battlefront II‘s جنگ های فضایی با تاکید بر ساختمان معتبر تجربه اول شخص بر اساس کشتی تفاوت. در اینجا همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد Star Wars: اسکادران.

چگونه می توانم بازی جنگ ستارگان بازی: اسکادران?

Star Wars: اسکادران منتشر شده در اکتبر 2 $40 برای PlayStation 4, Xbox One و PC و پشتیبانی از cross-play.

در هنگام ایجاد کاکپیت برای اسکادرانتیم در EA انگیزه در زمان یک صفحه از صنعتی نور و سحر و جادو کتاب. آنها فکر در مورد آنچه که قطعات این شرکت که تا به حال در دسترس به آنها را زمانی که ساختمان کشتی ها در اواخر دهه 1970 برای سه گانه اصلی و مجاز است که روش به راهنمای طراحی خود فلسفه است. آنها حتی ساخته شده است در زندگی واقعی نسخه از کاکپیت برای بازیگران در هنگام ضبط ضبط حرکت به طوری که در بازی آواتار حرکات باید یک به یک ترجمه.

این اجازه می دهد تا بازی را به حمایت از دستگاه های فراتر از سنتی ورودی. اسکادران خواهد بود به طور کامل قابل پخش در هر دو PSVR و کامپیوتر, هدست, اگر چه ما لازم نیست که جزئیات در آن واحد هستند و یا نیستند سازگار با دومی آن را شرط بندی امن است که اکثر آنها خواهد بود. نیز وجود داشته باشد دست بر روی دریچه گاز-و-چوب (HOTAS) پشتیبانی می کند بر روی کامپیوتر شما اجازه می دهد به استفاده واقعی جوی استیک.

هنگامی که در جنگ ستارگان, جدول زمانی بازی را تنظیم کنیم ؟

Star Wars: اسکادران تنظیم شده است پس از نبرد Endor حماسه جنگ که در خدمت به عنوان میدان نبرد نهایی در بازگشت از جدی. علاقهمندان به بازی به عنوان هر دو قهرمان و تبه کار متناوب بین کنترل شورشی و امپریال خلبان در یک تک بازیکن مبارزات انتخاباتی.

بخش عمده ای از اسکادران صرف خواهد شد خود را با چند نفره شامل دو تیم از پنج صورت خاموش در سراسر چندین حالت های بازی مختلف مانند چند مرحله ناوگان جنگ است که بازیکنان در حرکت از ستیزه به مصرف پایین حریف خود را پایتخت کشتی.

نویسندگان همچنین نوشت: این داستان برای Battlefront IIکه قرار بود در همان بازه زمانی انتظار شخصیت های که از ورود به نشان می دهد تا در طول سفر خود را.

چه کشتی می توانم پرواز ؟

اسکادران به نظر می رسد برای ساخت حقیقی ترین جنگ ستارگان شبیه ساز پرواز, آن را می توانید محدود کردن دیدگاه اول شخص و قرار دادن تمرکز بر روی کشتی کاکپیت. وجود هشت کشتی های مختلف در مجموع: چهار برای شورشیان و چهار برای امپراتوری.

● T-65B X-wing starfighter

● BTL-A4 Y-wing حمله starfighter/بمب افکن

● RZ-1-بال رهگیر

● UT-60D U-wing starfighter/حمایت از هنر و صنعت

● کراوات/ln starfighter (“کراوات جنگنده”)

● کراوات/sa بمب افکن (“کراوات بمب افکن”)

● کراوات/در رهگیر (“TIE interceptor”)

● کراوات/rp درو حمله کاوشگر (“کراوات درو”)

هر یک از کشتی های منحصر به فرد در چه آن دسته اما آنها شباهت اساسی به این معنی هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به پرواز یک کشتی شما می توانید همه آنها را.

X-بال و کراوات مبارزان متعادل ترین انتخاب. Y-بال و کراوات بمب افکن ها کندتر حرکت heavy hitters. یک بال و کراوات رهگیر باید تمرکز بر سرعت و حمله اما عدم دفاع قوی. تو بال و کراوات درو حمایت از کلاس های دیگر با ارائه علاقمندان و همچنین گذاشتن تله برای مخالفان خود را.

یکی از جنبه های منحصر به فرد این بازی است که قدرت مدیریت می دهد که بازیکن انتخاب از انحراف انرژی به هر قسمت از کشتی به آنها نیاز دارد. آیا آنها مایل به افزایش قابلیت های تهاجمی خود را در هزینه کاهش می یابد دفاع ؟ آیا آنها نیاز به افزایش خود را سپر در حالی که فدا کردن قدرت شلیک? یا شاید آنها قرار داده و همه چیز را به موتور اجازه می دهد تا آنها را به سبقت گرفتن مخالفان خود را. اسکادران به آنها این آزادی است. این بازی همچنین ارائه ساده و گزینه های پیشرفته برای این mechanic pro دادن بازیکنان بهتری حتی کنترل و اجازه می دهد بیشتر گاه به گاه آگهی به نگرانی در مورد این سیستم بیش از حد.

در حالی که سپر بازسازی پوست آسیب به یک بازیکن کشتی خواهد شد. در طول یک مبارزه بازیکنان می تواند به بازگشت سرمایه خود را کشتی را به طور کامل دوباره پر کردن سلامت خود و یا تجهیز خود را با یک astromech به تعمیرات خود در پرواز است. حمایت از صنایع دستی نیز می تواند کمک به بازیکنان در خرج کردن با قابلیت های ترمیمی.

با محبت جزئیات ریخت و به کابین خلبان طرح های فوق العاده ای فکر کردم با توجه به گیم پلی همراه با واقعیت مجازی و جوی استیک پشتیبانی اسکادران مطمئن است به قطعی جنگ ستارگان شبیه ساز.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im